Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że to nie jest dziewczyna z którą zaczynam kręcić itp. Jesteśmy ze sobą już albo zaledwie 18 miesięcy.

 

Ona chcę czasu do namysłu, ale po takim wyznaniu z jej strony nie wiem co mam robić. Mieliśmy o wiele większe problemy i przeszliśmy jakoś bez szwanku, były kłótnie i to ostre, mamy epizod wakacji w Londynie gdzie mieszkaliśmy razem i się dotarliśmy troszkę przez 3 miesiące, a tu niewiadomo skąd taka akcja.

 

A kiedy ostatnio było :sex: ?

 

Już tak nie uogólniaj wszystkich dziewczyn - niektóre czekają jednak z tym do ślubu

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że to nie jest dziewczyna z którą zaczynam kręcić itp. Jesteśmy ze sobą już albo zaledwie 18 miesięcy.

 

Ona chcę czasu do namysłu, ale po takim wyznaniu z jej strony nie wiem co mam robić. Mieliśmy o wiele większe problemy i przeszliśmy jakoś bez szwanku, były kłótnie i to ostre, mamy epizod wakacji w Londynie gdzie mieszkaliśmy razem i się dotarliśmy troszkę przez 3 miesiące, a tu niewiadomo skąd taka akcja.

 

A kiedy ostatnio było :sex: ?

 

Już tak nie uogólniaj wszystkich dziewczyn - niektóre czekają jednak z tym do ślubu

gdzie takie są? ;o

masz namiary?

Odnośnik do komentarza

Już tak nie uogólniaj wszystkich dziewczyn - niektóre czekają jednak z tym do ślubu

 

chyba tylko te brzydkie :kekeke:

 

Strzał penisem w płot Pawoj. Tym razem tekst Ci nie wyszedł :P .

Te brzydkie działają wręcz odwrotnie. Starają się przyciągnąć do siebie świetną postawą w łóżku, na stołach kuchennych i tylnich siedzeniach samochodu.

Odnośnik do komentarza

Już tak nie uogólniaj wszystkich dziewczyn - niektóre czekają jednak z tym do ślubu

 

chyba tylko te brzydkie :kekeke:

 

Strzał penisem w płot Pawoj. Tym razem tekst Ci nie wyszedł :P .

Te brzydkie działają wręcz odwrotnie. Starają się przyciągnąć do siebie świetną postawą w łóżku, na stołach kuchennych i tylnich siedzeniach samochodu.

podbijam pytanie SZU :keke:

Odnośnik do komentarza

Już tak nie uogólniaj wszystkich dziewczyn - niektóre czekają jednak z tym do ślubu

 

chyba tylko te brzydkie :kekeke:

 

Strzał penisem w płot Pawoj. Tym razem tekst Ci nie wyszedł :P .

Te brzydkie działają wręcz odwrotnie. Starają się przyciągnąć do siebie świetną postawą w łóżku, na stołach kuchennych i tylnich siedzeniach samochodu.

podbijam pytanie SZU :keke:

 

Koleżko, ty już sobie kobietę znalazłeś. Na CMF nie popieramy rozwiązłości seksualnej i seksu pozamałżeńskiego.

Odnośnik do komentarza

Wyjść na spacer po małej kłótni i dowiedzieć się, że nie wie czy mnie jeszcze kocha :wszystkozle: A 3 dni temu sama mi to mówiła, no k***a mać co teraz robić jak się jest dalej po uszy zakochanym?

Wiem jak się czujesz, właśnie po 31 miesiącach związku usłyszałem, że ona potrzebuje przerwy bo nie wie czy to jeszcze miłość czy przyzwyczajenie.. A zaczęło się od 18stki, na której poznała kolege z mojej drużyny, dwa dni po 18 nagle się do niego odezwała i zaczęła z nim pisać, po jakimś czasie dowiedziałem się, że opowiada mu o naszych problemach, uwaga uwaga, znała go 3 dni :) Po serii kłótni doszło do tego, że się rozstaliśmy, powiedziała, że mam jej dać spokój i zostawić. A ja? Dopiero zaczynam się zbierać z podłogi, ale nadal jak wierny pies czekam aż do mnie wróci...

Odnośnik do komentarza

Wyjść na spacer po małej kłótni i dowiedzieć się, że nie wie czy mnie jeszcze kocha :wszystkozle: A 3 dni temu sama mi to mówiła, no k***a mać co teraz robić jak się jest dalej po uszy zakochanym?

