Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Ban dla Wujka cofnięty. Niech sobie nadal odstawia tu swój prywatny folwark. Nie mam zamiaru kopać się z koniem. Tym bardziej, że urażona primadonna obraża mnie teraz gdzie się tylko da. Posty również udostępnimy do publicznego widoku żeby wszyscy widzieli jakie buractwo tu odstawiacie. Dziękuję za uwagę. Jestem człowiekiem i dla mnie takie bezpodstawne jeżdżenie sobie po mnie, bo ktoś ma takie widzimisię nie jest przyjemne. Tak, uginam się. Kilka osób nawet mi prywatnie groziła. To jest patologia.

Odnośnik do komentarza

No i macie swoją odpowiedź na "terroryzowanie". Od prostactwa i robienia gnoju jest Marynia - tak postanowił MT parę lat temu (niestety zresztą), a próby eksportu powinny być ucinane w zarodku. Sądzicie, że bez Was CMF padnie? Pudło, bez Was padnie Marynia, bo przeciętny dyskutant w tematach o FM po pierwszym "Spierdalaj" z Waszej strony w Maryni więcej tam nie zajrzy. Zachowujecie się jak rozwydrzeni gówniarze, moje odchodzenie z MT przy tym to pan Pikuś. Nie można pisać na publiku o ruchaniu noworodków i rozpaczać, że gwałtów w filmie jest za mało? buuuu cry me a fucking river, czas dorosnąć.

Odnośnik do komentarza

Krótko. To co piszę na Facebooku to moja prywatna sprawa. Wyrażałem opinię o banie, a nie o tobie. Ok, według was dostałem słusznie bana. Według mnie nie.

Moje posty nie były trollingiem i nie miały z nim nic wspólnego. Chciałem o filmach pogadać. Tyle.

 

@ Jason, ty i Dragon trochę niesłusznie mnie oceniliście. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nic więcej.

 

Kilka osób nawet mi prywatnie groziła. To jest patologia.

witamy w Polsce :]

 

Ja tego nie robiłem, żeby była jasność. To byłaby już kompletna dziecinada. Porozmawaić możemy, nawet się pokłocić, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

@ Jason, ty i Dragon trochę niesłusznie mnie oceniliście. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nic więcej.

Wujek ja Cie nie oceniałem. Ocenialem sytuacje. Icon pare godzin temu napisal grzecznego posta, w którym ostrzegał m.in. Ciebie, zeby tego g** nie tykac. Postanowiles inaczej, wiec tylko spełnil obietnice. Pisze to calkiem na chłodno.

Odnośnik do komentarza
Nie widzę za to sensu w karaniu Vamiego. Spojlerował tą treść

Wyznajesz więc zasadę, że jeżeli gówno jest ładnie opakowane, z kokardkami i kwiatuszkami to już nie jest gównem? Ciekawy tok myślenia. Jaka to szkoła filozoficzna?

Ale smród wyczułbyś przez opakowanie (Vami wspomniał o czym tam bedzie), ale z ciekawości jak widać można zajrzeć by te gówno jednak ujrzeć na własne oczy.

Skoro wiesz, ze tam jest gówno (a tego nie lubisz) po co tam zagladasz?

Odnośnik do komentarza

@ Jason, ty i Dragon trochę niesłusznie mnie oceniliście. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nic więcej.

Wujek ja Cie nie oceniałem. Ocenialem sytuacje. Icon pare godzin temu napisal grzecznego posta, w którym ostrzegał m.in. Ciebie, zeby tego g** nie tykac. Postanowiles inaczej, wiec tylko spełnil obietnice. Pisze to calkiem na chłodno.

 

 

Ale ja nie Maryniowałem. Ludzie, ja po prostu chciałem o filmach pogadać. Niezależnie od bana dla Vamiego.

Odnośnik do komentarza

@ Jason, ty i Dragon trochę niesłusznie mnie oceniliście. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nic więcej.

Wujek ja Cie nie oceniałem. Ocenialem sytuacje. Icon pare godzin temu napisal grzecznego posta, w którym ostrzegał m.in. Ciebie, zeby tego g** nie tykac. Postanowiles inaczej, wiec tylko spełnil obietnice. Pisze to calkiem na chłodno.

Ale dla Wujka grzeczność to za mało. Co więcej wystarczyło mu to do publicznego obrażania mnie i podburzania ludzi przeciwko mnie.

