Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bądźcie obiektywni, nie subiektywni!

 

Gra w tej wersji posiada bardzo dużą ilość błędów. Gram Aston Villą (zajmuje 4 miejsce ze stratą 3 punktów do 2 miejsca) i w meczu mam masę sytuacji wręcz 100%.

Powtarzam, nie są to strzały z dystansu w kosmos tylko... strzały w bramkarza (ewnetualnie bramkarza szaleje na linii jak to było w FM07, łapiąc wszystko).

 

Mówicie "napastnicy z dupy"? hmmm Aguero, Mazilu nie są z dupy. Ten drugi ma wykończenie na poziomie 20 oraz opanowanie na 16 !!! Przy czym jest szybki, silny i bardzo dobry technicznie.

 

Więc trochę obiektywizmu. Gdzie tu realizm?

 

Dajecie przykłady meczy gdzie faktycznie jest mnóstwo "setek" i strzałów celnych.

A dlaczego nie podajecie meczy, gdzie drużyna ma 2-3 sytuacje i strzela gole??? :>

Poza tym takich meczy gdzie żadna z drużyn nie myśli o obronie jest niewiele. Wówczas, faktycznie tych strzałów jest co niemiara.

 

Albo niech będzie tych sytuacji 10 na mecz albo niech to co maja wykorzystują choć w 25%.

Silnik meczu jest więć baradzo bardzo słaby.

 

Szkoda, że przemawiają bardziej fanatycy samej nazwy Football Manager niż... tego co sie prezentuje pod tym tytułem.

Odnośnik do komentarza

mnie to wkurza juz chyba od 3-4 części FM, że jak prowadzę w meczu np. 0:2 to przciwnik srednio co 2-3 min stwarza jakies akcje a jak ja przegrywam i chce zdobyc gola za wszelka cene, biore na maksa ofensywe to duzo rzadziej stwarzam akcje podbramkowe. Niewiem czy to wina gry czy ja nie umiem czegoś ustawić.

 

I wkurza mnie duza liczba strzalow przeciwnika np. w 27min 13 strzalow 10 celnych albo w całym meczu 32 (15) - 12 (5) i wygralem 2:3.

Odnośnik do komentarza
Panowie, bądźcie obiektywni, nie subiektywni!

 

Gra w tej wersji posiada bardzo dużą ilość błędów. Gram Aston Villą (zajmuje 4 miejsce ze stratą 3 punktów do 2 miejsca) i w meczu mam masę sytuacji wręcz 100%.

Powtarzam, nie są to strzały z dystansu w kosmos tylko... strzały w bramkarza (ewnetualnie bramkarza szaleje na linii jak to było w FM07, łapiąc wszystko).

 

Mówicie "napastnicy z dupy"? hmmm Aguero, Mazilu nie są z dupy. Ten drugi ma wykończenie na poziomie 20 oraz opanowanie na 16 !!! Przy czym jest szybki, silny i bardzo dobry technicznie.

 

Więc trochę obiektywizmu. Gdzie tu realizm?

 

Dajecie przykłady meczy gdzie faktycznie jest mnóstwo "setek" i strzałów celnych.

A dlaczego nie podajecie meczy, gdzie drużyna ma 2-3 sytuacje i strzela gole??? :>

Poza tym takich meczy gdzie żadna z drużyn nie myśli o obronie jest niewiele. Wówczas, faktycznie tych strzałów jest co niemiara.

 

Albo niech będzie tych sytuacji 10 na mecz albo niech to co maja wykorzystują choć w 25%.

Silnik meczu jest więć baradzo bardzo słaby.

 

Szkoda, że przemawiają bardziej fanatycy samej nazwy Football Manager niż... tego co sie prezentuje pod tym tytułem.

Proszę bardzo: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d857ffe990a52fe.html, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a18297c87db2c4f.html, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be61f7ac2bf3556b.html, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11a7c75e404620fb.htm. Kilka ostatnich moich meczy. A "setka" jest wtedy kiedy nie ma przy napastniku obrońcy (rzadkość) a i tak może nie wytrzymać presji szczególnie jak już np. 10 razy lutował w bramkarza. Sam bym nie uwierzył że wtedy coś strzelę. Na szczęście skończyły się czasy robotów (40 bramek w sezonie) i sprowadzaniu pełno młodzików z Ameryki Południowej do Europy i lania każdego takimi młokosami. A Mazilu jest trochę słaby. A Mazilu? Kto to w ogóle jest? :)

A tu masz jak wygląda "setka" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/693a60b5af77cb9b.html i takie sytuacje to u mnie prawie gol. Rzadko kiedy nie ma. Jakiś koleś na forum SI opisywał bodajże jak działa presja obrońców. Pisał że nawet jak są za zawodnikiem to dalej presja działa (bo przecież nie widać czy trzyma za koszulkę czy inne chwyty w obronie w piłce). Na obrazku który dałem w tej odległości podobno presji obrońcy już nie ma i stąd łatwa bramka :)

Odnośnik do komentarza
No oto z taksą coś nie-teges.

 

Tez mi sie tak wydaje. Ja Pelikanem Łowicz (bez transferów) miałem stosunek zwycięstw-remisów-porażek 4-4-1 w pierwszych 9 meczach sezonu (3 miejsce w lidze). Oczywiście to dopiero poczatek dopieszczania taktyki, ale spokojnie da się zrobić cos skutecznego (od razu zaznaczam, ze jest to kariera testowa tzn. gram pół sezonu bez transferów różnymi taktykami - do tej pory zagrałem 4 takie połówki).