Wiem jak się czujesz, właśnie po 31 miesiącach związku usłyszałem, że ona potrzebuje przerwy bo nie wie czy to jeszcze miłość czy przyzwyczajenie.. A zaczęło się od 18stki, na której poznała kolege z mojej drużyny, dwa dni po 18 nagle się do niego odezwała i zaczęła z nim pisać, po jakimś czasie dowiedziałem się, że opowiada mu o naszych problemach, uwaga uwaga, znała go 3 dni :) Po serii kłótni doszło do tego, że się rozstaliśmy, powiedziała, że mam jej dać spokój i zostawić. A ja? Dopiero zaczynam się zbierać z podłogi, ale nadal jak wierny pies czekam aż do mnie wróci...

Ja też miałem podobną sytuację kiedyś. Jedyne wyjście jest jak najbardziej proste - niech spierdalają, oboje ;)

Odnośnik do komentarza

Wyjść na spacer po małej kłótni i dowiedzieć się, że nie wie czy mnie jeszcze kocha :wszystkozle: A 3 dni temu sama mi to mówiła, no k***a mać co teraz robić jak się jest dalej po uszy zakochanym?

Wiem jak się czujesz, właśnie po 31 miesiącach związku usłyszałem, że ona potrzebuje przerwy bo nie wie czy to jeszcze miłość czy przyzwyczajenie.. A zaczęło się od 18stki, na której poznała kolege z mojej drużyny, dwa dni po 18 nagle się do niego odezwała i zaczęła z nim pisać, po jakimś czasie dowiedziałem się, że opowiada mu o naszych problemach, uwaga uwaga, znała go 3 dni :) Po serii kłótni doszło do tego, że się rozstaliśmy, powiedziała, że mam jej dać spokój i zostawić. A ja? Dopiero zaczynam się zbierać z podłogi, ale nadal jak wierny pies czekam aż do mnie wróci...

Ja też miałem podobną sytuację kiedyś. Jedyne wyjście jest jak najbardziej proste - niech spierdalają, oboje ;)

 

A może dziewczyna szukała osoby, której chciałaby się wygadać? Czasami dużo łatwiej jest się otworzyć przed osobami, których nie znamy lub które znamy słabo.

Co z tego, że dziewczyna rozmawiała z jakimś gościem? To już z nie może tego robić?

My uzewnętrzniamy się w KZS-ie przed dziesiątkami obcych osób.

Odnośnik do komentarza

Tia, obcy koleś poznany na osiemnastce to najlepsza osoba do zwierzeń. Sory, ale nie wiem jaki facet chciałby, żeby jego kobieta się uzewnętrzniała obcym kolesiem i proponowała przy tym przerwy w związku.

Od tego są psiapsiółki a nie jacyś kolesie "z ulicy".

 

Nie zgodzę się. Przyjaciółki obrobią tylko dupę. Taki obcy koleś, nie znający sprawy jest idealnym rozmówcą. Być może chłopak jest po prostu w porządku. Dziewczyna z nim pogadała i tyle. Będąc kobietą wolałbym gadać o swoich problemach z facetami. Co jej koleżanki mogą doradzić? Tymczasem facet przedstawi męski punkt widzenia. Od tego właśnie są g-p.

Odnośnik do komentarza

g-p to jednak maly odsetek wsrod meskiej spolecznosci ;) Tym bardziej, ze laska po tej rozmowie przestala sie odzywac, a to juz jest bardzo podejrzane ;)

 

Fakt, do tego wszyscy zebrali się na CMF :] . Dla jednej możesz być g-p, dla drugiej kochankiem. Jedno nie wyklucza drugiego.

Laska przestała się odzywać? Może dziąsła ją bolą.

Odnośnik do komentarza

Laska przestała się odzywać? Może dziąsła ją bolą.

Możliwe, ale czemu na każdą próbę rozmowy reaguje chamskimi komentarzami typu 'odwal sie', 'odczep sie ode mnie', 'daj mi spokoj' ? ;)

 

Ja nie mam nic przeciwko znajomością, rozmową z kolegami, ale, po 3 dniowej znajomości opowiadać komuś jakby nie patrzeć zupełnie obcemu o problemach osobistych? Poza tym nie miałem nic przeciwko tej znajomości do czasu jak nie zaczęła mnie oszukiwać i kłamać mi prosto w oczy. Mówiła, że z nimi nie rozmawia, że nie pisze z nim, że nie ma z nim kontaktu. Co się okazało? Kłamała jak z nut, pisała z nim przez cały czas, przerwę zrobiła sobie tylko na kłótnię ze mną. Tak się nie robi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...