Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale jako kibic Legii widzę dzisiejsza Legie jako słabsza niz rok temu. Brakuje mi lidera jakim był Rado. W obronie jest cieżko, ale to dopiero początek sezonu wiec nie ma co sie bać. Nie na nasza rodzima piłkę. Tak czy inaczej jeśli Legia chce znowu zakwalifikować sie i grać dobrze w grupie LE to potrzeba nam kogoś z jajami. Może to Trickovski, może nie. Duda jak na razie to ciagle megapotencjal ale nie jest tak doświadczony jak Miro i nie potrafi tak brać presji na siebie jak on. To ze stać nas na mistrza to wiemy bo Lech gra piach, a szkoda bo trzeba nam więcej mocnych ekip żeby liga stała sie mocniejsza. Prócz DL przydałby sie ciagle mocny I solidny DC

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

W sumie ten Razvan Rat na sezon nie byłby taki głupi :-k Ale on ma jeszcze 2 lata kontraktu w PAOKu, wiec placic za 34latka imo byłoby bez sensu.

Fajny moglby byc tez ten Stopira (wlasnie skonczyl kontrakt z Videotonem) http://www.transfermarkt.pl/stopira/profil/spieler/80486

albo Bruno Teles, ktory odszedl z Samary http://www.transfermarkt.pl/bruno-teles/profil/spieler/52322

no chyba, ze ich stac na Mouhamadou Dabo http://www.transfermarkt.pl/mouhamadou-dabo/profil/spieler/33914 ale on raczej sporo zaspiewa z takim CV.

Odnośnik do komentarza

I po raz kolejny pokazujecie kompleksy wobec Legii. Minusując mnie pokazujecie to. Minusy daje się za komentarze niezgodne z treścią. Nie mogę wyrażać swoich opinii?? Apeluję do Legionistów o plusowanie moich postów, żeby zniwelować wpływ trollów na moje konto. Sam jesteś cwaniakiem Gacek. Po prostu przeanalizuj cały dwumecz Legii i się zastanów. Obecnie nie widzę kary dla drużyny, w której grałby zawodnik nieuprawniony przez całe 90 minut. Dałbym chyba wykluczenie na 2 sezony.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy mają kompleksy wobec Legii, nawet UEFA. Grasz w jakiś rozgrywkach to musisz znać przepisy się do nich dostosowywać, nikt nie będzie pisał regulaminu LM specjalnie pod Legionistów. To był niesamowity pokaz głupoty i cała wina leży po stronie klubu. Zresztą teraz Korona wystawiła kogoś nieuprawnionego w Pucharze Polski i dostała walkowera. No ale oczywiście łatwiej wyskoczyć z niby kompleksami zamiast przyznać się do błędu :DDD.

Odnośnik do komentarza

I po raz kolejny pokazujecie kompleksy wobec Legii. Minusując mnie pokazujecie to. Minusy daje się za komentarze niezgodne z treścią. Nie mogę wyrażać swoich opinii?? Apeluję do Legionistów o plusowanie moich postów, żeby zniwelować wpływ trollów na moje konto. Sam jesteś cwaniakiem Gacek. Po prostu przeanalizuj cały dwumecz Legii i się zastanów. Obecnie nie widzę kary dla drużyny, w której grałby zawodnik nieuprawniony przez całe 90 minut. Dałbym chyba wykluczenie na 2 sezony.

No tak, gwałćmy sobie przepisy i nie każmy za czyjąś głupotę bądź niekonsekwencję. Tylko później nie przychodź do tematu, gdy jakiś niekompetentny i głupi obrońca po minięciu przez Nikolicia urwie mu nogę wślizgiem rozpaczy. W skali kosmicznej to też nie będzie przecież wiele znaczyć.

Podoba mi się też rozumowanie "bo on zagrał tylko trochę". Pomijając jego bezdenną głupotę wobec konstrukcji prawa karnego, to przypomnijmy sobie o finale LM z 1999 i zastanówmy się, ile takie ostatnie minuty mogą znaczyć (tak jak pudło Brazylijczyka w końcówce meczu Lecha z Legią w końcówce zeszłego sezonu).

Nie byłoby żadnych podstaw do "pokazywania swoich kompleksów wobec Legii" (LOL), gdyby w tej niesamowitej Legii w kluczowych momentach ktoś ruszył głową i popisał się choć minimalnym przygotowaniem do rozgrywek.

Poza tym nie rozumiem, dlaczego skoro "minusy daje się za komentarze niezgodne z treścią", to nie mogę dać minusa za Twoje posty, które są niezgodne ze zdrowym rozsądkiem, logiką czy zwykłą, ludzką przyzwoitością.

Odnośnik do komentarza

W sumie ten Razvan Rat na sezon nie byłby taki głupi :-k Ale on ma jeszcze 2 lata kontraktu w PAOKu, wiec placic za 34latka imo byłoby bez sensu.

Fajny moglby byc tez ten Stopira (wlasnie skonczyl kontrakt z Videotonem) http://www.transfermarkt.pl/stopira/profil/spieler/80486

albo Bruno Teles, ktory odszedl z Samary http://www.transfermarkt.pl/bruno-teles/profil/spieler/52322

no chyba, ze ich stac na Mouhamadou Dabo http://www.transfermarkt.pl/mouhamadou-dabo/profil/spieler/33914 ale on raczej sporo zaspiewa z takim CV.

