Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Jak białas, to czarnuch a nie Afroamerykanin.

 

Kiedyś był taki obrazek amerykański podzielony na 2 części:

 

Na jednej siedział facet i mówił "N****" i podpisane - RACIAL PREJUDICE

Na drugiej czarny hip-hopowiec śpiewał "white muthafucka" czy coś w ten deseń i podpisane - FREEDOM OF EXPRESSION

 

Oto właśnie "moralność" dzisiejszego świata.

Odnośnik do komentarza
no to albo mamy wolnosc i rzucamy dowolnie kurwami, pedalami, homofobami, katolami i innymi epitetami albo trzymamy jakis poziom. niestety niektorzy tu proponuja selektywnosc i ustalanie ktory obrazliwy epitet jest dozwolony.

Katolami rzuca się od dawna i jakoś wcześniej ani Ciebie ani wielce oburzonego na "pedała" m8pl to nie ruszało. Teraz nagle przyparci do muru zaczynacie otwierać oczy. Pierdoleni hipokryci...

Odnośnik do komentarza
no to albo mamy wolnosc i rzucamy dowolnie kurwami, pedalami, homofobami, katolami i innymi epitetami albo trzymamy jakis poziom. niestety niektorzy tu proponuja selektywnosc i ustalanie ktory obrazliwy epitet jest dozwolony.

 

a to cos nowego na tym forum ? po tylu latach naprawde nadal cokolwiek Cie dziwi ? czlowiek co x lat wstecz wklejal zdjecia malych dziewczynek na forum i sie nimi zachwycal dzis jest najwiekszym obronca moralnosci, a moderator ktory moze kurwowac na wszystko i wszystkich wokol a u wszystkich innych bedzie sie oburzal na dokladnie to samo bo sa ignorantami/lewakami/jebanymi ateistami/etc chce ustalac jakiekolwiek normy i Ciebie nadal to dziwi ?! przeciez to takie logiczne ze gej to spedalony podczlowiek i nawet nie smiej zaprzeczac ! tak, ten post mozna traktowac jako atak personalny. nie lubie takie pierdolenia i mimo ze nie udzielam sie tutaj juz od wielu lat to po prostu glupota niektorych jest zbyt porazajaca. swieci sie k***a znalezli, naginajacy zasady tylko tak jak im pasuje.

Odnośnik do komentarza
a moderator ktory moze kurwowac na wszystko i wszystkich wokol a u wszystkich innych bedzie sie oburzal na dokladnie to samo bo sa ignorantami/lewakami/jebanymi ateistami/etc chce ustalac jakiekolwiek normy i Ciebie nadal to dziwi ?!

Teraz to chłopie przegiąłeś pałę. Wiem, że pijesz do mnie i udowodnij gdzie napisałem "jebani ateiści". Jeżeli tego nie zrobisz to jesteś zwykłym dupkiem bez honoru, który potrafi rzucać gnojem nie mając racji.

Odnośnik do komentarza
a moderator ktory moze kurwowac na wszystko i wszystkich wokol a u wszystkich innych bedzie sie oburzal na dokladnie to samo bo sa ignorantami/lewakami/jebanymi ateistami/etc chce ustalac jakiekolwiek normy i Ciebie nadal to dziwi ?!

Teraz to chłopie przegiąłeś pałę. Wiem, że pijesz do mnie i udowodnij gdzie napisałem "jebani ateiści". Jeżeli tego nie zrobisz to jesteś zwykłym dupkiem bez honoru, który potrafi rzucać gnojem nie mając racji.

