Skocz do zawartości

World Domination Tour


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor

Na wyjazdowy mecz z chorzowskim Ruchem nie mogłem zabrał kontuzjowanego Szymańskiego, który dzięki temu załapał się na imprezę z okazji wygrania ligi przez nasze rezerwy, za to niespodziewany debiut zaliczył młody Grzesiek Sobański, który pokazał się z bardzo dobrej strony. Ale bohaterem meczu był jak zwykle Kaźmierczak, który najpierw wykorzystał świetne podanie Selvy, przy okazji ośmieszając defensywę gospodarzy, a potem pewnie wykonał rzut karny podyktowany za faul na Jacku.

 

21.04.2035 Cicha: 2.657 widzów

OE (27/30) Ruch [12.] — Lech [3.] 0:2 (0:2)

 

8. K.Kaźmierczak 0:1

24. K.Kaźmierczak 0:2 rz.k.

Lech: D.Kostadinow — G.Sobański, M.Stachowiak, S.Radović, M.Adamczyk — P.Smółka (57. P.Zawadzki), F.Selva, P.Zając, A.Koliesnikow (73. M.Woźniak) — K.Kaźmierczak (82. G.Białek), K.Jacek

 

MoM: Paweł Zając (MC; Lech) — 9

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Do meczu podwyższonego ryzyka z Lechią Gdańsk przystępowałem w złym nastroju, gdyż wciąż jeszcze "moje" Xerez w półfinale Ligi Mistrzów przegrało nieoczekiwanie z Anderlechtem — przeciwnikiem, którego rok temu ogralibyśmy juniorami. Do tego już w 3. minucie Adamczyk popełnił koszmarny błąd, pozwalając na dośrodkowanie Wojciechowskiemu, co skończyło się sprytną główką Wysockiego i golem dla gości. Po objęciu prowadzenia Lechia cofnęła się do obrony i broniła się bardzo skutecznie przez całe sześć minut, kiedy to Smółka zagrał w uliczkę do Jacka, który strzałem głową wyrównał stan meczu. Chwilę później mój humor sięgnął dna, gdy z boiska zszedł kontuzjowany Kaźmierczak, co zmusiło mnie do posłania w bój siedemnastoletniego debiutanta, Michała Kowalczyka. Smarkacz potrzebował trzech minut, by z zimną krwią przelobować Maciejewskiego po pięknym podaniu Radovicia, a jego debiutancki gol zapewnił nam komplet punktów i nie tylko. Po zapoznaniu się z pozostałymi wynikami 28. kolejki odkryłem bowiem, że mamy realne szanse na... wicemistrzostwo kraju. Do Groclinu mieliśmy bowiem sześć punktów straty, a do Cracovii tylko dwa. Niestety w następnej kolejce nasi rywale mieli zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku, co odbierało nam jakiekolwiek szanse na pierwsze miejsce.

 

29.04.2035 Bułgarska: 23.001 widzów

OE (28/30) Lech [3.] — Lechia Gdańsk [12.] 2:1 (2:1) TV

 

3. R.Wysocki 0:1

9. K.Jacek 1:1

20. M.Kowalczyk 2:1

Lech: D.Kostadinow — G.Sobański, M.Stachowiak, S.Radović, M.Adamczyk (46. M.Woźniak) — P.Smółka, F.Selva, P.Zając, A.Koliesnikow (72. L.Mijailović) — K.Kaźmierczak (17. M.Kowalczyk), K.Jacek

 

MoM: Slobodan Radović (DC; Lech) — 8

Odnośnik do komentarza
Po zapoznaniu się z pozostałymi wynikami 28. kolejki odkryłem bowiem, że mamy realne szanse na... wicemistrzostwo kraju.

Rozumiem, że po latach spektakularnych sukcesów polskich klubów w europejskich pucharach, drugie miejsce w lidze gwarantuje udział w Intertoto ? :D

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Po zapoznaniu się z pozostałymi wynikami 28. kolejki odkryłem bowiem, że mamy realne szanse na... wicemistrzostwo kraju.

