Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

mnie się trafił bardzo dziwny sezon Arsenalem.

 

na Wyspach nie wygrałem nic (finał CC, półfinał FA Cup), a w lidze byłem drugi... co z tego, że zdobyłem 94 (!) pkt (31 wygranych, 1 remis, 6 porażek, bilans 84-22), skoro wygrała Chelsea mając 96 pkt (30, 6, 2, 68-13). do tego dochodzą dziwne wyniki. mamy grudzień, środek sezonu, a ja w 5 spotkaniach strzelam 24 gole!

 

(H) Valencia 3:1 (LM)

(H) Liverpool 7:1 (PL)

(A) Blackburn 3:0 (CC)

(A) Newcastle 5:1 (PL)

(A) Red Star 6:2 (LM)

 

pomyślałem sobie, że sezon wygląda różowo, po czym trafiła mi się seria porażek z United, Chelsea i Liverpoolem, niezależnie od stadionu. i na koniec żeby było chyba sprawiedliwie - wygrałem LM heh... pokonując po drodze Milan (5:1 u siebie, 5:1 na wyjeździe), VFB Stuttgart (6:2 wyjazd, 1:0 u siebie) i Chelsea, której w lidze i pucharach na Wyspach w 4 spotkaniach nie strzeliłem nawet gola, a tu 3:2 u siebie i 2:1 na wyjeździe. powie ktoś, że takie życie, że drużyna raz jest w formie, a raz ma kryzys, ale jest to naprawdę dziwne i denerwujące na dłuszą mete - zwłaszcza te high score'y.

 

http://www.bankfotek.pl/view/30203

http://www.bankfotek.pl/view/30205

Odnośnik do komentarza

Czegos tutaj w tej grze nie rozumiem. Otoz rozpoczalem sobie gre zespolem Nimes z Francji z NAT ( liga krajowa- czyli 3cia). Plan dlugoterminowy obejmowal awans do drugiej ligi i utrzymanie sie w niej. Otoz awansowalem do drugiej ligi a nastepnie ja wygralem. W trzecim sezonie zajalem 9 popzycje w Ligue 1 a zarzad mi wywala ze nie spelnilem ich dlugoterminowych oczekiwan x_X i ze sa zadowoleni moimi poczynaniami w Ligue 1 i nie przedluzaja ze mna kontaktu :/ ( w miedzyczasie zadne nowe plane dlugoterminowe nie zostaly przedstawione - caly czas 'wisial' ten z 2007 roku- ktory mial trwac 2 lata ...) ..podobna sytuacje mialem w West Brom , ktorym awansowalem w barazach do Premiership i zajalem 13 lokate ..Czy ja czegos tu nie rozumiem ?? czy zajecie 9 czy 13 lokaty beniaminkiem jest zlym wynikiem??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...