Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie.

 

Gdy ktos jest pijany to kobieta mieknie i mowi tej osobie co mu pasuje ? :/

Tak mialem niedawno. ;| I pamietam cala rozmowe a wygladala ona mniej wiecej tak:

 

Jakies pytanie dotyczace nas.

Odpowiedz negatywna plus zalosny argument.

Jakis moj argument

Wachanie i znow kontrargument.

Nowy argument

Akceptacja.

 

Nie wiem jak to lepiej wyrazic :P.

 

Rzecz jasna wszystko napisane w wielkim skrocie.

 

 

 

I tak az doszlismy do wniosku ze moze cos kiedys. [;

 

 

To nie pani od elorap ;).

 

 

Z gory dzieki :)

 

 

Edyta- Rozmowa trwala ok 15 min przez telefon.

Odnośnik do komentarza

T-m, ale to jest jasne:

 

- Myślisz, że moglibyśmy być razem?

- Nie, niestety nie czuje tego, a nie chcę Cię krzywdzić...

- Ale ja Cię kocham, uwielbiam...

- Hmm... nie wiedziałam, ale to nie ma sensu..

- Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie

- Oh... skarbie... skoro tak... to mogłabym być z Tobą... może... kiedyś....

 

Prosze bardzo - tekst rozmowy idealnie wchodzi w schemat podany przez Czornucha ;P

Odnośnik do komentarza
Prosze bardzo - tekst rozmowy idealnie wchodzi w schemat podany przez Czornucha jezyk.GIF

 

 

:P

 

Przesadyzm -20 :P.

 

Generalnie to raczej wspominalem i powiedzialem pare milych slow. Min ze jakas tam sympatia zostala mimo tego ze sie rozstalismy. Ona sie 'odkrywala' i na koniec to raczej juz ona 'wspominala' i byla 'za' niz ja =].

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu (i okolicach) w dniu dzisiejszym nastąpiło nasilenie oświadczyn :-) Ja się przyznaje za siebie :-) Już mję nikt nie wyrwie (no chyba, że Michu) :keke:

 

Nie podniecałem się jak Qcz i nie denerwowałem się tak jak ten laik z pod Poznania :D tylko puch, pam, bam :-)

Odnośnik do komentarza

Wow, gratulacje.

 

Opowiem swoją historię, która mnie wkurwiła. Otóż po tamtej dziewczynie postanowiłem się lekko otrząsnąć. A że akurat obiekt jakiś tam na horyzoncie się pojawił (wspólny WF) to była okazja. Cóż, napisałem do dziewczyny na gronie bo na wf nie przyszła. Myślałem, że mnie wyśmieje. Napisałem jej, że mi się podoba itd., a ona to przyjęla, zgodziła się umówić, potem dlugo słalismy wiadomości bo ona była u siebie w domu we Wrocławiu. Pisała tam m.in "dobrze Ci zrobi znajomość ze mną" i takie tam pierdoły. Randka była długa, zajebista i w ogóle super, tylko na samym końcu jej się coś spierdoliło i ucichła. Od tej pory praktycznie się nie odzywa do mnie, jedna wiadomość na gronie, która zrestą nie zrobiła na niej wrażenia, sucho mi odpisała, na drugą już w ogóle nie. Oficjalnie więc czuje się zgubiony, wkurzony i dobity bo oczywiście zaczynam tęsknić za poprzednią.

 

W zasadzie napisałem to po to by się wyżyć. Ale 19-latek to ja nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

A ja 21-latek.. Ostatnio mialem 6.5h randke ktora zakonczyla sie kolo 2:30 (bez domyslow). Dziewczyna spoko, inteligentna mozna powiedziec ideal. Zaimponowala mi tym, ze potrafila przejechac 130 km zeby sie ze mna spotkac. Zreszta ja tez musialem troche przejechac ale nie o tym. Kolacja a raczej kawa w restauracji, mila muzyka, bylo okay. Po spotkaniu tez, az nagle z dnia na dzien sie popsulo. Kobiet czasem chyba nikt nie zrozumie..

 

Kubasa: Pomysl o nastepnej ;)

Odnośnik do komentarza
We Wrocławiu (i okolicach) w dniu dzisiejszym nastąpiło nasilenie oświadczyn :-) Ja się przyznaje za siebie :-) Już mję nikt nie wyrwie (no chyba, że Michu) :keke:

 

Nie podniecałem się jak Qcz i nie denerwowałem się tak jak ten laik z pod Poznania :D tylko puch, pam, bam :-)

T-m gratuluje :) Piękna sprawa :)

Teraz jak nic SCF awansuje... :D

 

Kamtekowi już gratulowałem... :)

Odnośnik do komentarza
We Wrocławiu (i okolicach) w dniu dzisiejszym nastąpiło nasilenie oświadczyn :-) Ja się przyznaje za siebie :-)

To ja się przyznam za siebie ;] Oświadczyny przyjęte, zmiana statusu na "narzeczony" dokonana ;]

 

BTW - gratulacje panie Wojtku :)

 

Gratulacje panie Kamilu :-)

 

Poza tym, ja wcześniej, bo koło 20, a ty koło 21 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...