Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Remis z West Brom na OT to po prostu kompromitacja. Jak my mamy zdobyć mistrzostwo w tym roku? Nie możemy tracić punktów z takimi zespołami i to w dodatku na naszym stadionie. Miałem dużo szczęścia, ponieważ nie oglądałem meczu, nie mogę pojąć tego jak zremisowaliśmy te spotkanie :| Szczególnie, że już 2:0 było. Cieszy bramka Czikarito i dobra forma Naniego.

Odnośnik do komentarza

Ale Ferguson jak zwykle miał racje, wkońcu jest nieomylny, po co nam transfery ? Lepiej gadać, że nie trzeba transferów i, że młodziaki pograją (obertana jeszcze chyba nie widziałem w tym sezonie na boisku w EPL, może w Carling Cup wystąpił, nie pamiętam ). Niech wreszcie pomyśli nad jakimś transferem i to najlepiej w zimowym okienku, bo chciałbym jednak by MU grało w przyszłym sezonie chociaż w Lidze Mistrzów...

Odnośnik do komentarza
? Lepiej gadać, że nie trzeba transferów i, że młodziaki pograją

 

gdy nie ma pieniędzy na transfery to lepiej mówić, że ich nie potrzeba. Przynajmniej dodaje pewności siebie tym młodym chłopakom. Gdyby mówił, że remisy są spowodowane tym, że nie miał pieniędzy na transfery i muszą grać wychowankowie na pewno im to by nie pomogło. Nie ma na świecie trenera, który by nie chciał mieć pieniędzy na transfery i mógł kupować lepszych piłkarzy.Dlatego nie wierzę w gadanie, że mamy górę złota ale też ciekawych wychowanków, więc będą grali oni.

Odnośnik do komentarza

jop, niech idzie do City. mam nadzieję, że nie będzie wymiany z Realem za Benzemę czy coś w tym stylu. pewnie dostaniemy kupę forsy, a efekt będzie taki sam jak przy sprzedaży Ronaldo. kupimy sobie Obertana, który będzie kisł w rezerwach :)

 

Dostaniecie kupę kasy o ile Rooney nie zdecyduje się na skorzystanie z prawa Webstera. Prasa donosi, że po sezonie będzie mógł wykupić kontrakt za 5 mln funtów.

Odnośnik do komentarza

Jak nie chcę zostać to krzyżyk mu na drogę. Zasada jest ciągle sama jak w przypadku poprzednich odejść wielkich gwiazd MU. Chociaż przyznam szczerze, że po Roo się tego nie spodziewałem.

Juz z Evertonu odchodzil w dosc nieprzyjemnym nastroju, wiec jest zdolny do wszystkiego. Nie zdziwiloby mnie nawet jesli teraz poszedlby do Man City. W sumie, to nie wiem na czym polega jego problem, ale podejrzewam ze chodzi o kase.

Odnośnik do komentarza

Heh, ciekawe gdzie teraz są ci co twierdzili, że Rooney = United, a lojalność u niego to w ogóle 21 ;-) Teraz sami widzicie, jakim jest gościem, ktoś kto całuje herb największego wroga na stadionie na którym się wychował :-). Niech idzie do Realu za jakieś 40-50 milionów, bo Everton ma jakiś % z ewentualnego transferu! :D

Odnośnik do komentarza

City oferuje mu podobno około 300 tysięcy funtów tygodniówki ;-) Jeśli nie trafi do Realu albo Chelsea, to już czekam na derby Manchesteru i całowanie herbu City :D

 

A niech całuje na zdrowie. Zawodnicy przychodzą i odchodzą. Nie ma co sie czepiać chłopaka. Skoro chce zarabiać więcej niech idzie nawet do City. Świat się nie zawali. Z niewolnika nie ma pracownika. Nie takie gwaizdy odchodziły z United, a klub ciągle ma się całkiem dobrze.

Pytanie kto za niego?

Odnośnik do komentarza

... o czym najdobitniej świadczy ostatnie okienko transferowe.

 

Sam bardzo się zdziwię, jeśli Rooney odejdzie z United. Jakoś nie kibicuję tej drużynie, ale miałem i wciąż mam wrażenie, że Wayne w Manchesterze spędzi długie, długie lata. Tym bardziej, że ciężko jest go sobie wyobrazić czy to w City czy w Realu. O Chelsea nie ma co rozmawiać, bo to po prostu byłby zbyt duży wydatek, biorąc pod uwagę obecną politykę klubu. Jeśli Rooney odejdzie, to naprawdę będzie się coś działo niedobrego z tym zespołem, bo jakby nie patrzeć, on w formie jest siłą napędową tej drużyny.

 

Pewnie niedługo da sobie z Fergusonem buziaka i wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza

Jak United zacznie wygrywać to co zwykle wygrywa i powróci odpowiedni styl, do tego brukowce dadzą mu spokój to pewnie zostanie. Ostatnio nie ma dobrej passy więc może chce coś zmienić, ale podejrzewam że się ogarnie. Ewentualnie gdyby mimo wszystko został sprzedany potrzebny będzie wielki transfer inaczej United zaczną podążać drogą Liverpoolu.

Odnośnik do komentarza

Historia pokazuje, że jak Ferguson już się z kimś pokłóci albo ktoś na niego obrazi to kończy się to transferem. Nie wiem po co Ferguson publicznie powiedział o tym, że Rooney chce odejść. Moim zdaniem to doprowadzi tylko do zaognienia stosunku obu Panów. Rooney ostatnio i tak nie ma dobrej prasy, a teraz doszło mu, że chce odejść do City dla pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Roo wydał oświadczenie w sprawie swojego odejścia.

Głównym powodem jest chęć zdobywania nowych trofeów a wg. Roo United już nie są klubem, który może mu to zagwarantować.

Cóż, widać, że Roo nie ma takiego zaufania do SAF jakie deklaruje.

 

Uznanie dotychczasowych zasług i krzyż na drogę dla niego. Na pewno szkoda takiego zawodnika jak on (w szczególności, że pewnie przejdzie do drużyny, która jest naszym bezpośrednim rywalem w Anglii) ale nie ma ludzi niezastąpionych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...