 

W związku z tymi groźbami, a także obraźliwymi tekstami pod moim adresem zawieszam swoją działalność na CMF na czas bliżej nieokreślony. Skoro dla niektórych CMF to całe życie, niech sobie tu tworzą swój świat. Mnie tego do szczęścia nie trzeba. Nie pozwolę żeby ktoś mi groził i mnie obrażał. Zresztą zjazd blisko. Zobaczymy czy ci, którzy przed chwilą byli tacy twardzi na zjeździe też tacy będą, kiedy staną twarzą w twarz ze mną.

Odnośnik do komentarza

@ Jason, ty i Dragon trochę niesłusznie mnie oceniliście. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nic więcej.

Wujek ja Cie nie oceniałem. Ocenialem sytuacje. Icon pare godzin temu napisal grzecznego posta, w którym ostrzegał m.in. Ciebie, zeby tego g** nie tykac. Postanowiles inaczej, wiec tylko spełnil obietnice. Pisze to calkiem na chłodno.

 

 

Ale ja nie Maryniowałem. Ludzie, ja po prostu chciałem o filmach pogadać. Niezależnie od bana dla Vamiego.

A nie mogles odczekac,, az sprawa ucichnie lub ewentualnie pisac w Maryni? Niezaleznie od intencji, zostało to odebrano jako prowokacja/próba sił. Spojrz na to chłodno z boku, a sam tak odbierzesz.

 

A jesli mam byc szczery, najwieksza afera przeszała bez echa. Za nazwanie "gównem" Vend mógłby Vamiego pozwac do sądu. Dla mnie to był szczyt chamstwa.

Odnośnik do komentarza

@ Jason, ty i Dragon trochę niesłusznie mnie oceniliście. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nic więcej.

Wujek ja Cie nie oceniałem. Ocenialem sytuacje. Icon pare godzin temu napisal grzecznego posta, w którym ostrzegał m.in. Ciebie, zeby tego g** nie tykac. Postanowiles inaczej, wiec tylko spełnil obietnice. Pisze to calkiem na chłodno.

Ale dla Wujka grzeczność to za mało. Co więcej wystarczyło mu to do publicznego obrażania mnie i podburzania ludzi przeciwko mnie.

 

W związku z tymi groźbami, a także obraźliwymi tekstami pod moim adresem zawieszam swoją działalność na CMF na czas bliżej nieokreślony. Skoro dla niektórych CMF to całe życie, niech sobie tu tworzą swój świat. Mnie tego do szczęścia nie trzeba. Nie pozwolę żeby ktoś mi groził i mnie obrażał. Zresztą zjazd blisko. Zobaczymy czy ci, którzy przed chwilą byli tacy twardzi na zjeździe też tacy będą, kiedy staną twarzą w twarz ze mną.

 

Nigdzie Cię nie obraziłem i nie podburzałem przeciwko tobie ludzi. NIGDZIE.

Powtórzę raz jeszcze: oceniałem bana, a nie osobę, która go wystawiła.

Mocno przeceniasz mój wpływ na to miejsce.

 

Mam wkleić moje komenatrze z Facebooka?

Proszę bardzo (wyciąłem posty innych osób). Oto posty w których obrażam Icona i podburzam przeciw niemu ludzi:

http://i54.tinypic.com/o6hd81.jpg

http://i52.tinypic.com/vzwyah.jpg

http://i53.tinypic.com/2hfoy9f.jpg

http://i52.tinypic.com/34sh2d2.jpg

 

@ Jason, ty i Dragon trochę niesłusznie mnie oceniliście. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nic więcej.

Wujek ja Cie nie oceniałem. Ocenialem sytuacje. Icon pare godzin temu napisal grzecznego posta, w którym ostrzegał m.in. Ciebie, zeby tego g** nie tykac. Postanowiles inaczej, wiec tylko spełnil obietnice. Pisze to calkiem na chłodno.

 

 

Ale ja nie Maryniowałem. Ludzie, ja po prostu chciałem o filmach pogadać. Niezależnie od bana dla Vamiego.

A nie mogles odczekac,, az sprawa ucichnie lub ewentualnie pisac w Maryni? Niezaleznie od intencji, zostało to odebrano jako prowokacja/próba sił. Spojrz na to chłodno z boku, a sam tak odbierzesz.

 

A jesli mam byc szczery, najwieksza afera przeszała bez echa. Za nazwanie "gównem" Vend mógłby Vamiego pozwac do sądu. Dla mnie to był szczyt chamstwa.

 

Przykro mi, że tak to odebraliście.

