Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, tamten patch był naprawdę udany, tylko trzeba było znaleźć taktykę dostosowaną do poziomu zawodników

 

1. Ciekawe czemu nie wpadało wszystko z dystansu na patch 8.01. Chyba tak też jest w rzeczywistości nie?

2. To, że DPŚ kręcili się z piłką to nie była wina patcha tylko złych ustawień taktycznych. A zarzut, że w ogóle się wszyscy kręcą też jest przesadzony, bo piłkarz przecież musi przyjąć piłkę a później się z nią obrócić i dopiero pobiec itd.

3. Rzuty rożne. Obawiałem się, że znowu wszystko będzie wpadać po rogach.

4. Piłka rzeczywiście średnio latała, ale może właśnie tak powinna latać :)

5. Jedyny zarzut do patch 8.01 to kretyńscy obrońcy, rzadko moi często przeciwnika, którzy wybiegają sobie do napastnika a później nie wiedzą co zrobić.

 

Panowie z SI chyba poszli na łatwiznę dając nam do rąk nowego patcha.

Odnośnik do komentarza
2. To, że DPŚ kręcili się z piłką to nie była wina patcha tylko złych ustawień taktycznych. A zarzut, że w ogóle się wszyscy kręcą też jest przesadzony, bo piłkarz przecież musi przyjąć piłkę a później się z nią obrócić i dopiero pobiec itd.

 

Też się taki Gattuso kręci z piłką wokół własnej osi, bo nie ma do kogo zagrać? :kekeke:

 

 

Jedna rzecz mnie się trochę nie podoba. Dwa razy w Pucharze UEFA mój zawodnik otrzymał czerwoną kartkę za nibyjakieśtam przewinienie. Za każdym razem byłem pytany "O kontrowersyjną kartkę" :-k

Odnośnik do komentarza

Piłka lata płynniej to fakt ;P No i oczywiście brak kręcących się jak baletnice piłkarzy ;) Trochę mnie to irytowało gdy Fabregas dostając piłkę w środku pola zaczynał mi odwalać piruety ^^

 

Ogólnie zauważyłem też, że boczni obrońcy bardziej myślą... Już nie jest tak jak w poprzednim patchu, że zawsze chowali się za skrzydłowymi ;)) Tylko teraz cisną równo do przodu ;D

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem, tamten patch był naprawdę udany, tylko trzeba było znaleźć taktykę dostosowaną do poziomu zawodników

 

3. Rzuty rożne. Obawiałem się, że znowu wszystko będzie wpadać po rogach.

 

Panowie z SI chyba poszli na łatwiznę dając nam do rąk nowego patcha.

No niestety przegięcie pały w rożnych.

Proszę tu dowód. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3de87919146efedb.html rozegrałem tylko 3 mecze na nowym patchu. Wszystkie bramki obrońców są po sfg.

ale w takim tempie królem strzelców w europie będzie środkowy obrońca. Wychodzi na to że gra będzie polegała na murowaniu bramki (a to przychodzi z łatwością, szczególnie że mój bramkarz gra super a przeciwnika to szmaciarz) i czekaniu tylko na sfg. :)

Odnośnik do komentarza
No niestety przegięcie pały w rożnych.

Proszę tu dowód. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3de87919146efedb.html rozegrałem tylko 3 mecze na nowym patchu. Wszystkie bramki obrońców są po sfg.

ale w takim tempie królem strzelców w europie będzie środkowy obrońca. Wychodzi na to że gra będzie polegała na murowaniu bramki (a to przychodzi z łatwością, szczególnie że mój bramkarz gra super a przeciwnika to szmaciarz) i czekaniu tylko na sfg. :)

 

FM 2007.0.2

Wicekrólem strzelców u mnie został E.Garay z 24 bramkami. Wszystkie po rzutach rożnych na krótki słupek.

Tak więc mamy powtórke z rozrywki

 

 

A mnie bardziej interesuje jak wygląda sprawa ze sprzedażą graczy. Na 8.0.1 bardzo trudno sprzedaje sie graczy. Czy 8.0.2 cos poprawił.

