Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Felipe de Souza Campos, 27-letni Brazylijczyk, będzie w najbliższych dniach trenował z Wisłą. Ofensywny pomocnik zameldował się dzisiaj pod Wawelem.

Felipe - bo tak w skrócie nazywa się piłkarza - od jutra rozpocznie treningi z pierwszą drużyną Wisły. - Zawodnik jest po bardzo długiej podróży i zdecydowałem, że dzisiaj jeszcze damy mu odpocząć. Jutro pojawi się u nas na treningu - przyznał Maciej Skorża.

 

Brazylijczyk ma 27 lat i mierzy 172 cm wzrostu, jest ofensywnym pomocnikiem. Ostatni rok spędził w nowozelandzkiej drużynie Wellington Phoenix, która występuje w australijskiej A-League.

 

- Widziałem materiały z jego grą w lidze australijskiej. Obejrzałem najlepsze zagrania tego zawodnika i jeden cały mecz ligowy z jego udziałem. Uznałem, że jest to zawodnik, który może nam pomóc. Niemniej jednak materiały DVD to nie to samo co zobaczyć zawodnika na treningu - ocenił wstępnie zawodnika szkoleniowiec Wisły.

 

Brazylijczyk pozostanie w Krakowie przez tydzień. Jako, że jest Felipe wolnym zawodnikiem, to w razie pomyślnego przejścia testów Wiśle przyjdzie dogadać się tylko w sprawie indywidualnego kontraktu.

Ciekawe czy coś umie :-k

Wczoraj miał być w Krakowie, a dziś wydaje się, że do Wisły może w ogóle nie trafić. Tak wygląda sytuacja z Brazylijczykiem Nei.

- Chyba nic z tego nie będzie. Wczoraj usłyszałem, że sprawy związane z tym transferem komplikują się coraz bardziej - przyznał dzisiaj tajemniczo trener Maciej Skorża.

 

Bułgarskie media informowały, że Nei pojawi się na meczu Wisły z Beitarem. Brazylijczyk w Krakowie się jednak nie zjawił. Przy Reymonta gościł za to Carl Glomb, menedżer reprezentujący zawodnika w rozmowach z Wisłą. Przyznał on, że Nei nie przyleciał do Krakowa, ale może uczynić to w najbliższych dniach. Wszystko jednak zależy od polskiego klubu.

 

Wygląda na to, że jednak nie wszystko zależy od Wisły. A to dlatego, że CSKA prawdopodobnie podniosło cenę za swojego napastnika. Tym samym poprzednie ustalenia stały się nieaktualne, co znacznie zmniejsza szansę na transfer Nei. Bułgarskie media uzupełniają z kolei informację, pisząc, że to sam Brazylijczyk nagle zapragnął lepszego kontraktu.

 

Sam Nei, czy może CSKA - która z tych stron wprowadziła zamęt do negocjacji? Tego nie podejmujemy się ocenić ze względu na masę sprzecznych informacji, które się pojawiają. Jedno jest pewne - transfer Brazylijczyka do Wisły stanął pod dużym znakiem zapytania.

No i po napastniku :> wolałbym, żeby powalczyli choćby o Jodłowca.

 

źródło zaczerpnąłem ze strony wislasoccer.com

Odnośnik do komentarza
Felipe de Souza Campos, nicknamed Felipe, (born 24 May 1981 in São Paulo) is a Brazillian footballer. He is an attacking midfielder who joined for the Wellington Phoenix prior to the 2007-08 season and signed a 9 month contract with the option of a further year at the end of that.

 

He quickly became a crowd favourite there especially after the 4th round clash against Sydney FC at home Wellington Phoenix managed to come out victors 2-1 with Felipe scoring a stunning goal. Felipe is currently a free agent after FFA had turn down Gold Coast Galaxy licence application for the Australian A-League 2008-09 season.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że tu do mnie piją więc napiszę tylko tyle...

 

Życzę Wiśle jak najlepiej, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Beitar już w Jerozolimie powinien dostać solidne bęcki bo jest klubem najwyżej przeciętnym i z nim po prostu nie wypada przegrywać. W Jerozolimie Wisła się skompromitowała - przynajmniej w moich oczach.

Na szczęście wczoraj rehabilitacja się udała - Wisła zagrała dobry mecz i życzyłbym sobie, i wszystkim niewątpliwie, aby podobnie zagrała z Barcą. Niech to wygląda przynajmniej tak jak w poprzedniej konfrontacji, za czasów bodajże Kasperczaka...

 

Na koniec łyża dziegciu. Pawełek nie nadaje się do Wisły. To taka mucha-plujka. Co rywale strzelą to on wypluje.

Odnośnik do komentarza

Neiowi proponują 300 tys. euro, co mu odpowiadało, tyle, że okazało się, że na czysto zainkasuje tylko połowę tego, reszta jest do zgarnięcia w meczach, wyjściówki itp. No i to już mu się mniej podoba :keke: Na czysto więcej zarabiał w Bułgarii niż mu proponują w Krakowie, no i się deczko zbuntował ;) W sumie trudno się dziwić.

 

 

ps. to w przeglądzie jest napisane, więc info telefoniczne! (czyt. niepewne :kekeke:)

Odnośnik do komentarza
Z pierwszą częścią zdania nie sposób się nie zgodzić. Owszem - Paweł cały dwumecz zagrał bardzo ładnie i był wyróżniającym się, nawet prawie że najlepszym, zawodnikiem Wisły. Jednak najlepszym polskim napastnikiem to on nie jest. Z grających w rodzimej lidze na pewno tak, ale na zachodzie występują lepsi Polacy np. Wichniarek, Jeleń czy Smolarek.

No niech będzie że mnie trochę poniosło z tym Brożkiem. Rozumiesz - euforia po meczu jeszcze trwała i wczorajsze promile również jeszcze nie wyparowały, co w połączeniu skłoniło mnie do napisaniu takiejże sentencji :D. Tak czy siak Brożek do kadry!

 

A ten Brazylijczyk z Nowej Zelandii to jakiś ponury żart. Skąd Bednarz go wytrzasnął? Na jutiubie zobaczył czy co? Ja nie potrafię zrozumieć co się dzieje w tym klubie...

 

Na szczęście wczoraj rehabilitacja się udała - Wisła zagrała dobry mecz i życzyłbym sobie, i wszystkim niewątpliwie, aby podobnie zagrała z Barcą. Niech to wygląda przynajmniej tak jak w poprzedniej konfrontacji, za czasów bodajże Kasperczaka...

Smudy...

Odnośnik do komentarza

Co do Pawełka to najlepszym testem dla niego będzie dwumecz z Barceloną, bo oni raczej sprawdzą jego formę...a do tego dwumeczu i tak nie będzie nowego bramkarza.

 

Nei albo CSKA chyba poczuli szansę lepszej kasy bo przecież Wisła zagra z Barcą i teraz marudzą, a przecież już było wszystko dogadane, no ale my to se możemy spekulacje poczytać...;)

Odnośnik do komentarza

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=18711

No i wreszcie wiadomo na czym stoimy. Nei do Wisły nie przejdzie. Wiadomo też że nie są to jakieś kolejne gierki Wisły, po prostu Brazylijczyk strzelił focha i nagle chciał podwyżki o ponad 50%. Bez przesady - Wisły na taką gażę nie stać. Zresztą ja nie byłem entuzjastą tego transferu - mamy Brożka, Niedzielana, Boguskiego. Wolałbym solidnego obrońcę lub bramkarza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...