Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Na Mundialu jak mnie pamięć nie myli też był wyróżniającym się zawodnikiem w zespole Canarinhos

O, a to ciekawe, bo ja go zapamietalem jako jedno ze slabszych ogniw Brazylii na mundialu. W mojej ocenie lepiej od niego gral chocby Elano.

Ale to taki offtop tylko ;)

 

 

3 asysty w 4 meczach to jak na moje duży wkład w grę drużyny.

Odnośnik do komentarza
Jak donoszą włoskie media, alternatywą wobec Brazylijczyka Leonardo wymienianego w perspektywie zajęcia miejsca na ławce trenerskiej Interu Mediolan jest obecnie Walter Zenga. Nerazzurri poszukują nowego szkoleniowca po czwartkowym rozstaniu z ostro krytykowanym w ostatnich tygodniach Rafaelem Benitezem.

 

Leonardo, który w ubiegłym sezonie prowadził lokalnego rywala Interu, Milan, jest powszechnie uważany za głównego kandydata do zastąpienia zwolnionego Hiszpana. Swoją pracę w Al-Nassr zakończył jednak Walter Zenga i spekuluje się, że chętnie przyjąłby ofertę swojego byłego klubu.

 

50-latek większość piłkarskiej kariery spędził właśnie w Interze i w 1989 roku zdobył z nim mistrzowski tytuł. W pracy trenerskiej udało mu się błysnąć ratując od spadku z Serie A Catanię, później zaliczył jednak krótki i nieudany epizod w Palermo, a ostatnio pracował w Arabii Saudyjskiej.

Odnośnik do komentarza

Jakiś komentarz może? Zenga nie ma żadnych szans, Javier Zanetti mówi, że Leonardo może pomóc Interowi, a MM twierdzi, że jego ruchy nie są skierowane przeciwko A.C Milan. Do tego sam Leonardo jest od wczoraj w Mediolanie. Jego przyjście do Interu jest pewne. Coraz prawdopodobniejsze jest też przyjście do Interu Kaki :)

Odnośnik do komentarza

Ale symbol Milanu w Interze? Jakoś nie mam przekonania co do jego trenerskich umiejętności, no i ta przeszłość w Milanie... :picard:

 

Zależy jak się na to patrzy. Leonardo w Milanie nie otrzymał w sumie prawdziwej szansy (jest nadzieja, że się wszyscy mylimy co do jego kwalifikacji) i dostał propozycję z najlepszego obecnie klubu na świecie. Głupotą byłoby z niej nie skorzystać. Nowy trener Interu jeszcze przed podaniem oficjalnej informacji zadzwonił do Gallianiego osobiście go o tym uprzedzić. Pokazał wielki szacunek dla Milanu więc ze strony tego klubu i jego kibiców powinno to być odwzajemnione...

 

Są ludzie, którzy reprezentowali bądź wciąż to robią barwy obu zespołów nie budząc kontrowersji. Dla takich ludzi jak Baggio czy Seedorf mam duży szacunek. Dla Ibry już niekoniecznie. Meazza to oczywiście nie moje czasy ( :P ) ale legendzie Interu już jakoś nikt nie wypomina czerwono-czarnego incydentu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No to Inter zaczął w tym roku dobrze, 3 zwycięstwa z rzędu.. No oby tak dalej.

 

BTW, 4 zwycięstwa ;)

 

Javier Zanetti wyrównał rekord Bergomiego, ten człowiek jest niezniszczalny i marzy mi się aby zaatakował rekord Maldiniego :) 2 lata pogra na pewno ale nie jestem pewny czy to wystarczy :) Forza Il Capitano!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i Inter w końcu wzmocnił atak. Pazzini powinien być konkretnym wzmocnieniem więc brawa dla Branki :)

 

Za to zupełnie nie rozumiem wypożyczania Kharji :| gośc nawet w Genoi nie zawsze łapał się do składu i wiadomo, że w lecie go nie kupią. Uzupełnić skład lepiej młodymi, a paru zdolnych mamy : Obi, Obiorah są w kadrze I zespołu, a w Primaverze chociażby Carlsen czy Biraghi.

Odnośnik do komentarza

Pazzini okazał się bardzo konkretnym wzmocnieniem przynajmniej w swoim debiucie. Dwa gole i wypracowany karny pozwoliły wygrać bardzo trudne spotkanie z Palermo. Młodzi, zdolni Santon i Coutinho zostali zmienieni w przerwie. Szczególnie przesunięcie do obrony Zanettiego dało spokój obronie, choć Pastore i tak powinien trafić z karnego.

Odnośnik do komentarza

Pazzini bardzo dobrze zaczął w klubie i oby tak dalej :)

Kolejny ruch transferowy, dosyć ciekawy - Santon na wypożyczenie do Ceseny, bez opcji wykupienia, a do nas Nagatomo z opcją wykupienia za 4 mln euro.. I w czerwcu przyjdzie Castaignos. Przyszło też wcześniej dwóch młodych Austriaków, więc klub chyba inwestuje w młodzież

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

No i Inter zremisował wczoraj z Romą 1-1 dzięki czemu awansował do finału Pucharu Włoch gdzie zmierzy się nieoczekiwanie z Palermo. Jest więc duża szansa na obronienie chociaż jednego trofeum :)

 

Javier Zanetti wczoraj rozegral tysięczny mecz w profesjonalnej karierze :o jest to dopiero dziesiąty zawodnik, który może się tym pochwalić :) brawo Il Capitano!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...