Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety to takie skomplikowane wynalazki, że często się facetowi dużo wydaje i "wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że mnie lubi", a one później z największym zaskoczeniem powiedzą, że nigdy w życiu nie miały takich intencji.

 

Fubert, no i pięknie :) Życzę jak najwięcej szczęścia i oby wszystko się jak najlepiej układało :)

Odnośnik do komentarza
Kobiety to takie skomplikowane wynalazki, że często się facetowi dużo wydaje i "wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że mnie lubi", a one później z największym zaskoczeniem powiedzą, że nigdy w życiu nie miały takich intencji.

Wódki mu :piwo: Dobrze, że bywają też konkretne, które nie pie***lą niepotrzebnych głupot, czy dają tysiąc dziwnych znaków, tylko mówią co im leży na sercu prosto....jak to się powinno mówić do chłopa i ja na taką trafiłem :*

Odnośnik do komentarza

A ja chyba jestem w tzw. fazie zakochiwania się, jak to kiedyś Fika określił. Uśmiechy, rozmowy, niedopowiedzenia. Wprawdzie dzieli nas odległość, ale mam nadzieję, że ona tego nie zniszczy. Na razie jestem mocno zauroczony i odczuwam, że druga strona to samo czuje. Choć jak to napisał Reaper, one mogą dawać znaki (tak nam się może wydawać), ale potem powiedzą, że to nie tak. Oby w moim przypadku nie...

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Od siebie powiem tylko, ze czasami to my, faceci, zle odczytujemy niektore "znaki" kobiet. Malo tego, nadinterpretujemy, naginamy pod swoja wizje zwiazku/kobiety/sytuacji/tak zeby bylo nam wygodniej. Pozniej pojawiaja sie niedomowienia itd. Przynajmniej tak bylo zawsze w moim przypadku :]

Odnośnik do komentarza
Spytać ? Hej, cześć, chcesz mieć ze mną dzieci ?

 

Bez przeginania, ale zapytanie wprost o kilka spraw, albo szczerość na temat oczekiwań, potrzeb itp po "przełamaniu pierwszych lodów" pozwala uniknąć tylu niepotrzebnych nieporozumień, spięć, fochów, kilkudniowych/godzinnych okresów obrażania się itp. A tak? Chcę tego, mogę Ci dać to, będę się starał robić to. Co na to powiesz? Powiedz czego Ty oczekujesz, czego pragniesz. I wsio :)

 

PS. Sprawdza się, choć czasem w normalnych sytuacjach może być ryzykowne

Odnośnik do komentarza
Spytać ? Hej, cześć, chcesz mieć ze mną dzieci ?

 

Bez przeginania, ale zapytanie wprost o kilka spraw, albo szczerość na temat oczekiwań, potrzeb itp po "przełamaniu pierwszych lodów" pozwala uniknąć tylu niepotrzebnych nieporozumień, spięć, fochów, kilkudniowych/godzinnych okresów obrażania się itp. A tak? Chcę tego, mogę Ci dać to, będę się starał robić to. Co na to powiesz? Powiedz czego Ty oczekujesz, czego pragniesz. I wsio :)

 

PS. Sprawdza się, choć czasem w normalnych sytuacjach może być ryzykowne

Amen. Tzn. dużo też zależy od dojrzałości obu ludzi. Ja praktycznie w pierwszym tygodniu mojej znajomości z przyszłą żoną postawiłęm sprawę jasno. Czegi oczekuję od drugiej osoby i co mogę zaoferować. Oboje poszliśmy na taki układ i chyba zdało to rolę, skoro pod koniec marca bierzemy ślub :) Dodam tylko, że nie mieliśmy wtedy po 16-cie lat (nie obrażając nastolatków), ale po 27-28.

Odnośnik do komentarza

@Leon,

bo jak się ma tak bliżej trzydziestki, to jest łatwiej mówić o oczekiwaniach.

Ja i tak czekałem na to cztery miechy aby się zebrać w sobie i powiedzieć więcej o sobie. Ma luba też tyle czasu mniej więcej potrzebowała. Oboje teraz wiemy, czego chcemy i jest nam łatwiej. Przemawia przez nas doświadczenie, że nie chcemy tracić czasu na niepotrzebny niedomówienia.

Odnośnik do komentarza
T-m, z tego co czytam to Ty w ogóle specyficzny koleś jesteś :D

 

:rotfl::hahaha: - do quotesów proszę :)

 

Leon - a jeśli chodzi o takie deklaracje, pytania w pierwszej fazie związku. Uwierz mi, mogą one dodać dodatkowego smaczku całej sytuacji. Poznajecie się, wszystko Cię w tej drugiej stronie fascynuje, a wyznanie kilku spraw w tym momencie bardzo ułatwi wszystko w tym wczesnym związku. Człowiek wtedy jest w stanie góry przenosić i jak będzie wiedział co ma robić... nie będzie tracił czasu na nieporozumienia (wynikające z nieznajomości!) i zaoszczędzony czas będzie można przeznaczyć na "zajebistość sytuacji" :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...