Rozumiem, że po latach spektakularnych sukcesów polskich klubów w europejskich pucharach, drugie miejsce w lidze gwarantuje udział w Intertoto ? :D

 

O dziwlo, w juefie

 

Kwiecień 2035

 

Bilans: 4-0-0, 10:2

Liga: 3. [+1], 50 pkt, 48:33

Puchar Polski: 3. runda (0:2, 0:0 z Wisłą)

Finanse: 17.428.358 euro (+112.923 euro)

Nagrody: Marcin Krygier (1. — menedżer miesiąca), Paweł Zając (2. — piłkarz miesiąca)

Transfery (Polacy): brak

 

Transfery (cudzoziemcy): brak

 

Ligi europejskie:

Anglia: Arsenal [+1]

Bułgaria: CSKA Sofia [+1]

Francja: Monaco [+5]

Hiszpania: Barcelona [+6]

Niemcy: Dortmund [+4]

Polska: Groclin [+4]

Portugalia: Porto [+9]

Włochy: Roma [+2]

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Przedostatni mecz sezonu graliśmy w Lubinie z broniącym się przed spadkiem Zagłębiem, a więc mieliśmy realną szansę na przeskoczenie Cracovii, która nie powinna była poradzić sobie z kroczącym pewnie po tytuł Groclinem. Zespół z Grodziska Wielkopolskiego swoje zadanie wykonał, wygrywając 3:0 i zdobywając mistrzostwo, natomiast my zawiedliśmy na całej linii. Dużą rolę odegrała kontuzja naszego kapitana Pawła Zająca, który już w 3. minucie musiał zejść z boiska, ale w tym meczu zabrakło nam zimnej krwi pod bramką rywali. W 52. minucie Marić pokonał Kostadinowa z rzutu wolnego i nasza sytuacja stała się jeszcze mniej przyjemna. Na szczęście na kwadrans przed końcem spotkania na rajd zdecydował się Jacek, Iwan zatrzymał go faulem o jakieś pół metra za późno, a Mijailović z jedenastu metrów przynajmniej przedłużył naszą passę ligowych spotkań bez porażki. Inne wyniki oznaczały, że zajmiemy co najmniej trzecie miejsce, a więc najprawdopodobniej czekały nas występy w Pucharze Intertoto.

 

05.05.2035 Górniczy Ośrodek Sportu: 7.952 widzów

OE (29/30) Zagłębie [15.] — Lech [3.] 1:1 (0:0)

 

3. P.Zając (Lech) knt.

52. M.Marić 1:0

73. P.Iwan (Zagłębie) cz.k.

75. L.Mijailović 1:1 rz.k.

 

Lech: D.Kostadinow — G.Sobański, M.Stachowiak, S.Radović, M.Adamczyk YC — P.Smółka, F.Selva (53. B.Łazarow), P.Zając (3. L.Mijailović), A.Koliesnikow (67. M.Woźniak) — K.Kaźmierczak, K.Jacek

 

MoM: Ljubiša Mijailović (MC; Lech) — 7

Odnośnik do komentarza
Przedostatni mecz sezonu graliśmy w Lubinie z broniącym się przed spadkiem Zagłębiem, a więc mieliśmy realną szansę na przeskoczenie Cracovii, która nie powinna była poradzić sobie z kroczącym pewnie po tytuł Groclinem. Zespół z Grodziska Wielkopolskiego swoje zadanie wykonał, wygrywając 3:0 i zdobywając mistrzostwo, natomiast my zawiedliśmy na całej linii. Dużą rolę odegrała kontuzja naszego kapitana Pawła Zająca, który już w 3. minucie musiał zejść z boiska, ale w tym meczu zabrakło nam zimnej krwi pod bramką rywali. W 52. minucie Marić pokonał Kostadinowa z rzutu wolnego i nasza sytuacja stała się jeszcze mniej przyjemna. Na szczęście na kwadrans przed końcem spotkania na rajd zdecydował się Jacek, Iwan zatrzymał go faulem o jakieś pół metra za późno, a Mijailović z jedenastu metrów przynajmniej przedłużył naszą passę ligowych spotkań bez porażki. Inne wyniki oznaczały, że zajmiemy co najmniej trzecie miejsce, a więc najprawdopodobniej czekały nas występy w Pucharze Intertoto.

 

05.05.2035 Górniczy Ośrodek Sportu: 7.952 widzów

OE (29/30) Zagłębie [15.] — Lech [3.] 1:1 (0:0)

 

3. P.Zając (Lech) knt.

52. M.Marić 1:0

73. P.Iwan (Zagłębie) cz.k.

75. L.Mijailović 1:1 rz.k.

 

Lech: D.Kostadinow — G.Sobański, M.Stachowiak, S.Radović, M.Adamczyk YC — P.Smółka, F.Selva (53. B.Łazarow), P.Zając (3. L.Mijailović), A.Koliesnikow (67. M.Woźniak) — K.Kaźmierczak, K.Jacek

 

MoM: Ljubiša Mijailović (MC; Lech) — 7

Co za pech . Chociaż macie nagrodę pocieszenia w postaci gry w Pucharze Intertoto ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

W finale Pucharu UEFA Roma potrzebowała gola w dogrywce, by pokonać angielski Tottenham 1:0.

