Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

A może zamiast oburzania się na moje zdanie, zwrócisz/-cie uwagę na dysproporcje pomiędzy przewinieniem a wysokością kary. Jeżeli uważasz moje słowa za brednie, to sam też je piszesz.

 

Szkoda, ze UEFA nie wzięła pod uwagę Twoich słów dając Celticowi zwycięstwo.

Jeżeli taki błąd jest we wcześniejszej fazie gry łatwiej odrobić straty. Jeżeli uprawiałeś zawodowo sport to powinieneś wiedzieć ze takie zdarzenia dodatkowo motywują. Jak dostajesz karnego w 90 minucie to nie masz za dużego pola manewru i zastanów sie ile mniej zrobić sytuacji do zdobycia gola w 3 mi a ile w 38 min. (Przy założeniu doliczenia 3 minut). Jeżeli uważasz że czas nie przełoży sie na potencjalna ilośc sytuacji to to napisz.

Odnośnik do komentarza

nie oburzam się na Twoje zdanie, tylko uważam, że prezentuje niską wartość

 

Klub poniósł karę zgodna z regulaminem rozgrywek, w których uczestniczył.

dlaczego mam zwracać uwagę na dysproporcję ? pisałem o tym częściowo już też wcześniej. Rozwinę to tak: jeżeli uczestniczę w czymś co regulują przepisy/regulamin to akceptuję je. Nawet jeżeli mamy przykład, że zawodnik wszedł na 2 minuty i wedle regulaminu klub mógł zostać ukarany walkowerem to został, przykład z kodeksu drogowego.

Nie uważam, że kara dla Legii była "sprawiedliwa", ale zgodnie z regulaminem im się należała i szanuję to, jak również szanuję każdy mandat za przekroczenie prędkośći, dla zobrazowania przykład:

1) ograniczenie prędkości do 50km/h w terenie zabudowanym.

 

a) niedosiwadczony kierowca jedzie starym autem o niskich mozliwosciach przyspieszenia/hamowania/zwrotnosci w gestym(miasto o gestej zabudowie, ogeaniczona widocznosc, waskie uliczki, bramym etc) terenie zabudowanym i przekracza znacznie predkosc czeka go zgodnie z taryfikatorem kara 500zł i 10 punktów karnych

 

b) doswiadczony kierowca, jedzie dobrym autem równie szybko co kierowca z wariantu a) ale w miejscowosci gdzie mamy 3 domy na krzyz, kazdy po 200m od drogi, szerokie pobocze, doskonała widoczność. zero pieszych na jezdni, a zostaje ukarany 500+10, analogicznie jak pierwszy kierowca.

 

moim zdaniem jest to tak samo "sprawiedliwe" jak Kara dla Legii za case Beresia. Oba te przypadki prezentuja złamanie przepisów, każdy ze sprawców pociągany jest do odpowiedzialności niezależnie jakie okoliczności łagodzące nastąpiły(w przypadku Beresia koncowka meczu, a w przypadku kierowcy b) brak realnego zagrożenia w ruchu lądowym). osobiście nie wymierzył bym kary dla kierowcy b), ograniczył się do pouczenia. ale będąc kierowcom i znajac przepisy jakie mamy, bedac w sytuacji kierowcy b) łamiąc przepisy biore na klate mandat, który dostane, bo złamałem prawo, mimo, że moim zdaniem w tym przypadku nie tworzę realnego zagrożenia

 

 

Skoro UEFA miałą by się odnieść, to powiedz mi proszę czy w regulaminie uefa/fifa/innym dowolnym jest zapis o "niesłusznie podyktowanym karnym" skoro przytaczasz takie porownanie do bledu sedziego(brak zapisow w regulaminie) do wpuszczenia Beresia(stosowny zapis o grze zawieszonego zawodnika) ?

 

 

Wytaczasz po raz kolejny argumenty, które nijak nie odnoszą się do tego co napisałem wcześniej Powoli zaczyna nużyć mnie czas poświęcony na odpowiadanie na Twoje posty. Plonklista jest blisko, tak tylko uprzedzam jakbyś zdziwł się, że nasza dyskusja się zakończyła.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie łamania przepisów drogowych. to sytuację z Beresiem, porównałbym raczej do kierowcy, który zapłacił mandat za przekroczenie prędkości, ale przez źle podane dane w bazie danych nadal widnieje, że nie zapłacił.Wystarczyłoby wyjaśnienie sytuacji. Legia wcale nie zyskała na tym, że Beresia nie było w kadrze. Klub po prostu nie zgłosił innego zawodnika do kadry w jego miejsce.

