Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

... nowością to nie jest, gdyby Tejksiur zachowywał w tym sezonie przyzwoitą skuteczność to dziś w Lidze+ Extra nie mieliby dylematu kto będzie królem strzelców :> Przy jego ilości sytuacji napastnik z chłodną głową miałby teraz ponad 20 goli :/

I grałby w Manchesterze United a nie w Legii Warszawa ;).

Odnośnik do komentarza
Pytanie za 100 punktów: co z Oseiem?

 

Osei przysięga, że zagra w Legii :P

 

Mówiono mi, że Legia to ambitny klub, mający aspiracje sięgające Ligi Mistrzów.

Deczko mu zawkręcali :D Zapomnieli powiedzieć o jednym ważnym 'szczególe', Liga Mistrzów, kasa na transfery itp. itd. będzie za kilka lat, jak wybudują stadion... No a wtedy Osei już dawno zapomni o Legii i będzie grywał gdzieś na zachodzie...

Odnośnik do komentarza

generalnie niewiele robili i właśnie o to chodzi. mecz oglądałem w telewizji, ale np. po strzelonej bramce przez Burkhardta nie było "bramke strzelił..." tylko żyleta w najlepsze śpiewała "legia warszawa pierd** lecha z poznania". mam nadzieję, że się przesłyszałem. ponadto 'co? jajco?' i np. ożywienie się dopiero w 80 minucie i zaintonowanie przyjacielskiej piosenki dla kolegów z Widzewa

co prawda przed rzutem wolnym w końcówce było słychać 'bury, bury', ale to chyba za mało. no, jeszcze Włodarczyka brawami pożegnano, ale chyba tylko dzięki kiepskiej grze.

Odnośnik do komentarza

O ile pamiętam to w pierwszym odcinku tego serialu Polonia raczej nie była przedstawiona w najlepszym świetle, więc z komentarzem na temat tej sprawy wstrzymam się do obejrzenia odcinka, który był dopiero kręcony. W każdym razie na tę chwilę nie widzę nic niezwykłego. Ekipa serialu wybrała sobie odpowiedni dla nich plener, ustawili dekorację (bo to graffiti było zwykłą dekoracją filmową) i kręcili.

 

Niestety dla grupy debili, którzy protestują tylko żeby protestować będzie to kolejny pretekst przeciwko ajtiaj więc w sumie mogli sobie to darować.

Odnośnik do komentarza
Scenarzystą serialu jest znany kibic Polonii Doman Nowakowski, a jednym z bohaterów kibic drużyny z Konwiktorskiej.

ITI dla kasy skumalo sie z polonistami i godzi w najswietsze swietosci! Skandal!

 

A powaznie to i tak przegiecie z tym napisem, wypadalo uprzedzic kibicow i wyjasnic to. Z drugiej strony, z kim ma rozmawiac ITI, skoro uzurpujace sobie prawo do reprezentowania kibicow SKLW z zarzadem nie rozmawia?

Odnośnik do komentarza

FIFA dołożyła swoje trzy grosze ws. Osei'a, no i go nie będzie na Ł3.

 

Ransford Osei nie będzie występował w drużynie Legii Warszawa. Transfer Ghańczyka zablokowała FIFA.

 

- Zdając sobie sprawę, że jest to zawodnik niepełnoletni, zwróciliśmy się do FIFA o zajęcia stanowiska, czy taki piłkarz będzie mógł zostać zatwierdzony do gry. Wczoraj dostaliśmy odpowiedź negatywną i w związku z tym Osei nie będzie występował w naszych barwach - poinformował członek zarządu stołecznego klubu Jarosław Ostrowski.

Odnośnik do komentarza
generalnie niewiele robili i właśnie o to chodzi. mecz oglądałem w telewizji, ale np. po strzelonej bramce przez Burkhardta nie było "bramke strzelił..." tylko żyleta w najlepsze śpiewała "legia warszawa pierd** lecha z poznania". mam nadzieję, że się przesłyszałem. ponadto 'co? jajco?' i np. ożywienie się dopiero w 80 minucie i zaintonowanie przyjacielskiej piosenki dla kolegów z Widzewa

co prawda przed rzutem wolnym w końcówce było słychać 'bury, bury', ale to chyba za mało. no, jeszcze Włodarczyka brawami pożegnano, ale chyba tylko dzięki kiepskiej grze.

Na prawdę straszne... lepiej patrz na swoje podwórko. Nie ma to jak oceniać sytuację na trybunach z perspektywy tv.

 

głupota? dodać do tego wandalizm i będzie sytuacja sprzed kilku tygodni - piękne i uprzejme bohomazy na wyremontowanych budynkach przy K6.

http://poloniawarszawa.com/index.php?wiecej=2641

A co ma piernik do wiatraka? Możesz zawsze iść z tym problemem do Ewy Drzyzgi.

 

Nie chcę nic mówić, ale serwis legialive dał dupy :] .

Możesz wytłumaczyć, rozwinąć?

 

Niestety dla grupy debili, którzy protestują tylko żeby protestować będzie to kolejny pretekst przeciwko ajtiaj więc w sumie mogli sobie to darować.

Debili to ty sobie poszukaj w swoim otoczeniu, zamiast pieprzyć o czymś, o czym nie masz żadnego pojęcia.

 

A powaznie to i tak przegiecie z tym napisem.

I takie jest moje zdanie w tej sprawie. I nie zmienia tego fakt, że napis namalowano na na płycie i przymocowana na elewacji. Żałosne.

 

 

Sprawa Oseia :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...