Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod absolutnym urokiem gry Ariela Borysiuka. Meczu Odra - Legia nie widziałem, ale po obejrzeniu skrótów, to po prostu aż zazdrość bierze, że taka perełka szpila na Łazienkowskiej. Gra to jedno, ale pomeczowy wywiad dla C+ też nie znamionował półmózga co ledwo skleca 2 słowa na krzyż, ale młodego, rozsądnego człowieka. Cieszę się, ze Urban nie robił transferów zimą, bo dzięki temu można pooglądać takie diamenciki jak Borysiuk.

Fajnie by było, żeby ten chłopak się rozwijał.

Odnośnik do komentarza

Pólfinał PP. Pierwszy mecz.

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0:0

Żółte kartki: Mate Lacic, Mateusz Bartczak (Zagłębie).

Sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).

Widzów: 2000.

 

Legia: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz - Miroslav Radovic, Aleksandar Vukovic, Jakub Wawrzyniak (80-Maciej Rybus), Roger Guerreiro, Marcin Smoliński (60-Ariel Borysiuk) - Takesure Chinyama (56-Kamil Majkowski).

Zagłębie: Aleksander Ptak - Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Mate Lacic, Sreten Sretenovic - Rui Miguel (81-Dawid Plizga), Mateusz Bartczak, Dariusz Jackiewicz, Maciej Iwański, Robert Kolendowicz - Michał Chałbiński (62-Szymon Pawłowski)

 

Brawo, brawo, brawo. Zajebisty wynik :] .

Mecz podobno był nudny do wyrzygania. Legia przegra w Lubinie i nie zagra w finale PP. Taki jest mój typ.

Za to "Puchar Ligi będzie nasz" :lol: .

Odnośnik do komentarza
Rezerwowy bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Kostiantyn Machnowskyj po sezonie odejdzie do Legii Warszawa.

 

Właścicielem karty piłkarza jest Antoni Ptak. Wczoraj doszedł on do porozumienia z władzami Legii i od lipca Machnowskyj będzie piłkarzem warszawskiego klubu.

 

Machnowskyj, wychowanek szkółki Dynama Kijów, został wypożyczony zimą z Piotrcovii Piotrków Trybunalski do ŁKS-u. Wcześniej, w październiku 2007 r. był już testowany w Legii, jednak wówczas nie zdecydowano się go zatrudnić.

 

Hmm macie Muche, macie Skabe i Gostomskiego. Po co wam kolejny? ;>

Odnośnik do komentarza
Rezerwowy bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Kostiantyn Machnowskyj po sezonie odejdzie do Legii Warszawa.

 

Właścicielem karty piłkarza jest Antoni Ptak. Wczoraj doszedł on do porozumienia z władzami Legii i od lipca Machnowskyj będzie piłkarzem warszawskiego klubu.

 

Machnowskyj, wychowanek szkółki Dynama Kijów, został wypożyczony zimą z Piotrcovii Piotrków Trybunalski do ŁKS-u. Wcześniej, w październiku 2007 r. był już testowany w Legii, jednak wówczas nie zdecydowano się go zatrudnić.

 

Hmm macie Muche, macie Skabe i Gostomskiego. Po co wam kolejny? ;>

 

może zarząd przygotowuje się do sprzedaży Jana.

Odnośnik do komentarza
Rezerwowy bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Kostiantyn Machnowskyj po sezonie odejdzie do Legii Warszawa.

 

Właścicielem karty piłkarza jest Antoni Ptak. Wczoraj doszedł on do porozumienia z władzami Legii i od lipca Machnowskyj będzie piłkarzem warszawskiego klubu.

 

Machnowskyj, wychowanek szkółki Dynama Kijów, został wypożyczony zimą z Piotrcovii Piotrków Trybunalski do ŁKS-u. Wcześniej, w październiku 2007 r. był już testowany w Legii, jednak wówczas nie zdecydowano się go zatrudnić.

 

Hmm macie Muche, macie Skabe i Gostomskiego. Po co wam kolejny? ;>

 

może zarząd przygotowuje się do sprzedaży Jana.

 

O tym na początku pomyślałem, ale to nie lepiej aby Skaba był pierwszym GK, Gostomski siedział na rezerwie, a trzeci bramkarz to junior? ;]

Odnośnik do komentarza
Raczej Mucha odejdzie, imho.

No to trochę ryzykowny ruch zostać ze zestresowanym Skabą, niesprawdzonym Gostomskim i młodym Ukraińcem :-k

Ale kto wie, młodzi GK się w Wa-wie sprawdzali, to kto wie :-k

 

też myślę, że Mucha po sezonie odejdzie. Skaba w Odrze pokazał, że umie bronić i sądzę, że po kilku meczach w pierwszym składzie Legii oswoi się trochę z presją i będzie z niego solidny golkiper. Dowhań umie wyszkolić dobrego bramkarza, więc o tę pozycję jestem raczej spokojny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...