Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, przyjmuję taką odpowiedź do wiadomości, choć osobiście nie podoba mi się reklamowanie czegoś co nie jest zbyt wartościowe, a do tego ma tak złą historię. Podkreślam - osobiście. Ze strony decyzyjnej CMF nie mam zamiaru wyciągać żadnych konsekwencji.

 

Chodzi konkretnie o to, że wartość merytoryczna tamtego forum, a konkretnie postów tam się znajdujących, jest zerowa i stworzyła go grupka osób, które jakoś chciały się wybić na scenie pokazując, że mają jedność w dupie. Ot śmieszne ambicje zostania moderatorem na forum o FMie ;)

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie rozpisał się za bardzo.

Rozpisze się, rozpisze ;) tak jak powiedział Perez - to dopiero początek.

 

Fajnie, że na CFM coś się dzieje. Wielokrotnie zaznaczałem, że pomimo małej ilości wolnego czasu jestem w stanie pomóc polskim serwisom i napisać coś od czasu do czasu. Widać Perez ma sporo zapału i pomysłów, więc trudno się odmawia takim osobom. Mam nadzieję, że dołożę swoją cegiełkę do odbudowy marki Centrum.

Odnośnik do komentarza

Super, ze Icon pojawił się na CFM :) .

To jest przedziwny przykład tego, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I jak śmiesznie zmienia się zdanie. No nic, to tylko czyni z każdego Twojego słowa to, że było albo będzie dupowate.

Ja rozumiem, ze potrollowac zawsze milo, ale moglbys w swoim zaslepieniu i zacietrzewieniu nie obrazac ludzi, ktorzy nie wyrzadzili Ci zadnej krzywdy, a w rozwoj Twojej zajebistej strony wlozyli wiecej sil i czasu niz Ty sam w pisanie kolejnych swoich pseudointeligenckich tekstow?

 

Poglady sie zmieniaja, miejsce siedzenia tez sie zmienia - to rzecz naturalna. Choc akurat wbrew temu co sugerujesz Wujka zdanie w sprawie Icona nie zmielo sie jakos znacznie.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, ze potrollowac zawsze milo, ale moglbys w swoim zaslepieniu i zacietrzewieniu nie obrazac ludzi, ktorzy nie wyrzadzili Ci zadnej krzywdy, a w rozwoj Twojej zajebistej strony wlozyli wiecej sil i czasu niz Ty sam w pisanie kolejnych swoich pseudointeligenckich tekstow?

 

Tutaj bym polemizował :P

 

Pucek: Ale fakt faktem - czy Twój pogląd na temat św. Mikołaja się nie zmienił? Czy uważasz się za skończonego idiotę za to, że kiedyś byłeś święcie przekonany o jego istnieniu? Dla mnie to coś takiego właśnie, więc po prostu nie masz racji.

Odnośnik do komentarza

Super, ze Icon pojawił się na CFM :) .

To jest przedziwny przykład tego, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I jak śmiesznie zmienia się zdanie. No nic, to tylko czyni z każdego Twojego słowa to, że było albo będzie dupowate.

Koleżko drogi, czy mógłbym Cię uprzejmie prosić o zaprzestanie jakichkolwiek komentarzy w tym temacie, które nie mają nic wspólnego ze stroną?

 

To jest temat CFM, chyba można domyśleć się po tytule tematu. Jeśli masz jakieś żale do kogokolwiek, to jest naprawdę milion sposobów, abyś się z taką osobą skomunikował.

Odnośnik do komentarza

Tofu: Tutaj juz nawet nie chodzi o to czy Pucek ma racje, czy jej niema, a o styl w jakim wyraza swoje opinie - generalnie chlopak w dupie byl i gowno widzial, i gdyby nie jego prowokacje, ktore przypominaja machanie rekami i krzyczenie Tu jestem! to malo kto by go zauwazyl, bo w merytorycznej i rzeczowej dyskusji co najmniej kilka osob z tej sceny zjadlo by go na sniadanie.

 

Ale przeciez nikt nie bedzie polemizowal z klepsydrami czy takimi wrzutami jak powysza - podsumowana w ostatnim zdaniu tak jakby Pucek byl tu jakas wyrocznia.

 

Troche pokory do cholery - wiem to teraz niemodne i pokazuje brak przebojowosci ;)

Odnośnik do komentarza

Perez: Ostatni raz już piszę nie na temat :)

 

Henkel: Nigdy jakoś nie potrafiłem sobie wyobrazić manifestu Pucka na temat czy mojego wywiadu, czy klepsydra o CFM inaczej niż próba wielkiego szumu wśród ludzi w stylu wypowiedzi Palikota, którego wystąpienia miały TYLKO SENS by o nim byle jak, ale gadać. Dlatego najlepszym remedium bedzie w ogóle nie odpowiadanie na tego typu manifesty czy posty. Bo, dobry boże, jeszcze partia z tego będzie...

