Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Widział ktoś "Maczetę"? Jak dla mnie film roku. Przekomiczny, prze-over-the-top-owaty, przebombastyczny. Po prostu diament. Uwielbiam takie kino :D

 

premiera: 26 listopada 2010 (Polska)

 

1) A o nocy filmów Rodrigueza słyszał?

2) Święty się znalazł?

Odnośnik do komentarza

Słyszałem dokładnie to co słyszał jason - jest jutro. Nawet się pofatygowałem w Googlach i szukałem pokazów przedpremierowych, ale nic nie znalazłem 19 listopada i wcześniej. A święty nie jestem, natomiast Ty najwyraźniej tak skoro możesz pisać o filmach tydzień przed premierą w sytuacji, gdy nie wolno pisać o grze dzień przed premierą.

Odnośnik do komentarza
I coz, oczkujesz, ze mu ktos zakaze pisac o filmie tydzien przed premiera :>?

Ja kiedyś za żart w PW, gdzie zasugerowałem PJM ściągnięcie Fify, bo doczepił się moich wiadomości na temat dostawy gry, dostałem bana na dwa tygodnie, a za pisanie o filmie, którego legalnie nie można było wtedy obejrzeć w Polsce ma nie być żadnych kar? Poważnie?

 

EDIT: Żeby nie było, nie oczekuję kary dla Vamiego jako konkretnego użytkownika, tylko chciałbym, by skoro za przypisany mi występek był ban, to za taki faktycznie popełniony również powinien być.

Odnośnik do komentarza
I coz, oczkujesz, ze mu ktos zakaze pisac o filmie tydzien przed premiera :>?

Ja kiedyś za żart w PW, gdzie zasugerowałem PJM ściągnięcie Fify, bo doczepił się moich wiadomości na temat dostawy gry, dostałem bana na dwa tygodnie, a za pisanie o filmie, którego legalnie nie można było wtedy obejrzeć w Polsce ma nie być żadnych kar? Poważnie?

Dont know.

 

Niech sie teraz modteam glowi co zrobic skoro wprowadzili taka restrykcyjna polityke.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...