Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie podałem Dawidziuka jako kogoś obiektywnego, ale jako dziennikarza, który w temacie Legii jest chyba najlepiej poinformowany, bo to jest klub, którym się zajmuje w swoim medium. Także nie sądzę, aby on o takiej umowie mógł nie wiedzieć. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że Dawidziuk sam z siebie mógł nie chcieć pisać o tym, z różnych powodów: od tego, że to niepotwierdzona informacja zbudowana jedynie na domysłach do tego, że nie chciał uderzać w Żyrę i Kucharskiego.

Odnośnik do komentarza

No zdaje się, że nikt nie pisał, że taka umowa na pewno istnieje. Dawidziuk jako ktoś kto krytyki legijnych pupili unika jak ognia (a to on przodował w wychwalaniu Żyry) nie stanowi dla mnie dowodu. Ot widać na TT jak komentuje całą kwestię "to nie moja sprawa" etc. Stanowskiemu też chyba ciężko zarzucać, że nie ma wejść w Legii skoro informował pierwszy o wielu transferach czy innych sprawach (o Bergu choćby).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Efekt był na początku-widać było zangażowanie, walkę . Teraz wyszło zwiększenie obciążeń plus spora jak dla naszych ligowców ilośc rozegranych meczów. Jedynie co ich różni to że Stasiek otwarcie mówi jak jest a nie tłumaczy jak Berg że wszystko jest ok

i to mi się podoba. Chciałbym, aby kazdy trener w Polsce tak mówił, to może kiedyś będziemy miec mocna ligę.
Odnośnik do komentarza

 

Efekt był na początku-widać było zangażowanie, walkę . Teraz wyszło zwiększenie obciążeń plus spora jak dla naszych ligowców ilośc rozegranych meczów. Jedynie co ich różni to że Stasiek otwarcie mówi jak jest a nie tłumaczy jak Berg że wszystko jest ok

i to mi się podoba. Chciałbym, aby kazdy trener w Polsce tak mówił, to może kiedyś będziemy miec mocna ligę.

 

 

Gadać można wszystko. Na samym gadaniu siły ligi nie zbudujesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...