Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, skoro jest pirat to sobie ściągnę i zobaczę co kupie. Jeśli gra mnie nie zadowoli zostanę przy 10

 

ja juz mam 4 sezon ... lechem w lm idzie mi swietnie. 2 razy polfinal. Polska ekstraklasa w dynamicznym rankingu lig awansowala na 12 miejsce i tu konczy sie ot cala wyczekiwana nowosc. Do polski dalej nie chca przychodzic gracze z zachodu. Paru emerytow 35 letnich i to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Cóż, na pewno nie jestem od tego ale pragnąłbym przypomnieć że na forum piractwo jest zakazane i karane banami, więc może wydytujcie swoje posty póki czas :P.

 

 

moja odpowiedz na to jesli ktos da mi bana za to co napisałeś

 

1. Bede mial głeboko w d... forum i jego uzytkownikow za takie pomówienie

2. Wytocze sprawe cywilno -prawna o pomówienie i oszczerstwa

 

alw raczej to pierwsze :) Gre mam super preorderem i mam do tego prawo mam juz na holidayu 8 sezon i ogolnie wszystko dziala ladnie poza ta nieszczesna reputacja. Do ligi polskiej przychodzi duzo afrykancow z ameryk tez mozna sciagnac jako takich playerow. ale o niemcach francuzach anglikach mozna zapomniec ...

Odnośnik do komentarza

Jakie preordery ludzie?

Ciekawe, w Rosji juz była premiera a w USA jeszcze nie tak? Dziwne troche nie sądzicie? Na bank kto juz gra w nowego FM'a ma pirata. A piractwo i dzieci NEO trzeba tępić!

 

Chlopie wyjdz na dwor,zapal jakas świeczke a nie bawisz sie w komisarza Gajewskiego z "Gliny" :) Skoro twierdze ze mam oryginal to mam a jedyny sposob zebys mi udowodnil ze nie mam to sad wiec oszczedz sobie swoich teori.

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta - w Polsce premiery nie było, więc nie ma dyskusji o legalnym FM 2011. Nie zamierzam dociekać czy ktoś ma babcię, dziadka czy ciotkę w Rosji, Anglii czy na Hawajach. W każdym razie chwalenie się posiadaniem FM 2011 przed datą polskiej premiery będzie traktowane jako piractwo czy wam się to podoba czy nie. Od tej pory każdy kolejny post o tym, że ktoś jest w posiadaniu FM 2011 będzie nagradzany dożywotnim banem. Próby podjęcia jakiejkolwiek dyskusji będą nagradzane w identyczny sposób.

 

Dziękuję za uwagę.

 

Rzadko zdarza mi się śmiać tak głośno, jak czytając Twój post :).

Zamordyzm w najlepszym wydaniu - bolszewickim. Jesteście z Jarkiem jakoś spokrewnieni? :)

 

Rozumiem, że zazdrościsz innym "babci, dziadka czy ciotki w Rosji, Anglii czy na Hawajach", ale żeby od razu w swojej zawiści za to banować?

 

Dobra, żarty na bok, tak na poważnie - to się powinno nazywać "kliniczny przypadek popadania w skrajności". Autentycznie, takie przypadki już się leczy, bo to jest po prostu złe - takie skrajne podejście do tematu, bez dopuszczania miejsca na zdanie odmienne.

 

Wiem, że to mój ostatni post, i dostanę za niego bana - ale pan, panie Icon, niech się zastanowi, jakie pierdoły wygaduje publicznie, narażając się po prostu na śmieszność w oczach młodszych użytkowników, kreując się takimi bijącymi mądrościami postami na posiadacza jedynej właściwej prawdy objawionej, które w oczach osób postronnych wyglądają na błazenadę pod szyldem "pokażmy wszystkim, jacy to jesteśmy zatwardziali w walce z piractwem, to może nam Cenega da dodatkową kopię gry za darmo" ;). Tym bardziej szkoda, że rozmienia Pan swoją "markę" (starego wyjadacza Sceny) na drobne.

 

Swoją drogą, zabranianiem rozmów o czymkolwiek, łamiecie m.in. postanowienia ustawy zasadniczej, aktu nadrzędnego nad wszelkimi pierdołami w stylu "regulamin forum", "widzi-mi-się-moda". Mówi o tym konkretnie art. 54 Konstytucji RP:

"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji".

(posłowie nie dodali w 1997 dopisku "o piratach i wersjach od cioci z Rosji także", bo wcześniej napisali w ustępie 2 art. 8, iż "przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej").

 

Nie tłumacz się przypadkiem, że to jest forum o FM 2011 legalnym, bo przecież ktoś-tam może posiadać legalną wersję FM 2011 od, jak to pięknie ująłeś, "cioci z Rosji". To raz. Nie tłumacz też swojego banowania w taki sposób, że do oficjalnej, światowej premiery FM 2011 wątek ten jest wątkiem tylko o demie FM 2011, a pisanie o wersji pełnej jest złamaniem tej zasady, bo Ciebie, jako moda, obowiązuje niepisana zasada netykiety moderatora - a mianowicie karania zgodnie z ciężarem wykroczenia... a nie przypominam sobie, jako były i obecny moderator paru for internetowych i gier internetowych, aby pisanie postów w złym temacie było wykroczeniem zasługującym na zawieszenie konta.

Tzn. oczywiście, możesz się tak tłumaczyć, ale wtedy - patrz akapit piąty mojego posta, fragment o narażaniu się na śmieszność ;).

 

Generalnie, ŻENADA, Panowie.

XXI wiek, środek zjednoczonej, wolnej Europy, a tutaj instrumenty rodem z dzisiejszej Białorusi. BANUJEMY - BO TAK.

 

Pozdrawiam,

OLB

red. nacz. CM Vision

 

PS

Smętek - pzdr600, ŁKS "komink sun" w EKS! Graty!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli komuś podobała się "Maczeta", polecam film "Morderczy występ". Jest to film wyprodukowany, wyreżyserowany i zagrany przez wielkiego herosa kina spod znaku "wielkie spluwy, wielkie mięśnie, wielkie cycki, wielkie wybuchy" czyli samego wszechmistrza Dolpha Lundgrena. Jeśli jest to film Dolpha, to wiadomo, że jest w nim wszystko co najlepsze w Dolphie. Mamy więc starego motocyklistę grającego na perkusji podczas koncertu w Moskwie, kiedy pojmany zostaje prezydent (aktor uderzająco podobny do Putina miejscami :D) wraz z rodziną. Dolph Lundgren staje do walki sam przeciw wyszkolonym agentom KGB :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...