Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Groclin 1 : 0 Legia

 

co do gry Legii to...katastrofa. Inaczej się tego nie da opisać. A Boniek teraz siedzi i się cieszy, że takie drewno jak pan Bartłomiej G. opchnął za tyle kasiury.

Jak w takim razie podsumujesz grę Chinyamy?

Sytuacja, którą z meczu zapamiętałem najlepiej to ignoranckie zachowanie Takesura, gdy w środku pola karnego niepilnowani byli Grzelak i Edson.. Poza tym, fatalnie.

Odnośnik do komentarza

Mój scenariusz zaczyna się sprawdzać.

W maju podobno ma się zacząć wyburzanie trybun :] .

Walter nie chce, żeby Legia osiągnęła teraz skuces, bo po co? W trakcie przebudowy na stadion i tak wejdzie tylko kilka tysięcy ludzi.

Legii puchary są teraz w ogóle niepotrzebne.

Swoją drogą Grzelak to rzeczywiście niewypał. A miałem nadzieję, że będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gre Legii przemilczmy, 1 celny strzal, w dodatku niezbyt grozny :| Groclin przy wiekszym szczesciu mogl wygrac spokojnie 3 bramkami.

 

Ano, mógł, gdyby zwłaszcza Sikora miał lepiej nastawiony celownik.

Gra słabiutka, w takiej formie to Legia nie ma co myśleć o dogonieniu Wisły.

Odnośnik do komentarza
Groclin 1 : 0 Legia

 

co do gry Legii to...katastrofa. Inaczej się tego nie da opisać. A Boniek teraz siedzi i się cieszy, że takie drewno jak pan Bartłomiej G. opchnął za tyle kasiury.

Jak w takim razie podsumujesz grę Chinyamy?

Sytuacja, którą z meczu zapamiętałem najlepiej to ignoranckie zachowanie Takesura, gdy w środku pola karnego niepilnowani byli Grzelak i Edson.. Poza tym, fatalnie.

Chinyama przynajmniej parę razy coś zagrał. On lubi się czasem zachować samolubnie i nie ma o to do niego większych pretensji. Z takich sytuacji czasem potrafi mu wyjść niesamowity strzał. Co nie zmienia faktu że zagrał słaby mecz, jak cała drużyna.

 

Po tym co zobaczyłem w Grodzisku mam nadzieję że nawet do Intertoto się nie załapiemy. Byle drużyna z Kazachstanu spuściłaby nam bęcki.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co jest dla mnie absurdem? W polskich realiach (i nie tylko) o napastniku mówi się - obięcujący po strzeleniu kilku bramek (vide. Grzelak, Jarka i paru innych). Dorobek strzelecki Bartka jest zastanawiąjacy, korona króla strzelców II ligi w barwach Widzewa (20 goli) - równie dobrze szanowni trenerzy mogli ruszyć zad i pojechać po napastników do Pruszkowa. Jego gra w Ekstraklasie to śmiech na sali, w momencie transferu do Legii Grzelak miał następujący bilans: 89-12. Pozostawię to bez komentarza, podobnie jak jego dwie bramki w reprezentacji. ;)

 

Odnośnie samego spotkania, pozostaję spokojny, tak jak powiedział Urban, brakowało dynamiki i świeżości. Zobaczymy, co wydarzy się w następnej kolejce. :]

Odnośnik do komentarza

Niebieska enka w koleczku sie mieni... :muza:

 

Co do Grodziska: co to ma byc?! Cala ta ugrzeczniona strategia marketingowa przeklada sie na postawe na boisku czy jak?!

