Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Legalność tego funduszu oni chyba bazują na tym, że inwestorzy nie stają się współwłaścicielami transferowanych piłkarzy, a jedynie mają % od zysku klubu. A te transfery dla mnie dziwne - wygodne, nie zmuszające do jakichkolwiek poszukiwań. Za takie pieniądze (w kontekście Fina mówi się o 400 k euro pensji) można znaleźć lepszych piłkarzy, a np. Borysiuka to już w ogóle nie rozumiem. Do dominacji polskiego podwórka - super, do wykonania kolejnego kroku w pucharach dla mnie zupełnie nieprzekonujące.

Odnośnik do komentarza
Za takie pieniądze (w kontekście Fina mówi się o 400 k euro pensji) można znaleźć lepszych piłkarzy

 

On przychodzi z kartą na ręku, także można mu tyle dać skoro taki Masłowski kosztował oidp 800k euro - to masz już dwa lata gry Hamalainena. Pozostaje pytanie czy warto tyle wydawać, skoro w ataku ma się takiego kozaka jak Nikolic, a Lech z Fina miał najwięcej pożytku, gdy ten grał w ataku.

Odnośnik do komentarza

 

Tak, Hamalainen który w ostatnim czasie grał często jako najbardziej wysunięty gracz Lecha nagle zostanie cofnięty w ogóle do drugiej linii :rotfl:.

 

No i jak Kamiński ma być wzmocnieniem na Ligę Mistrzów to powodzenia życzę :rotfl:.

 

Masz kompleks przez to, że w Zambrowie nie lubiło Cię FC Legii czy już ten wrodzony poznański kompleks przejąłeś? :P ;)

 

Chciałbym zauważyć, że Legia mimo wszystko i jej obecnej formy to taki klub, z którym łączy się wiele nazwisko, podobnie jak z City, Barceloną czy Realem na zachodzie, zachowują proporcje, żeby ktoś zaraz znowu nie rotflował. Po prostu Legia może zaproponować obecnie najwięcej i przy jak największej stabilizacji.

A czemu w Lechu grał jako napastnik? Bo nie mieliście wyboru... taka prawda.

 

No ale on grał najlepiej właśnie jako ten wysunięty gracz, to nie jest typowy rozgrywający, a już na pewno nie jest do gracz do drugiej linii jako środkowy pomocnik.

 

Ja przypomnę tylko, że Wisła swego czasu też się szarpnęła na kilku graczy i ich przepłacała, Lech też miał swojego Arboledę i dość długo się to ciągnęło, a w jakiej sytuacji finansowej jest teraz Wisła chyba nie trzeba mówić. No i te rotfly to raczej mimo wszystko spowodowane irytacją, Legia może i przepłaca, ale przynajmniej coś robi, a mistrz Polski? Szkoda gadać.

 

Z FC Legii w Zambrowie miałem dość dobre kontakty zawsze, tzn. paru znajomych i nigdy nie miałem problemów na mieście, bo kibicuję Lechowi, więc pudło.

Odnośnik do komentarza

Vranjes zapewne nie ma paszportu UE. W zwiazku z planowanymi zmianami gdzie od nowego sezonu bedzie moglo grac tylko 2 spoza UE (jako non-UE beda tez traktowani Szwajcarzy czyli Prijovic) raczej nie ma dla niego miejsca. Dla Trickovskiego podobnie.

skąd to info, to raczej niezgodne z umowami bilateralnymi na linii UE-Szwajcaria jest.

Widzę, że Kinas mnie uprzedził :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...