Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

B(L)1916 @BL_1916 2 godz.2 godziny temu

"Mocniejszego" treningu Legii jeszcze nie widziałem a to dopiero połowa....aż mi głupio stać i patrzeć;) ale Pan Lucjan zadowolony!!:)

B(L)1916 @BL_1916 2 godz.2 godziny temu

Zimno a nawet trenerzy spoceni....

Się obawiam szybkiej zmowy w szatni i próbie wywalenia Staszka. Ale obym się mylił i okaże się, że polscy piłkarze to jednak profesjonaliści ;)

Odnośnik do komentarza

Się obawiam szybkiej zmowy w szatni i próbie wywalenia Staszka. Ale obym się mylił i okaże się, że polscy piłkarze to jednak profesjonaliści ;)

przecież większość z nich nie jest głupia. wyrzucenie berga kosztowało ~milion euro zaległych pensji, wątpię, żeby tygodniówka czerczesowa była mniejsza niż norwega, więc de facto - cała operacja zmiany trenera kosztowała legię więcej, niż jakikolwiek transfer wcześniej. w mojej opinii nie ma szans, żeby stanisław popracował mniej niż dwa lata. w takim razie jak człowiek, który nie miał oporów przed odsunięciem titowa, czy denisowa może obawiać się zmowy rzeźniczaka z kolegami? kiedy oni też mają w świadomości, że nowy trener ma nad nimi zdecydowanie dominującą pozycję, a w razie poważniejszych konfiktów czeka ich wypożyczenie do świtu nowy dwór mazowiecki i koniec kariery?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawa teoria spiskowa z Weszło: Żyro nie podpisuje kontraktu, ale zamówił mercedesa za milion zyla. Zawistni ludzie szepczą, że złamał prawo i już dogadał się z nowym klubem. Byłby to drugi, po Bieliku, spory przekręt pracownika PO Kucharskiego.

 

Jeśli to prawda, to Żyro jest geniuszem na miarę chłopaków z Gangu Olsena. U mnie w mieście był taki bezrobotny diler narkotyków, który też kupił sobie drogi samochód...

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie skreślał takiej wersji, że osoby z Legii chcą przycisnąć MŻ przez zrobienie małego zamieszania w mediach. W tym celu zlecili napisanie newsa z jakąś teorią spiskową, który stawia zawodnika i Kucharskiego w złym świetle. A przecież portal Krzysztofa Stanowskiego, jak i sam Krzysztof, bardzo lubią kliknięcia i pieniądze, to mamy taką ploteczkę i nikogo nie powinno dziwić, że coś podobnego pojawiło się właśnie na weszło (oczywiście bez podpisu autora, niespodzianka), a nie choćby w pracy Adama Dawidziuka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...