Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem prezentację nowej Naszej Legii w nSporcie. Niestety ale to już nie jest to samo pismo. Może bym i kupił parę numerów żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało ale zdaje się że nowa NL będzie miała o wiele mniejszy zasięg i do mojego miasta niestety nie dotrze.

 

Co do samych działań ITI w klubie to niestety ale nic z dobrego z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Chyba Walter o tym kiedyś wspominał nawet.

Po co nowi zawodnicy, po co gra w pucharach. Przy okazji wymianie ulegną kibice. Coś czuję, że właściciele klubu zakładają, że w przypadku braku sukcesów od Legii odwrócą się ultrasi i wszyscy niepożądani kibice.

Co? Ultrasi znikną z powodu słabej gry. Trzeba być nie poważnym by tak mysleć, to właśnie ci kibice podczas slabej gry zostają do końca z drużyną, nie pikniki którzy przychodzą dla sukcesów. Jak spadał każdy liczniejszy kibicowsko klub to zostawali wlaśnie ci najbardziej fanatyczni z zespołem.

 

Tak? A ja wiem z pewnego źródła, że Ultrasi mają dość ITI i powoli odsuwają się od klubu w takim kształcie jaki serwuje Walter.

Tutaj nie chodzi o złą grę zespołu a metody zarządzania klubem.

 

@ Prof podobno "Nasza Legia" ma być teraz pismem całkowicie podporządkowanym władzom klubu.

 

To z całym szacunkiem - co z nich za ultrasi?? Tak jak pisze shqvarny - tacy są z klubem zawsze... niezależnie od kiepskich wyników, władz klubu, które są strasznie be, i cholera wie czego jeszcze... Inaczej czym by się różnili od tak pogardzanych "pikników", "jednosezonowców" itp.?? "Stażem" ? śmieszne...

Odnośnik do komentarza
Jak poinformował dyrektor sportowy Legii Mirosław Trzeciak, Mario Booysen z przyczyn niezależnych od klubu nie zostanie w zespole z Łazienkowskiej. Zawodnik rodem z RPA był testowany przez trenerów Legii na obydwu hiszpańskich obozach. Po zgrupowaniu w Campoamor sztab szkoleniowy zdecydował się zabrać młodego obrońcę do Polski. Wczoraj Booysen zagrał w meczu towarzyskim z GKS Katowice i spisał się bardzo słabo. Czy rezygnacja z tego transferu oznacza, że Trzeciak szykuje nowy zakup? To okaże się do końca lutego.

Yyy... te newsy coraz bardziej nastawiają mnie negatywnie do jakiejś szansy na przegonienie Wisły. Ciekawy jestem, kto będzie grał na środku obrony.

Odnośnik do komentarza

no to kilka słów...

 

Trzeciak, czy ktoś, nie pamiętam dokładnie, mówił kiedyś w wywiadzie, że większość pieniędzy z transferów Fabiańskiego, Janczyka czy Bronowickiego zostało przeznaczone na stadion :-k

Stadion miejski, budowany za kasę miasta raczej. należy dodać...

 

Pytanie do kumatych :> - ocb?

W jakim sensie?

Poprzedni wydawca miał już dość ciągłego dokładania do gazety. W "środowisku" istnieją tylko wątpliwości, czy postąpił słusznie oddając tytuł tym pajacom z iti dla zachowania ciągłości gazety, czy też lepiej by było całkowicie zamknąć pismo.

Szata graficzna podobna ponoć do magazynu Futbol, no ale ja się tam nie znam ;]

 

A ja wiem z pewnego źródła, że Ultrasi mają dość ITI i powoli odsuwają się od klubu w takim kształcie jaki serwuje Walter.

Tutaj nie chodzi o złą grę zespołu a metody zarządzania klubem.

Myślę, że trochę źle to ująłeś. Nazwałbym to czekaniem na lepsze czasy, i to tylko w meczach u siebie :)

 

To z całym szacunkiem - co z nich za ultrasi?? Tak jak pisze shqvarny - tacy są z klubem zawsze... niezależnie od kiepskich wyników, władz klubu, które są strasznie be, i cholera wie czego jeszcze... Inaczej czym by się różnili od tak pogardzanych "pikników", "jednosezonowców" itp.?? "Stażem" ? śmieszne...

Z całym szacunkiem, ale jak ludzie poświęcają społecznie setki godzin przy przygotowywaniu opraw, które mimo używania tych straszliwych rac przyciągały tłumy na stadion, po czym dowiadują się, że są osobami na stadionie niepożądanymi, to na prawdę może się odechcieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Krótko wypowiem się w sprawie Booysena.