Odnośnik do komentarza

Super, ze Icon pojawił się na CFM :) .

To jest przedziwny przykład tego, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I jak śmiesznie zmienia się zdanie. No nic, to tylko czyni z każdego Twojego słowa to, że było albo będzie dupowate.

 

Kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi? Gdzie ja zmieniłem zdanie?

 

Super, ze Icon pojawił się na CFM :) .

To jest przedziwny przykład tego, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I jak śmiesznie zmienia się zdanie. No nic, to tylko czyni z każdego Twojego słowa to, że było albo będzie dupowate.

Ja rozumiem, ze potrollowac zawsze milo, ale moglbys w swoim zaslepieniu i zacietrzewieniu nie obrazac ludzi, ktorzy nie wyrzadzili Ci zadnej krzywdy, a w rozwoj Twojej zajebistej strony wlozyli wiecej sil i czasu niz Ty sam w pisanie kolejnych swoich pseudointeligenckich tekstow?

 

Poglady sie zmieniaja, miejsce siedzenia tez sie zmienia - to rzecz naturalna. Choc akurat wbrew temu co sugerujesz Wujka zdanie w sprawie Icona nie zmielo sie jakos znacznie.

 

Różnie układały się moje stosunki z Iconem, ale od kilku lat nie było między nami żadnego spięcia. Szanujemy się, lubimy i jest ok. Oczywiście wolę Icona na żywo od Icona internetowego ;) .

Odnośnik do komentarza
Różnie układały się moje stosunki z Iconem

Stosunki? Nie przypominam sobie!

No chyba, że zrobiłeś mi to co temu biedakowi :keke:

Szanujemy się, lubimy i jest ok.

Nieprawda! Byłoby ok gdybyś przyjechał wtedy se Skwarnym...

Oczywiście wolę Icona na żywo od Icona internetowego

ble, ble, ble, nudny i oklepany slogan :P

 

Ja mam jednak pytanie z innej beczki - czy udostępniacie bazę danych z newsami z czasów kiedy CFM było jeszcze CCM?

Odnośnik do komentarza

Ja mam jednak pytanie z innej beczki - czy udostępniacie bazę danych z newsami z czasów kiedy CFM było jeszcze CCM?

 

http://www.centrumfm.org/archiwum.php

 

5,5k newsów na jednej stronie, więc link dla odważnych ;-)

 

Newsy od początku istnienia systemu opartego na bazie do końca istnienia CCM w starym wydaniu - do momentu przejścia na giery.eu.

 

Offline mam jeszcze starsze newsy, począwszy od 99 roku (newsy Mr.Jacka i Malina).

Odnośnik do komentarza

Czas na kolejne już podsumowanie naszej pracy w ostatni tygodniu. Co ciekawego można było znaleźć na naszych łamach tym razem?

 

Newsy dotyczące gry (8):

* Spekulacje w sprawie daty premiery - Zmiana daty wydania FM-a 2011?!

* Polskie talenty w nowej serii - Znamy polskie talenty!

* O trailerze nowego FM-a - Oficjalny trailer Football Managera 2011

* Nowy wpis na blogu - Blog o FM11: Analiza ruchu

* Kolejne nowości w FM-ie - FM 2011 zaktualizowany

* Więcej opcji w interakcji - Menedżer VS. Zarząd Klubu w FM 2011

* O kolejnym dniu na blogu - Dzień piąty na blogu

* Nowa wersja popularnego programu już w trakcie tworzenia - Powstaje Genie Scout 11!

 

Najważniejsze newsy dotyczące strony (2):

* Nowa odsłona naszego konkursu - Liga Typerów 11 już jest!

* Kolejna sonda już dostępna - Czas na FM-a 2011!

* Podsumowanie działu z talentami - Scouci ciągle w formie!

 

Download (1):

* Nowa wersja fake'a użytkownika Axa - Fake by Axa v2.0

 

Artykuły (3):

* Icon opowiada o researchingu - "Być researcherem"

* Nowa część serii Oldgunza - "Pomysł na Football Managera #2"

* Kolejna porada Kacpragawlo -"Przygotowania przedsezonowe"

 

Grafika (4):

* Facepack w stylu Carbon - Newcastle United

* Facepack w stylu Carbon - Birmingham City

* Facepack w stylu Carbon - Stoke City

* Kitspack w stylu SS'09 - Liga Sagres

 

Talenty (15):

* Strona 1.

* Strona 2.

 

Zapraszamy na Centrum Football Managera!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...