Odnośnik do komentarza

No z rogami to przegiecie

http://img177.imageshack.us/my.php?image=rogiig2.jpg Na czerwono bramki z rogow (Okolo 1/3 wszystkich moich bramek)

http://img177.imageshack.us/my.php?image=rogi2wn1.jpg Statystyki w lidze

 

No i zauwazylem ze 1 taktyka wiecznie nie dziala.

Gralem taktyka Kita Realem, 10 meczy z rzedu wygranych, 30 goli strzelonych, 2 stracone- Jednym zdaniem kompetna deklasacja na czele z Barcelona (4:1)

No a potem nie wiadomo dlaczego wszyscy zapomnieli jak sie gra, masa remisow i w tej chwili Barca wyprzedzila mnie o 1 ptk

 

Co zauwazylem w taktyce Kita to ze ofensywny pomocnik dostaje mase podan( u mnie nawet po 60 na mecz czasami) gdy skrzydlowi pomocnicy lacznie nawet 15 nie maja.

Wiec jesli on gra slabo(tj ma np 6 lub gorzej) to gra calego zespolu lezy:P (Probowalem troche uniezaleznic gre od 1 zawodnika ale poki co bez rezultatow) No i podanie do nogi zamiast na dobieg chyba lepiej sie spisuje

 

 

EDIT

LOL wlasnie Pepe strzelil hattricka z rogow ....

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie do Kita70 w sprawie taktyki pod tego patcha. Czy wprowadziłeś jakieś zmiany specjalnie pod patcha (jeśli tak to proszę wrzuć taktykę ze zmianami) czy równie dobrze sprawdza się pod patchem 8.0.2 ? Pytam bo to bardzo dobra taktyka ... zająłem ją 1 miejsce Szachtarem w lidze (niby nic, ale jednak) i odpadłem w półfinale LM oraz Racingiem zająłem 3 miejsce za Realem i Barceloną. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanie do Kita70 w sprawie taktyki pod tego patcha. Czy wprowadziłeś jakieś zmiany specjalnie pod patcha (jeśli tak to proszę wrzuć taktykę ze zmianami) czy równie dobrze sprawdza się pod patchem 8.0.2 ? Pytam bo to bardzo dobra taktyka ... zająłem ją 1 miejsce Szachtarem w lidze (niby nic, ale jednak) i odpadłem w półfinale LM oraz Racingiem zająłem 3 miejsce za Realem i Barceloną. Pozdrawiam

Żadnych zmian na razie. Możliwe że spokojnie można dodać strzał z dystansu graczom z przodu. Ale i tak gra sprowadza się do bramek z rożnych i murowaniu bramki (można spokojnie cały mecz grać na czas). Słabiej gra napastnik ale pokombinuje z jego ustawieniem i powinien znów dużo strzelać. Nasz bramkarz paradoksalnie gra bardzo dobrze. Ale by z całą pewnością

coś twierdzić muszę trochę więcej meczy rozegrać. :)

 

No z rogami to przegiecie

http://img177.imageshack.us/my.php?image=rogiig2.jpg Na czerwono bramki z rogow (Okolo 1/3 wszystkich moich bramek)

http://img177.imageshack.us/my.php?image=rogi2wn1.jpg Statystyki w lidze

 

No i zauwazylem ze 1 taktyka wiecznie nie dziala.

Gralem taktyka Kita Realem, 10 meczy z rzedu wygranych, 30 goli strzelonych, 2 stracone- Jednym zdaniem kompetna deklasacja na czele z Barcelona (4:1)

No a potem nie wiadomo dlaczego wszyscy zapomnieli jak sie gra, masa remisow i w tej chwili Barca wyprzedzila mnie o 1 ptk

 

Co zauwazylem w taktyce Kita to ze ofensywny pomocnik dostaje mase podan( u mnie nawet po 60 na mecz czasami) gdy skrzydlowi pomocnicy lacznie nawet 15 nie maja.

Wiec jesli on gra slabo(tj ma np 6 lub gorzej) to gra calego zespolu lezy:P (Probowalem troche uniezaleznic gre od 1 zawodnika ale poki co bez rezultatow) No i podanie do nogi zamiast na dobieg chyba lepiej sie spisuje

 

 

EDIT

LOL wlasnie Pepe strzelil hattricka z rogow ....