 

W ostatnim spotkaniu sezonu 2034/2035 podejmowaliśmy świeżo koronowanego mistrza Polski, Groclin. Zwycięstwo wraz z niekorzystnym wynikiem meczu Cracovii z Amiką dawało nam drugie miejsce, wystarczyło więc pokonać najlepszy zespół Orange Ekstraklasy... Łatwo powiedzieć? Owszem, ale wyłącznie ze względu na genialną dyspozycję bramkarza gości, który wybronił chyba z pół tuzina stuprocentowych sytuacji, w tym rzut karny egzekwowany przez Mijailovicia.

 

Jedyny gol tego spotkania padł w 58. minucie, gdy Mijailović zagrał prawym skrzydłem do Jacka, który podał na krótki słupek do Kaźmierczaka. Krzysiek pięknie przyjął piłkę, minął zwodem obrońcę i uderzył pod poprzeczkę nie do obrony. Wygraliśmy 1:0 i teraz nikt już nie mógł mieć wątpliwości co do tego, kto jest najlepszym zespołem Wielkopolski. A trzy minuty po końcowym gwizdku sędziego spiker na Bułgarskiej ogłosił, że Cracovia sensacyjnie zremisowała 2:2 z Amiką, i nasza radość stała się kompletna. Lech Poznań był wicemistrzem Polski i w nowym sezonie miał wystąpić w Pucharze UEFA!

 

12.05.2035 Bułgarska: 15.132 widzów

OE (30/30) Lech [3.] — Groclin [1.] 1:0 (0:0)

 

58. K.Kaźmierczak 1:0

68. L.Mijailović (Lech) o.rz.k.

Lech: D.Kostadinow — G.Sobański, M.Stachowiak, S.Radović, M.Adamczyk — P.Smółka, F.Selva, M.Kłos (77. G.Michalski), A.Koliesnikow (54. L.Mijailović) — K.Kaźmierczak, K.Jacek (68. G.Białek)

 

MoM: Krzysztof Kaźmierczak (ST; Lech) — 8

Odnośnik do komentarza

Nie no Profie! Wielkie graty w Twoją stronę! Jak Ty to robisz??? Brakuje mi słów. Wierze, że świętowałbyś teraz majstra gdybyś na Bułgarskiej zawitał nieco wcześniej... || Czekam na tabelki i podsumowanie sezonu:>

Odnośnik do komentarza

Ale z Was marudy. Zdobyć mistrza w Polsce to póki co nie taka wielka sprawa. Nawet takiej lamie jak ja nie sprawia to większego problemu. Ale LM to już inna bajka. Zresztą pokazał to przykład Bałkanu. Napewno zejdzie pare ładnych seoznów zanim Lech będzie regularnie grać w fazie pucharowej LM. Tak więc czeka Nas sporo sezonów dominacji klubu w OE i mozolny awans w rankingu klubów europejskich, okupiony wieloma graczami, którzy w trybie ekspresowym, bądą chciali wyjechać z kraju za lepszym chlebem. Tak więc nie marudzić tylko kibicować.

Odnośnik do komentarza
Ale z Was marudy. Zdobyć mistrza w Polsce to póki co nie taka wielka sprawa. Nawet takiej lamie jak ja nie sprawia to większego problemu. Ale LM to już inna bajka. Zresztą pokazał to przykład Bałkanu. Napewno zejdzie pare ładnych seoznów zanim Lech będzie regularnie grać w fazie pucharowej LM. Tak więc czeka Nas sporo sezonów dominacji klubu w OE i mozolny awans w rankingu klubów europejskich, okupiony wieloma graczami, którzy w trybie ekspresowym, bądą chciali wyjechać z kraju za lepszym chlebem. Tak więc nie marudzić tylko kibicować.

Masz trochę racji choć przy menedżerskich talentach Psorka daję na to jakieś 4-5 sezonów :) Więcej można byłoby powiedzieć mając jakieś pojęcie o obecnej sytuacji polskich klubów. W końcu Polska jest mistrzem świata więc teoretycznie lepsi kopacze powinni garnąć się do naszej ligi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...