Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie widzisz różnicy w przetłumaczeniu bardzo ciekawego tekstu, a publikowaniem tego samego w różnych miejscach i odstępach czasu?

 

Przecież "chodzi po prostu o to, że nie jest premierowy i tyle.". Jakbyś na to nie spojrzał, to tłumaczenie jakiegoś tekstu trudno nazwać czymś premierowym, więc darujcie sobie komentarze przyrównujące Centrum do FCMC. Dla mnie, czyli osoby, która już jakiś czas temu przetrawiała teorie taktyczne i smarowała o nich newsy, to jest to: a) publikowanie tego samego; b) w różnych miejscach; c) w różnych odstępach czasu. Równie dobrze mógłbym zapytać - naprawdę nie widzisz tu zbieżności?

Odnośnik do komentarza

Troszeczkę nie rozumiem Twojego podejścia. Myślę, że autor tekstu może publikować go gdzie uważa to za stosowne. Chyba nie ma nic w tym złego, że piterson/mushan najpierw publikuje to na własnym blogu, a potem po naszej aprobacie jego tekst pojawia się na Centrum FM :-k

 

Spoko, w sumie trudno mieć o coś pretensję. To Wasz problem, ze puszczacie odgrzewane kotlety.

 

No prawie. Nie zgadzam się z użyciem słowa "problem" ale niemniej jednak w pewnej kwestii masz w zupełności rację. To jest tylko i wyłączenie nasza sprawa w jaki sposób funkcjonuje CFM.

Odnośnik do komentarza

Spoko, w sumie trudno mieć o coś pretensję. To Wasz problem, ze puszczacie odgrzewane kotlety.

Panowie, nie ma żadnego plagiatu i sami to przyznajecie. Uważam, że nie ma nad czym dyskutować i obrzucać się oskarżeniami. Zdecydowaliśmy o publikacji tego tekstu i to już się nie odstanie - skoro wzbudził takie reakcje, to zastanowimy się, co robić, kiedy sytuacja się powtórzy. Nie widzę powodu, aby dalej ciągnąć ten temat, bo w gruncie rzeczy powyższa wypowiedź ADR-a mi wystarczy - to nasz problem.

Odnośnik do komentarza

Nie każdy czytuje CM Rev. Nie każdy widział już ten tekst przed pojawieniem się na CFM. Zresztą to normalne, że autor tekstu wysyła go na jakąś tam stronę, napisał na blogu, dostał zapewne pozytywne opinie, więc wysyła dalej. Dzięki temu ma pewność, że tekst nie jest słaby i nie zawraca głupio głowy redaktorom.

Dziwi mnie jedynie odstęp czasu, mógł wysłać do CFM parę dni po napisaniu w Manifestach. Krytykowanie za takie działanie Centrum jest bezsensowne.

A jeśli są wątpliwości co do autora tekstu to należy zapytać bezpośrednio zainteresowanego na CM Rev i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Nie każdy czytuje CM Rev.

 

Od CMRev oczekujecie - i słusznie - sprawdzania, czy tekst publikowany w serwisie, nawet w Manifestach, nie pojawił się już u Was (czy gdziekolwiek indziej). Sorry, ale to działa w obie strony, CMRev ma prawo oczekiwać - i słusznie - sprawdzenia, czy tekst publikowany na CFM nie pojawił się już na CMRev (czy gdziekolwiek indziej).

Odnośnik do komentarza

A mi się wydaję, że już obie strony powiedziały to, co chciały i nie ma sensu już rozwlekanie tej sprawy. Z mojej strony mogę zapewnić, że następnym razem, kiedy będę dodawał tekst na stronę przyjrzę się wszystkiemu dwa razy bardziej dokładnie, choć i tak nie za bardzo czuję się winny. Rozumiem, że pozostaje jednak pewien niesmak, ale już teraz nic nie da się z tym zrobić, a ciągłe powtarzanie w kółko tych samych zdań nie ma sensu.

 

Serdecznie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Tak tylko dla wyjaśnienia, to ja nie jestem redaktorem CFM.

 

Prof, ten argument podałem jako właśnie podobny z poprzedniej kontrowersyjnej sytuacji, lecz na CM Rev. Skoro redaktorzy Rewolucji nie czytują CFM, to może być także na odwrót. Jednak w tej sytuacji chodziło mi o to, że każdy user musi czytać CM Rev i ja np. ten tekst zobaczyłem pierwszy raz na Centrum.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na Centrum FM:

- opublikowany został felieton Dr.Strange`a pt. Niech przeszłość stanie się przyszłością!. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy kochają CM 01/02.

- pojawiła się druga część kariery Flat Erica "Bułgarski pościg"

- pojawiło się mnóstwo nowej grafiki, porcja talentów i taktyka autorstwa Dr.Strange`a - 3.A.5

 

Oczywiście na Centrum FM znajdziecie zawsze najświeższe newsy ze świata gry. Ostatnio dotyczą one głównie wpisów na blogu Milesa Jacobsona.

 

Zapraszamy na Centrum FM

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od ostatniej informacji w tym temacie na Centrum FM pojawiło się sporo ciekawych materiałów. A więc:

- opublikowana została nowa taktyka o nazwie "Londyńska Chelsea". Autorem redaktor draugluindl, recenzentem debiutujący redaktor kovson.

- pojawiła się dziewiąta część Przewodnika Ligowego. Tym razem odwiedzamy Słowenię, Szkocję i Szwajcarię. Autorzy to Dr.Strange i niente.

- oczywiście niezmordowanie pracują nasi graficy, którzy przygotowali dla Was mnóstwo facepackó najróżniejszych drużyn. Szczegóły tutaj.

- kolejny debiut na łamach Centrum FM. Tym razem Kristoph postanowił zaprezentować nam swoje umiejętności pisarskie w karierze "Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku".

- zaktualizowane zostały działy Download i Talenty

- ruszyła Liga Typerów 10, w której do wygrania są duże pieniądze.

- oczywiście na stronie pojawiały się także najświeższe newsy ze świata gry, głównie z blogu Milesa. Warto poczytać.

 

Zapraszamy na Centrum Football Managera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...