Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

k***a nie mamy bandy czarnuchów to dostajemy baty typu 1:1 w Gliwicach. Trza nakupić Serbów czy innych potomków bądź zaimportować murzynów zapierdalających za banany to się ogarną i obronia majstra, teraz nawet nie ma co liczyć, że Legię pokonamy, bo nic nam to nie da.''

 

PS. a i za te rasistowskie okrzyki: mewho czy icon... do dzieła panowie. Poznań rządzi Wam wszystko wolno uh uh uh

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
- dwóch pedałów bezczeszczących sakrament małżeństwa

Ale chyba nie bezczeszczą sakramentu, bo Kościół jako taki nie namaszcza ich na małżonków? Więc o jakim sakramencie mówimy, jak coś się dzieje poza religią?

 

Odpowiem w stylu Vamiego:

Beszczeszczą - bo wielu katoli też by chciało być posuwanymi w kakao, ale wiara im nie pozwala, więc zazdrość ich zżera.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak argument ad meritum :kekeke:

 

Michu: odnosiłem się ogólnie do świata gdzie panuje lewacki rząd dusz, nie tylko USA - o limity produkcji chodziło mi europejskie

 

Mejt: a ja nie chcę, by moje dziecko było uczone że homoseksualizm jest w porzo - i chcę mieć wybór posłania go do takiej szkoły gdzie tego uczone nie będzie, kpw?

Odnośnik do komentarza

Prof zbastuj, chyba, że chcesz ten dzień zakończyć fochem i zarzekaniem się, że już nigdy na forum nie wejdziesz.

 

Vami tych Twoich lewackich histerii tez mam już powyżej uszu. Skończy się tak, że obaj wylecicie z działu różne i będzie to z pożytkiem dla spokoju na CMF.

 

Od 7 lat czytam te jałowe pierdolenie i zęby mnie już bolą. Zwolennicy pedalstwa i pedały będą się trzymać swojej wersji a przeciwnicy swojej. Kogo chcecie przekonać do swoich racji? Zachowujecie się jak dzieci.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się, żeby dyskusja miała przekonać kogokolwiek do czegokolwiek, ale po prostu update linii frontu, jak ofensywa pod Passchendale w 1917 :]

Jeszcze nikt od wymiany poglądów nie umarł :-k A na tyle mam zaufanie do moich oponentów, ze wiem, ze mi kosy nie sprzedadzą :] Więc laaajt :]

Odnośnik do komentarza
Prof zbastuj, chyba, że chcesz ten dzień zakończyć fochem i zarzekaniem się, że już nigdy na forum nie wejdziesz.

 

Vami tych Twoich lewackich histerii tez mam już powyżej uszu. Skończy się tak, że obaj wylecicie z działu różne i będzie to z pożytkiem dla spokoju na CMF.

 

Od 7 lat czytam te jałowe pierdolenie i zęby mnie już bolą. Zwolennicy pedalstwa i pedały będą się trzymać swojej wersji a przeciwnicy swojej. Kogo chcecie przekonać do swoich racji? Zachowujecie się jak dzieci.

Pedał, pedalstwo to określenia obraźliwe, ale oczywiście Tobie wolno ich używać?

 

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2499022

 

a skoro nie musimy trzymać się nazewnictwa podręcznikowego, to może pomyslimy nad nazwą dla zwolenników teorii, ze jakiś koleś dał się powiesić na dwóch kawałkach drewna i tym samym uratował świat?

Odnośnik do komentarza
a skoro nie musimy trzymać się nazewnictwa podręcznikowego, to może pomyslimy nad nazwą dla zwolenników teorii, ze jakiś koleś dał się powiesić na dwóch kawałkach drewna i tym samym uratował świat?

 

Mam parę na czubku języka, ale się skończy banem na Różne i będę musiał znowu fochy strzelać i umieszczać w podpisie bluzgi na Ziemie Dawniej Znane Jako Śląsk, a Obecnie Oberschlesien.

Fajnie, że moje wpisy natychmiast wywołują reakcję, czuję się uprzywilejowany.

 

Co do problemu litewskiego, taki zakaz to idealny pretekst dla penalizacji jakichkolwiek prób samoorganizacji środowiska LGBT. Klub dla gejów - propaganda! Gejowski serwis w necie - propaganda! Beznadziejne swoją drogą Brokeback Mountain w kinie - propaganda! Litwini są bardzo dobrzy w wykorzystywaniu radzieckich metod tłamszenia ideologicznego wroga, polska mniejszość na Litwie najlepiej o tym wie.

Odnośnik do komentarza
Pedał, pedalstwo to określenia obraźliwe, ale oczywiście Tobie wolno ich używać?

Pedał zawsze będzie pedałem choćbyś go nazwał gejem czy kakaowym chłopakiem. k***a będzie kurwą a lesba lesbą. Skoro lubisz się bawić w pakowanie gówna w ładną etykietę to Twój a nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Pedał, pedalstwo to określenia obraźliwe, ale oczywiście Tobie wolno ich używać?

Pedał zawsze będzie pedałem choćbyś go nazwał gejem czy kakaowym chłopakiem. k***a będzie kurwą a lesba lesbą. Skoro lubisz się bawić w pakowanie gówna w ładną etykietę to Twój a nie mój problem.

tylko widzisz, dla Ciebie kurwą może być ktoś, kto nadstawia dupy, a dla mnie ktoś, kto klęka przed facetem chodzącym w czarnej sukience - po prostu używanie pojęć, które odnaleźć można w SJP, nie powoduje tylu rozbieżności interpretacyjnych. Jeśli więc nazywanie kogokolwiek kurwą jest dozwolone, bo k***a zawsze będzie kurwą (cokolwiek ktokolwiek będzie miał na myśli używając tego słowa) i jest to więc Twoje oficjalne stanowisko, na które można będzie się kiedyś powoływać, to dobrze ;)

 

Uwielbiam ten kącik...

 

 

edit: i przykład z dupy dałem, bo k***a w SJP jest :keke:

Odnośnik do komentarza
tylko widzisz, dla Ciebie kurwą może być ktoś, kto nadstawia dupy, a dla mnie ktoś, kto klęka przed facetem chodzącym w czarnej sukience - po prostu używanie pojęć, które odnaleźć można w SJP, nie powoduje tylu rozbieżności interpretacyjnych. Jeśli więc nazywanie kogokolwiek kurwą jest dozwolone, bo k***a zawsze będzie kurwą (cokolwiek ktokolwiek będzie miał na myśli używając tego słowa) i jest to więc Twoje oficjalne stanowisko, na które można będzie się kiedyś powoływać, to dobrze ;)

Skąd takie poronione wnioski? Masz jakiś problem z rozumieniem tego co czytasz?

Nazywanie kogokolwiek kurwą jest niedozwolone. Nazywanie tak kobiety dającej dupy za pieniądze jest dozwolone bo to prawdziwe określenie. Nazywanie pedała pedałem to nic innego jak stwierdzenie faktu. Nazywanie lesbijki lesbą również jest stwierdzeniem faktu. Nie ma w tym żadnego przekłamania, nadinterpretacji. Ja się nie obrażam kiedy ktoś mnie nazywa hetero.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...