Skocz do zawartości

FM 2009 Research


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Błędy/propozycje poprawy w klubach z niższych lig.

 

Ceramika Paradyż - nie ma takiego klubu. Jest KS Paradyż (4 liga) od 2006 r.

MG MZKS Kozienice - nie ma takiego klubu. Jest twór o nazwie KS Janików-Kozienice (okręgówka) od 2007 r.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie gra w okręgówce.

Kania Gostyń wycofany z rozgrywek przez sezonem 07/08.

MKS Mława (4 liga).

Unia Skierniewice - nie ma takiego klubu. Został rozwiązany w 2007 r., w jego miejsce powstała Skierniewicka Akademia Sportu VIS 2007 (4 liga).

Swornica Czarnowąsy (4 liga).

Szczakowianka Jaworzno (okręgówka).

Kujawiak Włocławek - nie ma takiego klubu.

AKS Busko Zdrój - nie ma takiego klubu. Jest twór MKS Zdrój Busko Zdrój (klasa B).

 

W miejsce wymienionych klubów 4,5,7 ligowych oraz tych, które dawno już nie istnieją warto opracować np. kluby, do których są wypożyczeni zawodnicy z zespołów Ekstraklasy lub 1 ligi.

Odnośnik do komentarza
Błędy/propozycje poprawy w klubach z niższych lig.

 

Ceramika Paradyż - nie ma takiego klubu. Jest KS Paradyż (4 liga) od 2006 r.

MG MZKS Kozienice - nie ma takiego klubu. Jest twór o nazwie KS Janików-Kozienice (okręgówka) od 2007 r.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie gra w okręgówce.

Kania Gostyń wycofany z rozgrywek przez sezonem 07/08.

MKS Mława (4 liga).

Unia Skierniewice - nie ma takiego klubu. Został rozwiązany w 2007 r., w jego miejsce powstała Skierniewicka Akademia Sportu VIS 2007 (4 liga).

Swornica Czarnowąsy (4 liga).

Szczakowianka Jaworzno (okręgówka).

Kujawiak Włocławek - nie ma takiego klubu.

AKS Busko Zdrój - nie ma takiego klubu. Jest twór MKS Zdrój Busko Zdrój (klasa B).

 

W miejsce wymienionych klubów 4,5,7 ligowych oraz tych, które dawno już nie istnieją warto opracować np. kluby, do których są wypożyczeni zawodnicy z zespołów Ekstraklasy lub 1 ligi.

Widocznie nikt nie ruszał nieligowych klubów od lat, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Błędy/propozycje poprawy w klubach z niższych lig.

 

Ceramika Paradyż - nie ma takiego klubu. Jest KS Paradyż (4 liga) od 2006 r.

MG MZKS Kozienice - nie ma takiego klubu. Jest twór o nazwie KS Janików-Kozienice (okręgówka) od 2007 r.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie gra w okręgówce.

Kania Gostyń wycofany z rozgrywek przez sezonem 07/08.

MKS Mława (4 liga).

Unia Skierniewice - nie ma takiego klubu. Został rozwiązany w 2007 r., w jego miejsce powstała Skierniewicka Akademia Sportu VIS 2007 (4 liga).

Swornica Czarnowąsy (4 liga).

Szczakowianka Jaworzno (okręgówka).

Kujawiak Włocławek - nie ma takiego klubu.

AKS Busko Zdrój - nie ma takiego klubu. Jest twór MKS Zdrój Busko Zdrój (klasa B).

 

W miejsce wymienionych klubów 4,5,7 ligowych oraz tych, które dawno już nie istnieją warto opracować np. kluby, do których są wypożyczeni zawodnicy z zespołów Ekstraklasy lub 1 ligi.

Widocznie nikt nie ruszał nieligowych klubów od lat, a szkoda.

Z zespołami 2 i 3 ligi jest najgorzej. Rok w rok są narzekania, że SI nie chce otworzyć furtki dla naszej nowej 2 ligi ale nikt kolejny raz nie pofatygował się żeby choćby odrobinę dopracować te kluby.

