Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dzisiaj prawie cały dzien na łatce 8.0.2. Jakie opinie? Okropna ilość hokejowych wyników :/ Grając Udinese z Milanem przegrałem w dwumeczu 8:1. W lidze grając np. z Regginą (17miejsce w tabeli) dostałem baty 4:2 :/ Potem kilka razy ja wygrałem 3:0, 4:1 itp. Masakra. Większość bramek tracę z rogów/sfg. :/

Odnośnik do komentarza
Grałem dzisiaj prawie cały dzien na łatce 8.0.2. Jakie opinie? Okropna ilość hokejowych wyników :/ Grając Udinese z Milanem przegrałem w dwumeczu 8:1. W lidze grając np. z Regginą (17miejsce w tabeli) dostałem baty 4:2 :/ Potem kilka razy ja wygrałem 3:0, 4:1 itp. Masakra. Większość bramek tracę z rogów/sfg. :/

3-0 to hokejowy wynik? Stary to co ja mam powiedzieć. Przegrałem kilkadziesiąt razy po 1-3!! Skandal po prostu, a takie wyniki jak 1-0 są w każdej kolejce...SI powinno coś zrobić z hokejowymi wynikami:>

Odnośnik do komentarza

U mnie hokejowych wyników nie ma. Owszem czasem zdarzy się wyższy wynik ale podobnie jest i w rzeczywistości.

 

Mnie najbardziej wkurza ta duża ilość minut doliczanych do regulaminowego czasu gry 2 połowy. Jeszcze nie miałem meczu żeby sędzia doliczył mniej niż 4 minuty. Miałem nawet taką sytuację że prowadzę 4:0, przeciwnik nie istnieje i czeka na ostatni gwizdek, moja drużyna też już nie chce się przemęczać, sędzia dolicza 6 minut do regulaminowego czasu gry :doh!: . Był to mecz Pucharu Ekstraklasy, każda drużyna w drugiej połowie przeprowadziła po 4 zmiany. Mam wrażenie że to właśnie coś z tymi zmianami powoduje że sędzia tyle dolicza.

Odnośnik do komentarza
Mnie najbardziej wkurza ta duża ilość minut doliczanych do regulaminowego czasu gry 2 połowy. Jeszcze nie miałem meczu żeby sędzia doliczył mniej niż 4 minuty. Miałem nawet taką sytuację że prowadzę 4:0, przeciwnik nie istnieje i czeka na ostatni gwizdek, moja drużyna też już nie chce się przemęczać, sędzia dolicza 6 minut do regulaminowego czasu gry doh.gif . Był to mecz Pucharu Ekstraklasy, każda drużyna w drugiej połowie przeprowadziła po 4 zmiany. Mam wrażenie że to właśnie coś z tymi zmianami powoduje że sędzia tyle dolicza.

To i tak krzywda wielka ci się z tego tytułu nie stała. Ja się wkurzyłem, bo gdy w meczu Premiership z Chelsea (grałem AV) prowadziłem do 90 minuty 1:0, sędzia doliczył 6 minut, do tego trwał on jeszcze dodatkowo jedną minutę (też wkurzające, że sędzia nie kończy meczu, kiedy już powinien) i - jakby inaczej - właśnie w tej ostatniej minucie londyńczykom udało się wyrównać :/ Gdyby nie to, że remis z Chelsea to jakby no to nie patrzeć, niezły wynik, to bym chyba z wściekłości kompa rozwalił (tak poszła tylko myszka :D).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w meczu Fiorentina - PSV sędzia doliczył 6 minut a mecz trwał do 98 minuty bo było jeszcze parę przerw w tym doliczonym czasie. Jednak doliczenie 6 minut też było uzasadnione bo chyba z 5 minut trwało zanim kontuzjowany bramkarz PSV zszedł z boiska.

 

W FMie jednak z tymi doliczonymi minutami trochę przesadzili.

Odnośnik do komentarza

MEGA BŁĄD

 

 

http://i32.tinypic.com/1zqssqf.png

 

http://i26.tinypic.com/2qa5s7c.png

 

http://i29.tinypic.com/k473f8.png

 

http://i27.tinypic.com/2s8gu37.png

 

Słowem - zdobyłem trzy puchary, w tym kontynentalny i zająłem miejsce premiowane awansem w lidze. I co?

 

Nie gram w żadnym europejskim pucharze, poza Superpucharem Europy.

 

Chyba FM traktuje SpE jako jeden z pucharów europejskich i gdy ktoś w nim gra to nie może już w innym :| Miał ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam.

 

Mam małe pytanko, mianowicie po fatalnej łatce 8.0.2 odstawiłem FM-ka na półkę. Właśnie wróciła mi chęć do grania i chciałem Was spytać czy jest jakiś fix do tej łatki?

Ogólnie bardzo bym prosił o podanie linka do fixa i jakiegoś najnowszego update z aktualnymi składami.

 

Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam,

Sao.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...