Bardzo dobrze się stało, że nie wzmocnił naszego składu. Jest Łokietek, jest Astiz, i przede wszystkim Augustyn, który moim zdaniem powinien dostać szansę, a grać w piłkę przecież potrafi. Śmiem twierdzić, że lepiej niż jakiś Tolek z Afryki. Chłopak uczył się futbolu w Wielkiej Brytanii, więc na pewno twardo grać potrafi i nogi nie odstawi. Z racji młodego wieku będzie chciał się pokazać, unikniemy problemów z powrotami do Polski, które w 90% piłkarzy z Afryki i Ameryki Południowej występują. Mówiąc krótko - Panie Urban, daj Pan szansę Błażejowi!

Odnośnik do komentarza

Booysen mógłby się przydać choćby po to aby była jakaś alternatywa na środku obrony. W sparingu z GKS zagrał słabo ale to młody zawodnik, pograłby w Młodej OE i może by coś z niego było.

 

@Grzelo o dogonieniu Wisły raczej nie ma co marzyć. Możemy się pocieszać że na tę chwilę i tak żadnego polskiego klubu nie stać na awans do LM ;). Tymczasem pozostaje walka o Puchar UEFA i zdobycie majstra w przyszłym sezonie. Ale jeśli dalej polityka transferowa ajtiaj będzie wyglądać tak jak teraz to czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Bardzo dobrze się stało, że nie wzmocnił naszego składu. Jest Łokietek, jest Astiz, i przede wszystkim Augustyn, który moim zdaniem powinien dostać szansę, a grać w piłkę przecież potrafi. Śmiem twierdzić, że lepiej niż jakiś Tolek z Afryki. Chłopak uczył się futbolu w Wielkiej Brytanii, więc na pewno twardo grać potrafi i nogi nie odstawi. Z racji młodego wieku będzie chciał się pokazać, unikniemy problemów z powrotami do Polski, które w 90% piłkarzy z Afryki i Ameryki Południowej występują. Mówiąc krótko - Panie Urban, daj Pan szansę Błażejowi!

Uważasz, że 3 stoperów wystarczy w drużynie aspirującej do mistrzostwa :> ? Co, jeśli Rzeźnik i Szala będą musieli pauzować? Kto zagra na prawej obronie? Augustyn. A na środku? Astiz i... no właśnie. Pewnie ktoś z Młodej Ekstraklasy. Na środku obrony musimy koniecznie mieć więcej zawodników.

Odnośnik do komentarza
Decyzją trenera Jana Urbana, przynajmniej do końca trwającego sezonu pozostanie w Legii Marcin Burkhardt, który ostatnio przebywał na testach w szwedzkim klubie IFK Norrköping. Zawodnik pojedzie z zespołem na sobotni mecz do Grodziska.

 

Źródło: legia.com

 

Ciekawe na ile prawdą jest, że to decyzja Urbana, a nie brak porozumienia w kwestii odstępnego.

Odnośnik do komentarza

Wracając do Naszej Legii (bo o dziwo gazetka jednak dotarła do mojego miasta). Muszę powiedzieć że jestem nieco zawiedziony.

Na szczęście nie ma (przynajmniej na razie) jakiejś propagandy ajtiaj czego wiele osób się spodziewało. Cena 3,40 więc 10 groszy mniej, ale dostajemy zamiast 32 stron tylko 24. Dodatkowo wygląda to jak Fakt albo jakieś pismo plotkarskie. Wielkie zdjęcia, mało tekstu (w porównaniu do starej Naszej Legii) i do tego duża czcionka. W efekcie jest naprawdę mało do czytania.

Brakuje na pewno tekstów typowo kibicowskich. Zawsze lubiłem poczytać opisy wyjazdów czy jak wyglądał dany mecz na trybunach. Tego zapewne teraz nie będzie.

Na plus mogę powiedzieć że szata graficzna nawet im się udała. Co najważniejsze jest w kolorach klubowych.

 

Niestety jeśli poprawie nie ulegnie zwłaszcza wartość merytoryczna (mniej zdjęć, więcej tekstu - NL to nie brukowiec) to zapewne skończy się na tym że kupię jeszcze parę numerów i zrezygnuję.

Odnośnik do komentarza

Wujek, właśnie o tym napisałem. było głośno o rozmowach ze sponsorem na koszulki, ale od meczu z Vetrą cisza. to, że niebieski bąbel N pojawi się na koszulkach jest pewną formą kapitulacji, fiaska wielomiesięcznych starań o pozyskanie chętnego do reklamy. uznali, że skoro nikogo nie znajdą, to chociaż siebie zareklamują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...