Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Bolson po raz kolejny dostarczył nam niezwykle interesującą analizę. Tym razem na czynniki pierwsze rozłożył finał Ligi Mistrzów 2010 -> http://www.centrumfm.org/artykul-552,Odzwierciedlanie_rzeczywistosci____final_Ligi_Mistrzow_2010.html

 

Chciałbym przypomnieć, iż o podobną analizę Bolson postarał się na kilka dni przed finałem Ligi Mistrzów, gdzie wziął pod uwagę kilka scenariuszy i starał się przy pomocy Football Managera przewidzieć wynik spotkania -> http://www.centrumfm.org/artykul-549,Odzwierciedlanie_rzeczywistosci___proba_numer_dwa.html

Odnośnik do komentarza
W zabawie w taktyka pomogły mi tym razem dwie rzeczy. Pierwszą z nich był artykuł w tygodniku „Piłka Nożna”, zaś drugą – taktyczna analiza na www.intermediolan.com . Nie ukrywam, że bardzo pomogło mi to w opracowaniu, mam nadzieję, dobrych taktyk, które pozwolą na odwzorowanie przebiegu spotkania z 22 maja.

 

A tego już nie mogłeś zacytować, prawda?

Odnośnik do komentarza

No jednak, to tak jak słynny cytat z "Chłopaki nie Płaczą"

 

- Byłeś w Stanach?

- Nie.

- A ja... znam kogoś kto był. :P

 

 

Ale spoko, nie mówie, ze to jakos masakrycznie obniża wartość tekstu, ale autor po prostu mógłby takie rzeczy przemilczać. Lub ewentualnie korektor - wyciąć.

Odnośnik do komentarza

Ale spoko, nie mówie, ze to jakos masakrycznie obniża wartość tekstu, ale autor po prostu mógłby takie rzeczy przemilczać. Lub ewentualnie korektor - wyciąć.

 

Tutaj jestem w stanie się z Tobą zgodzić. Myślę, że tym stwierdzeniem Bolson chciał podkreślić słaby poziom finałowego spotkania, a wyszło trochę inaczej. Mimo wszystko uważam, iż analiza jest warta przeczytania, gdyż jestem pewien, iż autor podszedł do niej rzetelnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W ciągu ostatniego miesiąca na CentrumFM znalazło się wiele interesujących materiałów. Sprawdźmy, co dokładnie przygotowaliśmy dla Was.

Racjonalista w stu procentach – aż trzy części niezwykle wciągającego opowiadania nowego redaktora Centrum – Lipy.

Boski treneiro – kontynuacja ciekawych przygód Bolsona.

Kibice przede wszystkim? – felieton Bolsona na temat roli kibiców w Football Managerze.

Nie zaniedbaliśmy także działu talentów – Nowa porcja talentów.

Również grafika w Centrum Football Managera nie próżnuje, czego przykładem może być facepack wszystkich reprezentacji biorących udział w MŚ w RPA. – World Cup CFM Facepack.

Nikt u nas nie zapomina o użytkownikach poszukujących nowych wyzwań w ligach dotąd nie występujących w FM-ie bądź też szukających innych ciekawych plików urozmaicających grę w Football Managera – CentrumFM Download.

To wszystko i wiele innych rzeczy możecie znaleźć na Centrum Football Managera – zapraszam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak pisac o swoich tekstach "kontynuacja ciekawych przygód" :P Może daj innym to ocenić :)

Faktycznie się czepiasz ;P Przecież to reklama, a że trafił się również tekst Bolsona, to przecież nie powód, żeby pisać - 'zapraszamy również do mojego tekstu, nie wiem czy dobry, ale kliknijcie'. De Raph, uspokój się ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Informuję, że Mlody_Trener, który udzielał się na CM Revolution i jest redaktorem CFM (tam już pod nickiem Lipa), został w dniu dzisiejszym zbanowany na naszym serwisie za założenie dubla.

Użytkownik nix, który obrażał CM Rev swoim avatarem, został przez nas zweryfikowany przed nadaniem mu statusu Reakcjonisty i okazało się, że w jego dane (m.in adres IP) pokrywają się w zupełności z danymi Mlodego_Trenera. Oba konta zostały przez nas zbanowane. Przypominam, że w temacie: link sam zainteresowany żegnał się wczoraj z CM Revolution - czyżby zamierzał rozpocząć "nowe życie" pod nowym kontem? Tego nie wiemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...