 

Nikt Cię nie prosi o odpowiedzi. Sam decydujesz na jakie tematy się wypowiadasz. Radze wczytać się wcześniejsze posty. Nie porównywałem błędów sędziowskich, złych, dobrych decyzji do decyzji przy "zielonym stoliku". Na temat sędziowania to był osobny wątek w dyskusji.

Nie zabiegałem o udział w wymianie zdań.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie łamania przepisów drogowych. to sytuację z Beresiem, porównałbym raczej do kierowcy, który zapłacił mandat za przekroczenie prędkości, ale przez źle podane dane w bazie danych nadal widnieje, że nie zapłacił.Wystarczyłoby wyjaśnienie sytuacji. Legia wcale nie zyskała na tym, że Beresia nie było w kadrze. Klub po prostu nie zgłosił innego zawodnika do kadry w jego miejsce.

 

Nikt Cię nie prosi o odpowiedzi. Sam decydujesz na jakie tematy się wypowiadasz. Radze wczytać się wcześniejsze posty. Nie porównywałem błędów sędziowskich, złych, dobrych decyzji do decyzji przy "zielonym stoliku". Na temat sędziowania to był osobny wątek w dyskusji.

Nie zabiegałem o udział w wymianie zdań.

 

OT: Ciebie też nie. Chociaż czekaj... to jest forum. O ile rozumiesz, co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie łamania przepisów drogowych. to sytuację z Beresiem, porównałbym raczej do kierowcy, który zapłacił mandat za przekroczenie prędkości, ale przez źle podane dane w bazie danych nadal widnieje, że nie zapłacił

Chyba raczej do kierowcy, który zamiast zapłacić mandat na poczcie powierzył pieniądze uczynnym panom spędzającym czas pod monopolowym :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Odnośnie łamania przepisów drogowych. to sytuację z Beresiem, porównałbym raczej do kierowcy, który zapłacił mandat za przekroczenie prędkości, ale przez źle podane dane w bazie danych nadal widnieje, że nie zapłacił.Wystarczyłoby wyjaśnienie sytuacji. Legia wcale nie zyskała na tym, że Beresia nie było w kadrze. Klub po prostu nie zgłosił innego zawodnika do kadry w jego miejsce.

 

Nikt Cię nie prosi o odpowiedzi. Sam decydujesz na jakie tematy się wypowiadasz. Radze wczytać się wcześniejsze posty. Nie porównywałem błędów sędziowskich, złych, dobrych decyzji do decyzji przy "zielonym stoliku". Na temat sędziowania to był osobny wątek w dyskusji.

Nie zabiegałem o udział w wymianie zdań.

 

OT: Ciebie też nie. Chociaż czekaj... to jest forum. O ile rozumiesz, co mam na myśli.

 

Tak to jest forum. Każdy może prezentować swoje poglądy. Może, nie musi.

 

Odnośnie łamania przepisów drogowych. to sytuację z Beresiem, porównałbym raczej do kierowcy, który zapłacił mandat za przekroczenie prędkości, ale przez źle podane dane w bazie danych nadal widnieje, że nie zapłacił

Chyba raczej do kierowcy, który zamiast zapłacić mandat na poczcie powierzył pieniądze uczynnym panom spędzającym czas pod monopolowym :keke:

 

Chyba nie trafne porównanie. "Pieniądze" pojawiły na koncie "Urzędu".

Odnośnik do komentarza

Aleksandar Vuković w sztabie szkoleniowym Legii

 

Aleksandar Vuković dołączył do sztabu pierwszego zespołu Legii Warszawa - informuje oficjalna strona stołecznego klubu "Legia.com". Będzie pełnił funkcję asystenta Stanisława Czerczesowa odpowiedzialnego za rozwój młodych zawodników warszawskiego klubu.

 

Do tej pory Vuković pracował w rezerwach Legii jako asystent trenera Krzysztofa Dębka.

troche jestem zaskoczony, ze Vuko idzie w te strony, po cichu liczyłem na to, że za jakiś czas obejmie drugi zespół Legii. z drugiej strony też nie bardzo rozumiem, jak Legia widzi takie stanowisko dla Vuko. Ma być mamusią dla mamisynków ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...