oczywiscie ze pije do Ciebie i w dupie mam za kogo mnie uwarzasz. nie zamierzam Ci tez niczego udowadniac bo jak na tak zagorzalego katola to w co drugim Twoim poscie ziejesz tak ogromna nienawiscia do wszystkich ze zwyczajnie mi juz CIebie zal.. i nie sledze tego forum od wczoraj zeby nie wiedziec o czym mowie. uwazasz sie za jakas alfe i omege a kazda dyskusje sprowadzasz do poziomu piaskownicy. ubzdurales sobie ze masz jakis monopol na prawde w kazdej dziedzinie na ktorej temat sie wypowiadasz, czy jest to odra, slask, religia, czy podejscie do gejow. a ktokolwiek sie z Toba osmieli nie zgodzic zaraz jest zgnojony. o ile kiedys czepianie sie Ciebie przez np ADR'a bylo zupelnie niezasluzone tak teraz to juz Ci po prostu ktorejs klepki brakuje i od roku conajmniej ostro Cie stary popierdolilo ... tesknie za czasami gdzie na tym forum faktycznie ludzie dyskutowali ze soba a nie tylko starali sie ze swojej pozycji udowadniac jaki ja jestem pan i wladca a Ty gowno wiesz i w ogole nie waz sie ze mna dyskutowac bo ban ... sory mnie to nie bawi. ustalasz jakies zasady ktorych wymagasz od innych to sam sie k***a do nich stosuj bo w co drugim poscie zwyczajnie obrazasz wielu ludzi. i wbij sobie do lba ze pedal to jest okreslenie OBRAZLIWE i z laski swojej swiec przykladem i go nie uzywaj ok ? w zyciu prywatnym mozesz sobie ich nazywac jak chcesz, na forum publicznym gdzie pelnisz pewna role stosuj sie do netykiety. Nie w imie jakiejs chorej politycznej poprawnosci, tylko w imie uszanowania pogladow innych ludzi dla ktorych czlowiek o odmiennej orientacji to po prostu GEJ a nie PEDAL. pedalow sobie przy rowerze szukaj.

Odnośnik do komentarza
oczywiscie ze pije do Ciebie i w dupie mam za kogo mnie uwarzasz. nie zamierzam Ci tez niczego udowadniac bo jak na tak zagorzalego katola to w co drugim Twoim poscie ziejesz tak ogromna nienawiscia do wszystkich ze zwyczajnie mi juz CIebie zal..

A mnie jest Ciebie żal, że potrafisz w tak bezczelny sposób pisać nieprawdę na czyjś temat.

i nie sledze tego forum od wczoraj zeby nie wiedziec o czym mowie. uwazasz sie za jakas alfe i omege a kazda dyskusje sprowadzasz do poziomu piaskownicy. ubzdurales sobie ze masz jakis monopol na prawde w kazdej dziedzinie na ktorej temat sie wypowiadasz, czy jest to odra, slask, religia, czy podejscie do gejow. a ktokolwiek sie z Toba osmieli nie zgodzic zaraz jest zgnojony.

Nie monopol a większa wiedza od pozostałych dyskutujących w tematach dotyczących kościoła, Śląska czy Odry oraz wystarczająco silne i poukładane poglądy na temat gejów. I nigdy nie gnoję osoby a co najwyżej mieszam z błotem pogląd na daną sprawę. A to spora różnica.

tak teraz to juz Ci po prostu ktorejs klepki brakuje i od roku conajmniej ostro Cie stary popierdolilo ...

A chwilę dalej piszesz coś o netykiecie... ;)

tesknie za czasami gdzie na tym forum faktycznie ludzie dyskutowali ze soba a nie tylko starali sie ze swojej pozycji udowadniac jaki ja jestem pan i wladca a Ty gowno wiesz i w ogole nie waz sie ze mna dyskutowac bo ban ... sory mnie to nie bawi.

Chłopie żyjesz chyba na innym świecie i czytasz inne forum. Nie pamiętam kiedy ostatnio którykolwiek z użytkowników dostał dyskusję za cięty język w działach nieefemowych. Sam takich ostrzeżeń nie wystawiłem od kilku miesięcy a może nawet lat. Ale przecież Ty wiesz lepiej, prawda?

ustalasz jakies zasady ktorych wymagasz od innych to sam sie k***a do nich stosuj bo w co drugim poscie zwyczajnie obrazasz wielu ludzi. i wbij sobie do lba ze pedal to jest okreslenie OBRAZLIWE i z laski swojej swiec przykladem i go nie uzywaj ok ?