 

Co do drugiej sprawy wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

 

Trzecia sprawa. Z nikim oprócz Icona nie kontaktowałem się za posrednictwem prywatnych wiaodmości. Nikogo nie podburzałem. Ludzie potrafią sami myśleć i nie potzrebny jest im do tego jakiś Przecinak. Nie mam ambicji przejęcia włądzy na forum. Nie chcę rewolucji i cholera wie czego. Ja tylko wyrażam swoje prywatne, osobiste zdanie.

Odnośnik do komentarza

Gorzej niż dzieci w piaskownicy. Jak się tak z boku na to patrzy to na początku było to ciekawe, potem śmieszne, a teraz robi się to żałosne. Ogólnie macie racje - poobrażajcie się na siebie, zabierzcie zabawki z piaskownicy, oskarżajcie się nawzajem, jak tak bardzo Wam na tym zależy.

 

Jesteście ponoć dorośli, ale od kilku godzin tylko dorosłych udajecie, tak jakby Was to wszystkich przerosło.

 

Proponowałbym naprawdę się uspokoić (i to wszystkim), położyć się spać, jutro piątek, weekend przed nami.

 

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Odebralismy jak odebralismy. Ciezko bylo odebrac inaczej.Młoda dupa juz nie jestes i nie od dzis na CMF, wiec wiesz, ze czasem nie warto wyskakiwac przed szereg.

Ma ktos cos do dodania jeszcze?

Dla mnie ban Vamiego 100% zasluzony. Na Hyde sie zawiodłem, bo sam stanalem w jego obronie, po tym, jak mi cos obiecał na PW. Tu mi po ludzku przykro. 4 szansy nie dostanie.

Proponuje powstrzymac sie z dalszymi komentarzami do jutra. Wyspijmy sie wszyscy i jak ktos ma cos do dodania, niech doda.

Odnośnik do komentarza

Ja mogę dodać tylko tyle, że jestem potwornie zawiedziony postawą zdecydowanej większości. Tylko Profesor, Pucek i Gacek potrafili zrozumieć motywy jakimi się kierowaliśmy. Sam już nie wiem jak to odbierać, czy jako obronę Vamiego, czy standardowe wykorzystanie okazji żeby dojebać MT. Jeżeli bronienie Vamiego, to chyba mój pogląd na sprawy związane ze zboczeniami jest inny niż przygniatającej większości tego forum. Nigdy nie zaakceptuję pedofilii i pedofilów. Brzydzę się zboczeniami i nic tego nie zmieni. Żadne groźby i prośby.

Odnośnik do komentarza

Icon, sam nie raz pisałeś na forum, że kogoś pobijesz. Poza tym z tego co zauważyłem to nikt tutaj nie popiera pedofilii, ani nie broni pedofilów. Przypomnijcie sobie sytuację jak Vami dał linka do zdjęć 13-letniej 'modelki'. Wtedy cała społeczność była oburzona, i słusznie. Natomiast teraz jedynie opisywał film fabularny (fikcję). Jak widać więc, społeczność ma zdrowy ogląd na sytuację i potrafi rozróżnić fikcję od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

To może wypowie się osoba postronna nie związana niczym z Marynią ani też z MT. Na początek dziękuję za przywrócenie postów w temacie Film dzięki temu mogę ocenić sytuację stojąc z boku :) Ciekawi mnie jedno, dlaczego MT nie zareagował od razu tylko z tym czekał ?

Kara dla Vamiego za mocna ale słuszna (mógł opisać film bez tych szczegółów),chyba że MT podjął decyzję uwzględniając poprzednie jego wykroczenia.

Idąc dalej @ meyde + wujek - to była prowokacja i warn jak najbardziej słuszny (prowokatorem był meyde a wujek podjął rozmowę)

Ot tyle z mojej strony

 

Dziwiły mnie ataki na Venta jak później na MT i jak zwykle cały czas te same osoby :)

 

PS. Jakby Vami nie dał 10/10 oskarżono by go o treści pedofilskie ? Samo napisanie o noworodku nie było objawem pedofilii lecz opisem filmu

Odnośnik do komentarza

No ale jak o nim napisał? Najpierw przedstawił swoją interpretację filmu, a potem opisał wydarzenia jakie mają miejsce w tym filmie. Można było spokojnie zostawić to do dyskusji, przecież o to chodzi w kulturze! Jeżeli ktoś uważa, że taki film to "gówno" to powinien o tym napisać w tamtym temacie. Takie podejście byłoby zdrowsze niż zamiatanie sprawy pod dywan.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...