Ni mniej zgadzam sie po części z kenio. Chocby nie wiem co robił, badzo często tracę bramki po tej samej akcji. Prostopadłe podanie w okolice narożnika pola karnego i strzał mniej więcej z tego miejca. Mój bramkarz w 80% sytuacji jest bez szans. Strzały na wprost bramki wyłapuje prawie zawsze. Jeszcze nie wiem czy to jest niedopracowanie silnika, czy ja jestem jakieś lewy, ale troche mnie to wkurza.

Odnośnik do komentarza

Szałachowski hmmm

 

Młoda Ekstraklasa (oficjalny skrót MESA) jest klasą ligowych rozgrywek piłkarskich w Polsce, przeznaczoną wyłącznie dla drużyn juniorskich wszystkich 16 klubów Orange Ekstraklasy danego sezonu. Kadry zawodnicze poszczególnych zespołów MESA mogą składać się tylko z piłkarzy w kategorii wiekowej junior starszy - tj. takich, którzy rocznikowo nie przekroczyli 21 roku życia (dla sezonu 2007/2008 górną barierą jest 1 stycznia 1986, jako data urodzenia) i młodszych, ale powyżej 16 roku życia. Regulamin dopuszcza jednak zgłoszenie przez każdą ekipę trzech zawodników powyżej tej granicy wiekowej. Inicjatorem rozgrywek i ich zarządcą od samego początku pozostaje Ekstraklasa SA. Zwycięzca rywalizacji honorowany jest oficjalnym tytułem "Mistrza Młodej Ekstraklasy", otrzymując jednocześnie okolicznościowy puchar przechodni.

Odnośnik do komentarza

 

1. To ma związek z tłumaczeniem

2. Jak wyżej

3. W zespole U-21 może wystąpić dwóch albo trzech piłkarzy starszych. Sprawdź w przepisach ligi

Odnośnik do komentarza

ja sie nie skarze tylko mówie jak jest!

Wydaje mi sie poprostu ze lepiej gra wygladala na 8.0.1 beta!

Zaraz wstawie mój terminarz z wynikami!

Przed wgraniem pełnej wersji grało mi sie swietnie!

A teraz fatalnie,powiem wam kiedy wgralem patcha od którego meczu!

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09a7fd5c75dcfcae.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4dbb9eec0ec86334.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95bef88f957d8183.html

Odnośnik do komentarza
ja sie nie skarze tylko mówie jak jest!

Wydaje mi sie poprostu ze lepiej gra wygladala na 8.0.1 beta!

Zaraz wstawie mój terminarz z wynikami!

Przed wgraniem pełnej wersji grało mi sie swietnie!

A teraz fatalnie,powiem wam kiedy wgralem patcha od którego meczu!

Mi na pierwszej becie łątce też się świetnie grało (grałem Barcą) ale tyle goli ile strzelałem to po prostu fantazja. Nie mam juz tego sava ale zgarnąłem w styczniu wszytskie 3 nagrody za najlepszego strzelca. A na koniec sezonu Henry miał ponad 40 bramek, Roni ze 30, Messi gdzieś ponad 25 i Eto'0 który wchodził z ławki tez miał ze 30. Stary..ale takie wyniki po prostu mało realistyczne. Teraz mam koniec stycznia (gram Man Utd) a Rooney ma 23 bramki, Saha 12, C.Ronaldo 10 więc w miare normalnie. Ale i tak w Premiership mam strzelone 56 goli a drugi Arsenal 40. Więc znowu powoli robi się przepaść. A gram defensywnie. Służę screenami jak chcesz ale to dopiero później bo muszę na razie wyjść.

Odnośnik do komentarza

Jacyś dziwni jesteście... Ja gram normalnie, napastnicy w normie, transferów za oszołamiające kwoty brak... Może warto spojrzeć od dupy strony, że dupy z was, a nie managerzy.

 

Oczywiście jest parę bugów, typu sławne już awanse i spadki w jakiś tam ligach. Jednak trzeba umieć to odróżnić, od własnych umiejętności. Gadanie, że gram od CM01/02 nie oznacza, że jesteś gosu fm08, gra się zmienia -.-

Odnośnik do komentarza
Kolejna sprawą jest zaufanie ... na początku sezonu wróżą mi 15 miejsce w lidze ( gram West Ham) oczekiwanie kibiców to srodek tabeli ... tymczasem jestem na 6 miejscu czyli na miejscu pucharowym a oni są ledwie usatysfakcjonowanie ... wg mnie powinni być conajmniej zadowoleni :/
A nie pomyślałeś, że jest mała zmiana w słownictwie? :-k Pokaż screen z zaufanie >> rozgrywki
Odnośnik do komentarza

Tak, ale wrzucanie wszystkich marudzących do jednego worka też nie jest ok. Nie każdy narzeka na skuteczność ST, fatalną grę DC itp. Zespół prowadzi mi się świetnie, ale są inne zgrzyty. Mi bardzo przeszkadzają realne błędy, fakt da się z nimi grać, ale nie jest to już to samo. Bo niby gdzie do jasnej anielki mają się szkolić moi zdolni juniorzy jak nie mogą grać w rezerwach? Mam ich wypożyczac do amatorskiej filii? Transferów za oszałamiające kwoty brak? Chciałem kupić Gerarda Pique, chcą za niego 35 mln euro, Miguela Veloso- 38 mln, Lahm 45 mln. To nie są duże kwoty jak na młodych zawodników? W realu Bayern za swojego bocznego defensora oczekuje 15 mln. Mała przebitka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...