Nie ok. Bo tak długo jeżeli ktoś będzie sobie bez konsekwencji rzucał "katolami" tak długo obrażanie w drugą stronę będzie niczym innym jak rewanżem.

 

Poza tym jesteś gejem skoro określenie pedał Cię obraża?

Odnośnik do komentarza
Jak białas, to czarnuch a nie Afroamerykanin.

 

Kiedyś był taki obrazek amerykański podzielony na 2 części:

 

Na jednej siedział facet i mówił "N****" i podpisane - RACIAL PREJUDICE

Na drugiej czarny hip-hopowiec śpiewał "white muthafucka" czy coś w ten deseń i podpisane - FREEDOM OF EXPRESSION

 

Oto właśnie "moralność" dzisiejszego świata.

To nie jest to samo. Nigdy nie słyszałem żadnych negatywnych określeń w ustach homoseksualisty. Nie ma żadnych znanych mi synonimów heteroseksualisty, które byłyby obraźliwe.

 

tylko widzisz, dla Ciebie kurwą może być ktoś, kto nadstawia dupy, a dla mnie ktoś, kto klęka przed facetem chodzącym w czarnej sukience - po prostu używanie pojęć, które odnaleźć można w SJP, nie powoduje tylu rozbieżności interpretacyjnych. Jeśli więc nazywanie kogokolwiek kurwą jest dozwolone, bo k***a zawsze będzie kurwą (cokolwiek ktokolwiek będzie miał na myśli używając tego słowa) i jest to więc Twoje oficjalne stanowisko, na które można będzie się kiedyś powoływać, to dobrze ;)

Skąd takie poronione wnioski? Masz jakiś problem z rozumieniem tego co czytasz?

Nazywanie kogokolwiek kurwą jest niedozwolone. Nazywanie tak kobiety dającej dupy za pieniądze jest dozwolone bo to prawdziwe określenie. Nazywanie pedała pedałem to nic innego jak stwierdzenie faktu. Nazywanie lesbijki lesbą również jest stwierdzeniem faktu. Nie ma w tym żadnego przekłamania, nadinterpretacji. Ja się nie obrażam kiedy ktoś mnie nazywa hetero.

Niezwykle śmiesznie te słowa brzmią w ustach człowieka, który stwierdzenie "msza w kościele katolickim jest nudna" uważa za tak poważną prowokację na tle religijnym i nagradza banem na 5 tygodni na HP i ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
no to albo mamy wolnosc i rzucamy dowolnie kurwami, pedalami, homofobami, katolami i innymi epitetami albo trzymamy jakis poziom. niestety niektorzy tu proponuja selektywnosc i ustalanie ktory obrazliwy epitet jest dozwolony.

 

a to cos nowego na tym forum ? po tylu latach naprawde nadal cokolwiek Cie dziwi ? czlowiek co x lat wstecz wklejal zdjecia malych dziewczynek na forum

 

Pijesz do mnie? Już się w dupę zapieliście ze swym kompanem Qlerem który mi dał ostrzeżenie z dupy które nie miało nic wspólnego z rzeczywistością? Mógłbym Cię w tej chwili podać do sądu bo pomówienie kogoś o pedofilię to nie jest zwykła rzecz. Więc radzę wypierdalać ode mnie, bo przegniesz pałę.

Odnośnik do komentarza
Niezwykle śmiesznie te słowa brzmią w ustach człowieka, który stwierdzenie "msza w kościele katolickim jest nudna" uważa za tak poważną prowokację na tle religijnym i nagradza banem na 5 tygodni na HP i ostrzeżeniem.

:lol:

nadal chcesz wmawiać wszystkim, że tylko to za to dostałeś zakaz?

A, i informuję, że zakaz jest podtrzymany bo od momentu wyeliminowania Cię z HP nie było tam ani jednej przepychanki, żadnego flejma ani większej napinki. Czyli bez Ciebie jest na forum spokojniej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...