Odnośnik do komentarza
Bo rok w rok jest zakaz od SI dodawania nowych klubów nieligowych, żeby nie rozdymać bazy.

Zapodałem 10 klubów, które można wymienić na lepsze. Dodatkowo fajnie by było mieć dobrze opracowane kluby takiej 2 ligi, nie mówię o zawodnikach, choć jest tam wielu ciekawych grajków ale np. o dopracowaniu danych klubowych, historii, sztabów trenerskich, stadionów, budżetów, cen biletów, frekwencji itp.

 

Można by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaskoczyć ludzi czymś nowym...no dobra, idę po marchewkę :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie w tym celu dołączyłem do pomocy Krzyśkowi / notabene też mam na imię Krzysiek /, by zrobić porządek z drużynami nie ligowymi, graczami bez przydziału itp. bo ten dział wymaga sporego porządku . Na pewno usunięte zostaną zespoły poniżej 3 ligi i nieistniejące / widoczne będą jedynie w historii zawodnika / , a w miarę możliwości dokonane zostaną pozostałe korekty. W grudniowym patchu chcę by ogólna poprawa dokonała się w zespołach 2 ligi dlatego czekam na ewentualne pomocne uwagi w nowym topicu.

Na razie poprawieni zostali sędziowie , oraz uzupełniona została historia rozgrywek pracuje też nad 5 drużynami które nie mają researchów.

Odnośnik do komentarza
Właśnie w tym celu dołączyłem do pomocy Krzyśkowi / notabene też mam na imię Krzysiek /, by zrobić porządek z drużynami nie ligowymi, graczami bez przydziału itp. bo ten dział wymaga sporego porządku . Na pewno usunięte zostaną zespoły poniżej 3 ligi i nieistniejące / widoczne będą jedynie w historii zawodnika / , a w miarę możliwości dokonane zostaną pozostałe korekty. W grudniowym patchu chcę by ogólna poprawa dokonała się w zespołach 2 ligi dlatego czekam na ewentualne pomocne uwagi w nowym topicu.

Na razie poprawieni zostali sędziowie , oraz uzupełniona została historia rozgrywek pracuje też nad 5 drużynami które nie mają researchów.

 

Jakie to drużny, może mógłbym się przydać?

Odnośnik do komentarza

porównałem sobie sytuację w tabeli I ligi w FM-ie i w rzeczywistości i dziwi bardzo wysoka pozycja GKSu Katowice ( u mnie na obu grach w okolicach 5 miejsca, w realu ostatnie, 18 miejsce) i tragiczna Tura Turek ( 18 zamiast 9, w FMie ich najlepszy strzelec Łukasz Cichos (10 goli) ma Finishing 3 :/)

 

Marjan Jugovic z Wisły Płock jest królem techniki i kręci obrońcami jak chce (Technika 16, Drybling 15, najwięcej goli w lidze), świetnie idzie też Martinowi Matusowi z Podbeskidzia i Peterowi Iskrze. Rozumiem że zawodników z zagranicy ciężko ocenić ale nie znaczy to że trzeba wynosić ich umiejętności w górę kosztem polskich zawodników takiech jak wspomniany Cichos.

 

Czy w patchu będą oddane problemy finansowe klubów w I ligi? Aktualnie sytuacje jest dramatyczna, z Odry i Jastrzębia odchodzą zawodnicy którym klub nie płaci od dłuższego czasu a w grze oba mają finanse na ,,Okay''

 

I mały błąd w Ikonach Podbeskidzia - Wojciech Borecki jest źle wpisany chyba

Odnośnik do komentarza
Sory, "przejęzyczenie" . Swoją drogą ja to tego Kilę bym do pierwszego składu wsadzał. Nie jest za mocny jak na 16latka?? A fizycznie to poziom ekstraklasy.

 

Dziwna sytuacja, chłopak nie gra w reprezentacji, prawie nie istnieje w necie a w grze jest jednym z najlepszych młodych Polaków, nie chcę osądzać ale to wygląda na sporą nierzetelność researchera ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...