 

Co do polityki transferowej: jestem gotow salutowac Trzeciakowi, jesli za pare sezonow Legia ze swietnie zgranym i niewyprzedanym zespolem bedzie rabac mistrzostwo za mistrzostwem, awansuje do Ligi Mistrzow etc. Jestem w stanie nawet na to poczekac, choc naprawde trudno mi uwierzyc, ze - przy optymistycznym zalozeniu, ze 'wieczni mlodzi zdolni' kiedykolwiek pilkarsko dojrzeja - uda sie zatrzymac w klubie te wszystkie znakomitosci, ktore wyrosna z naszej mlodziezy...

 

Tak czy inaczej, powoli przyzwyczajam sie do wizerunku Legii jako klubu, ktory bedzie plasowal sie w gornej polowce tabeli, jednoczesnie nie walczac przekonujaco o zadne trofea. I az cisnie sie na usta: zaraz, zaraz, to przeciez Legia, duma stolicy, porzadny klub z duzym zapleczem - czy tu naprawde nie da sie rozsadnie polaczyc dazen do osiagniecia wyniku sportowego z rozwijaniem talentow?

Odnośnik do komentarza

Ludzie! Nie martwcie się porażką z Groclinem! Ten klub ma sukcesy:

 

Rozpoczęła się już runda wiosenna, dlatego warto przypomnieć ciekawostkę związaną ze stołecznym klubem. W rundzie jesiennej sezonu 2007/2008 Legia Warszawa zagrała na 6 z 7 największych stadionów piłkarskich w Polsce. Żadna inna drużyna w kraju nie może pochwalić się podobnym wyczynem.

Największe stadiony w Polsce:

 

1) Chorzów, Stadion Śląski (pojemność 46 tyś)

Polonia Bytom - Legia (1-2)

 

2) Poznań, stadion Lecha (Pojemność 26 tyś)

Lech - Legia (1-0)

 

3) Łódź, stadion ŁKS-u (pojemność 25 tyś)

ŁKS - Legia 0-1

 

4) Kraków, stadion Wisły (Pojemność 21 tyś)

Wisła Kraków - Legia (1-0)

 

5) Szczecin, stadion Pogoni (Pojemność 17.783 widzów)

Tu Legia jesienią nie grała

 

6) Zabrze, stadion Górnika (Pojemność 17 tyś)

Górnik - Legia 0-3

 

7) Kielce, Stadion Korony (Pojemność 15,5 tyś)

Korona - Legia 1-0

 

http://www.legia.com/www/index.php?akt=578

 

 

pogrubiony tekst miazga :lol: wgniotło mnie w fotel, szacunek :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się dlaczego Trzeciak nie próbuje sprowadzić Arboledy. W związku z kontuzją Choto byłby to jego dobry następca, a w przyszłości mogliby stworzyć świetny duet środkowych obrońców. Nie wierzę że nas na niego nie stać, jeśli Groclin może sobie na takiego zawodnika pozwolić to my tym bardziej. Nie rozumiem :roll:

Odnośnik do komentarza

Puchar Ekstraklasy - 1/4 finału

Polonia Bytom 0-2 Legia Warszawa

 

76' Chinyama (k)

90' Chinyama

 

Postawa lepsza niż na inaugurację ligowej wiosny, ale i rywal mniej wymagający. Wreszcie dobrze wypadł Augustyn, niezły występ Rybusa, w drugiej połowie pojawił się Borysiuk, który wniósł dużo ożywienia w ataku, asysta Frączczaka, więc można dawać więcej pograć młodym, może nawet w meczach ligowych...

Odnośnik do komentarza
Arboleda to nieporozumienie jest, sam w tej chwili nie chciałbym go w Lechu, gdyby za darmo chciał przyjść. To nielojalny i nieodpowiedzialny pseudoprofesjonalista, który ma wszelkie zadatki na nowego Ekwueme albo co najmniej Ouattarę.

Jak pseudodziałacze Legii chcieli polecieć z Ouattarą w kulki to nie ma się co dziwić że gościu uciekł jak tylko mógł.

Arboleda to jak dla mnie bardzo dobry obrońca i byłby wzmocnieniem każdego klubu w OE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...