Mhm..jak zaznaczysz w poleceniach zespołowych podania na mieszane a nie środkiem to skrzydłowi dostaną więcej podań ale domyślnie ja właśnie chciałem by przed wszystkim gra szła przez tą trójkę z przodu a skrzydłowi było tylko do odciągania bocznych obrońców.

 

 

Hmm... Czy mi się zdaje czy żaden fake nie działa pod 8.0.2? ;>

wszystko działa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d14336693d3743b8.html

repra niemiec http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4beb8aa0da185caa.html

Odnośnik do komentarza
rozegrałem tylko 3 mecze na nowym patchu. Wszystkie bramki obrońców są po sfg.

ale w takim tempie królem strzelców w europie będzie środkowy obrońca. Wychodzi na to że gra będzie polegała na murowaniu bramki (a to przychodzi z łatwością, szczególnie że mój bramkarz gra super a przeciwnika to szmaciarz) i czekaniu tylko na sfg. :)

 

a ja myślę, że to kwestia dobrego ustawienia zwodników w SFG w Twojej taksie oraz oczywiście "poprawne" dośrodkowanie+ odpowiednie atrybuty DC;

nie wiem jak u was, ale u mnie komp nadal 90% dosrodkowań z cornerów wrzuca na krótki słupek i wcale nie jest aż tak skuteczny,

Odnośnik do komentarza
Hmm... Czy mi się zdaje czy żaden fake nie działa pod 8.0.2? ;>

 

Działa działa. Musisz tylko wywalić niepotrzebne pliki z folderu '...Football Manager 2008\data\updates\update-802\db\802\lnc' - czyli tam gdzie się domyślnie instaluje update i wrzucić w to miejsce pliki z 'fake'.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zainstalowałem patcha 8.02 i muszę przyznać że naprawdę przywrócił mi radość z gry :) Przestało być regułą, że moi zawodnicy mimo przewagi podczas meczu przegrywają i remisują, po jednym jedynym strzale przeciwnika, a odnośnie rzekomego problemu ze spadkiem atrybutów, to faktycznie spadają nieco, ale nie widzę jakiegoś strasznego pogorszenia wszystkich atrybutów czy też poziomu gry u moich zawodników. No i zaczęły padać bramki ze stałych fragmentów gry, bo dotąd nawet jak piłka wpadła do bramki, to okazywało się, że mój zawodnik faulował..

Odnośnik do komentarza
Słabiej gra napastnik ale pokombinuje z jego ustawieniem i powinien znów dużo strzelać.

 

hmm: http://img505.imageshack.us/my.php?image=martinsml9.jpg - przy Twojej taktyce :)

Atrybuty faktycznie pospadały, ale nie widać pogorszenia gry. Patrz - screen wyżej. Martinsowi spadło np. wykańczanie akcji z 17 do 14, a strzelił w lidze 9 bramek w 5 meczach.

 

Co do skuteczności, to nie ma tak, ze każdy celny strzał to bramka: http://img292.imageshack.us/my.php?image=skutern9.jpg - przy mojej taktyce ;P

 

Gra mi sie podoba jeszcze bardziej niż wcześniej. Napastnik potrafi zrobić zwód przed bramkarzem, strzelić w okienko, lub podać do kolegi zamiast walić na pale.

Moim zdaniem nie ma na co narzekać, jak na razie :)

 

EDIT: Bramkarze wychodzą do dośrodkowań. Nareszcie :)

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem pomysł Kit-a z murowaniem własnej bramki i grą na czas przez cały mecz jak na razie wyniki są dobre, choć to tylko 2 mecze , oba wygrane 4-0

przy posiadaniu piłki około 35% w drugim meczu wszystkie 4 gole strzelił mój środkowy obrońca po rzutach rożnych.

 

Mam nadzieje że SI szybko wyda jakąś poprawkę do tego patch-a bo jak narazie to jest tragedia

Odnośnik do komentarza

Pewnie to durne pytanie ale wole się upewnić.

 

Czy trzeba najpierw mieć zainstalowanego patcha 801 i potem wgrać 802 żeby wszystkie updaty chodziły i zeby chodzily poprawki z obu patchy?

Innymi slowy mowic, czy 802 zawiera opawki ktore nanosil juz 801?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...