Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu będą nici z pucharów, a w lidze Wisła wszystkich objedzie :/ Gdyby pomyślano nad dopinaniem transerów chociaż 2 tyg temu ...

no cóż... przypuszczam, że wątpię; z dwoma środkowymi obrońcami (a w zasadzie 1,5 bo Głowa często się leczy) powalczycie o 3 miejsce

 

No, za Polonią Warszawa i Górnikiem Zabrze.

 

Głowacki przez ostatnie 1,5 roku był zdrowy.

 

Co do Kokoszki to w przeciwieństwie do martina uważam, że Adam grał w lidze dużo lepiej niż Cleber. Już na wiosnę powinien tworzyć parę stoperów z Głowackim. Niestety Skorża wystawiał starego Brazylijczyka.

Odnośnik do komentarza
Ciężko będzie wygrać Ekstraklasę, grając 13-14 zawodnikami.

Jesienią zeszłego roku jakoś dali radę :> Zresztą Skorża pokazał nieraz, że i tak nie lubi za bardzo mieszać składem, więc kto wie, czy ewentualni zmiennicy dostawaliby swoje szanse.

 

:| w zasadzie to Skorża od roku mówi, że marzy mu sie rotacja w składzie, ale na razie nie ma kim rotować :>

Odnośnik do komentarza

Chyba PS pisał, że Skorża z Bednarzem kłócili się o transfery a raczej ich brak, że obecna sytuacja kadrowa to wina Bednarza. Jedno jest pewne wina leży zarówno po stronie Skorży jak i Łysego. A że zwolnił Bednarza, może w klubie zawiązano spółdzielnię żeby go wykurzyć?

A jeśli chodzi o brak kasy od Cupiała to wiadomo, że z pustego to i Łysy nie naleje.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze go nie zwolnili. Na razie są to tylko spekulacje PS. Faktem jest jednak że Bednarz wielkich rzeczy nie dokonał, spaprał choćby sprawę z Kosowskim, nie zdołał wzmocnić Wisły w tym okienku transferowym, z drugiej strony wyszukał chociażby Jirsaka, który w nadchodzącym sezonie powinien już odgrywać znaczącą rolę w drużynie.

 

Co do Mielcarskiego, to pamiętam że za jego czasów warunki w Wiśle były podobne do obecnych (zero kasy na transfery, ściąganie piłkarzy z kartą na ręku) a udało mu się zakontraktować takich piłkarzy jak Paulista, Cleber (ten drugi przyszedł gdy Mielcarskiego w klubie już nie było, ale to jego "wynalazek"). Z drugiej strony choćby Baretto, z którym dziś nie wiadomo co zrobić albo Kaczorowski - totalny niewypał.

Odnośnik do komentarza

Ole!!!! 5:0 z Beitarem po bramkach Cantoro z wolnego, Clebera z karnego, Brożka z gry, Junior Diaza po asyście przewrotka Łobodzińskiego i Niedizelana po dobitce własnego strzału.

Takiego wyniku się nie spodziewałem. Wisła zagrała jak najlepszych czasów. Diaz świetnie zastąpił Głowackiego i mam nadzieję, że Zieńczuk oglądał mecz i zobaczył jak grał Boguski.

Beitar nie istniał - w zasadzie tylko jedna okazja, gdy Itzhaki przestrzelił z 5 metrów do pustaka.

 

Teraz czekamy na ligę i Barcelonę. No i na wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza

:o Jazda jazda jazda Biała Gwiazda!

 

Wiślacy zaskoczyli mnie dzisiaj fanastyczną grą. W przerwie jeszcze bałem się, że Beitar strzeli te dwie bramki i pożegnamy się z Pucharami. Wisła zagrała konsekwentnie futbol z 1 połowy przez co pogromiliśmy zwycięzce Superpucharu Izraela i Mistrza Izraela. ;d Cały zespół zaprezentował się świetnie, Łobodziński chwilami prezentował się dość słabo, jednak miał przebłyski, ale za to podanie przewrotką majstersztyk. :) Nareszcie odblokował się Niedzielan, świetnie zagrał Boguski, moim zdaniem następca Łobodzińskiego. Jestem pełen uznania do gry Juniora Diaza, dla nietypowej, jak dla niego, roli.

 

Można już powiedzieć, że nasz skład zasilił Nei, gdyż miał podpisać kontrakt od razu po wygranym meczu. Barcelono drżyj! ;d

Odnośnik do komentarza

no fajny meczyk, miło sie ogląda jak polska drużyna tak się prezentuje, mecz się ułożył ale z taką grą i tak by przeszli, pozytywne zaskoczenie to Diaz, kilka razy jak go widziałem grał niepewnie, no ale dziś stanał na wysokości zadania, pressing i szybkie bramki wybiły z głowy izraelczykom dwumecz z barca

 

czuję że Barca będzie się musiała namęczyć;) szkoda że ewentualne transfery tak późno i w sumie nie wiadomo czy w ogóle (ciekawa opcja z artykułem w PS w dniu kiedy Bednarz zaklepuje zawodników)

Odnośnik do komentarza

jak to się mówi, mistrza zdobywa grajac sie ze slabymi zespolami, z ktorymi mozna stracic wiecej punktow, te straty bradziej bola, a zwyciestwa sa cenniejsze wbrew pozorom niz zwyciestwa nad wielkimi druzynami. jezeli Wisla zrobi jakies transfery to moze pomyslec o mistrzostweie. wydaje mi sie ze przy tak waskiej kadrze raczej jest to nie mozliwe. vide Lech w rundzie jesiennej zeszlego sezonu, przy kilku kontuzjach kartkach byl pozamiatany.. jest jeszcze miesiac na transfery i zobaczymy czego mozna sie spodziewac.. moze Cupial ostroznie podszedl do transferow, i teraz wiedzac ze zagra conajmniej w 1 rundzie uefa cos sprezentuje Skorzy..

Odnośnik do komentarza

Powiem tyle: kto psioczył po pierwszy meczu niech zamilknie po rewanżu!!!. Było wiadome, ze ten cały Beitar dostanie będcki. Z Barceloną nie podołamy i ZNOWU będzie krytyka jaka to Wisła jest. Ale teraz szacunek dla Wisły, którya przynajmniej pokazała, że potrafi COŚ zagrać, a nie tak jak reszta tych PATAŁACHÓW daje ciała z innymi. Pozdro :)

 

PS. I czmeu nie ma tutaj komentarzy tych, który tak narzekali jaka to Wisła nie jest, ze drużynie z Izraela nie daje rady? Odezwijcie sie po BArcelonie jak przegramy i napiszcie jak to do dupy zagrał ten z drugim i ile nam brakuje :)

 

Wiem, wiem napinam się, ale przynajmniej COŚ pokazalismy i może w UEFA powalczymy o tą durną grupę, ale tak jest przegrywamy to Mistrz Polski nic nie potrafi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...