Z ciekawości - widziałeś któregoś z nich? Czy tak o, zupełnie nierealny Dabo (prosto z Lyonu?), Bruno Teles prosto z Rosji i w dodatku pod 30 (czyli zapewne wysoki kontrakt + zerowe szanse na zarobek) czy Stopira z Węgier (gdzie można zauważyć spory przeskok między tymi ligami)?

Odnośnik do komentarza

Dabo kojarze z reprezentacji Senegalu.

O Stopirze mi sie obilo wczesniej, jak zaczalem drazyc z kim Nikolic na tych Wegrzech ciagnal Videoton, i oprocz wlasnie Nikolicia, to za Stopira kibice tesknili najbardziej.

Telesa bardziej kojarze z ligi portugalskiej.

 

A jesli chodzi o wiek i ew potencjal, to moze warto zerknac na Tonci Kukoca? http://www.transfermarkt.pl/tonci-kukoc/profil/spieler/101465Najpierw pierwszy plac w Brescii, potem w CSKA.

Odnośnik do komentarza

A co ci nie pasuje? Na DP Jodłowiec/Vroljak/ewentualnie Pazdan wyżej Furman i OPS Duda/Masłowski/teraz Trickovski/wariant z dwoma napastnikami. Akurat największy brak mają na tym LO i podejrzewam, że wszyscy w klubie zdają sobie z tego sprawę.

z tego co wymienilęś to obecnie jest tylko solidny Jodła i Furman. Vrdoljak dla mnie jest mocno przereklamowany, Duda bez formy, o Maśłe napisał Szkodi, Trickovski wielka niewiadoma.

Odnośnik do komentarza

Ten Duda bez formy mimo, że nie gra pełnych meczów już zanotował dwa gole i trzy asysty. Co do Trickovskiego - domagasz się transferu do środka to on tam może grać, gdyby kupili wczoraj kogo innego to nie byłaby "niewiadoma"? A ciężko się mimo wszystko spodziewać by w polskim klubie byli lepsi rezerwowi (rezerwowi!) niż Masłowski, czy Vrdoljak. Budżet przecież nie jest z gumy i IMO dużo lepiej byłoby dopłacić trochę więcej do LO niż kontraktować kolejnego środkowego pomocnika.

Odnośnik do komentarza

 

A co ci nie pasuje? Na DP Jodłowiec/Vroljak/ewentualnie Pazdan wyżej Furman i OPS Duda/Masłowski/teraz Trickovski/wariant z dwoma napastnikami. Akurat największy brak mają na tym LO i podejrzewam, że wszyscy w klubie zdają sobie z tego sprawę.

z tego co wymienilęś to obecnie jest tylko solidny Jodła i Furman. Vrdoljak dla mnie jest mocno przereklamowany, Duda bez formy, o Maśłe napisał Szkodi, Trickovski wielka niewiadoma.

 

Vrdoljak może i przereklamowany, ale przez te kilka sezonów trzymał poziom. Do tego Furman i Jodła, w razie czego dobry Pazdan, zdaje się, że i Rzeźniczak kiedyś grywał na DP. Jest też młody Makowski, więc na co im więcej grajków? Z przodu jest nierówny Duda, chujowy Masłowski i przyzwoicie Guilerme sobie radzi za napastnikiem. Poza tym nie trzeba grać sztywnym ustawieniem i czasem można sobie pozwolić na 4-4-2, z czego Berg zdaje sie czasami korzystać. Gorzej z DC i DL.

Odnośnik do komentarza

A ja dodam jeszcze raz - Takich rezerwowych jak Masłowski jest w lidze wielu. Nazwiskiem nic nie osiągnie juz, a to ze grał kiedyś fajnie w Zawiszy to stara śpiewka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wiesz, w ten sposób podchodząc to przydałby się też prawy obrońca, bo Broź i Bereś to też nie jest jakiś niesamowity poziom, kolejny OS, bo Lewczuk kiepski etc. Wiadomo, że Legia nie ma takich pieniędzy by zrobić tyle transferów i lepiej się skupić na priorytetach (i moim zdaniem np. ten kolejny OS to jak już ważniejsza sprawa niż ktoś do środka). Coś mogłoby się zmienić po transferze Dudy - wtedy może by się przydał ktoś za niego.

Odnośnik do komentarza

Ja jako kibic Legii nie narzekam na środek bo Lewczuk nie jest zły na ligę, a po prawej Bereś trzyma poziom naprawdę ligowy. Broź zresztą też. Osobiście trochę brakuje mi Dossy (po Astizie nie płaczę), ale środek defensywy jest okej. Zresztą prawa strona też. Ja chcę tylko wybawić ludzi od porównywania Masłowskiego do superzawodnika bo on jest gówniany szczerze mówiąc. 800k dla Osucha, chybiony transfer, kontuzje i w ogóle. Dlatego dla mnie nie ma co się podniecać Michałem jako rezerwowym w Legii bo równie dobrze można mówić, że Dudka to supersiła Lecha czy Szeweluchin to gwiazda Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...