Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

a jak będziemy grać mocnym składem i tak jak dzisiaj przez pierwsze 60 minut to i skompletujemy 18 oczek. kapitalny mecz w wykonaniu czerwonych diabłów, boiskowa inteligencja berbatova, błyskotliwość naniego, doświadczenie scholesa, spryt rooneya. w zasadzie ciężko powiedzieć, że ktoś zagrał słabo, może gigss, ale i jemu może zdarzyć się 1/30 słabszych meczów.

Odnośnik do komentarza

Giggs zagrał świetnie właśnie, miał asyste, bujnął spectora przez co wymusił faul w polu karnym. Jeden z wyróżniających się na boisku.

Za to jak dla mnie cały czas brakuje dobrej gry Roo, widać jak gra dobrze Berba, to Roo musi grać słabiej, ale narazie nie wychodzi to na złe drużynie. Rewelacyjny mecz Naniego jeszcze, ogólnie b.dobrze mu idzie na prawym skrzydle, lepiej niż Valencii który ostatnio coś przestał wszystkich nabierać na jeden zwód który umie. Ale i tak kluczem od zwycięstwa było moim zdaniem nie wystawienie Parka oraz Carricka.

Ogólnie obyśmy tak grali w każdym meczu. Teraz będzie z Glasgow Rangers mecz i w niedzielę o 14:30 z Liverpoolem u siebie, z taką grą mamy szanse ich skarać.

Odnośnik do komentarza

Mi się bardzo podobał jeszcze Vidić w obronie. Fakt, nie miał dużo do roboty, ale co wślizg to idealny, czyściutki. Szkoda, że Smalling był jakiś taki nerwowy. Tak jak wyżej, Nani, Berba i Giggs zgrali świetny mecz, ponadto jak zwykle Scholes nie zawiódł. Jednak mimo wszystko sam mecz do ciekawych nie należał, skoro oglądało się tylko jedną drużynę, która grała - no, ale dobrze to to był team, za którym się stoi. ;)

Odnośnik do komentarza

Vidić wybił w zasadzie z głowy Cole'owi myśl o jakiejkolwiek produktywnej grze w ataku. Widać było w końcówce, że napastnik gości nie miał już nawet ochoty decydować się na kolejne starcia z Serbem. To tylko potwierdza, że o pozostanie Nemanji na Old Trafford trzeba walczyć niemal za wszelką cenę. Smalling na razie zawodzi i to trochę martwi.

 

Cieszą mnie też kolejne dobre występy naszych "emerytów": Giggsa i Scholesa. Wciąż słabo Rooney, choć nasze szczęście polega na tym, że wraz z nowym sezonem przebudził się Dima Berbatow i nadrabia braki swojego partnera z ataku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aż szkoda komentować dzisiejsze spotkanie a raczej jego końcówkę... Mogliśmy spokojnie prowadzić 4:1 a nawet 5:1 ale nie wykorzystaliśmy szans. Trzeba jednak oddać przeciwnikowi, że rozegrał całkiem dobre zawody.

Pozytywne aspekty to dobra forma Berby i Naniego, martwi natomiast słaba postawa Evry.

Odnośnik do komentarza

Udało nam się pokonać Liverpool na OT 3:2 :jupi: Bohaterem meczu został Dimitar Berbatow, Bułgar którego chciałem się latem pozbyć z Manchesteru początek sezonu ma naprawdę dobry, a dzisiaj zagrał rewelacyjnie, a ta bramka na 2:0 niesamowita. Niezwykle ważne i cenne zwycięstwo, szczególnie po tych ostatnich remisach. W pierwszej połowie nie graliśmy wielkiego futbolu, ale byliśmy zespołem lepszym, a gra toczyła się głównie pod bramką Reiny. Drugą część spotkania zaczęliśmy lepiej i prowadziliśmy nawet 2:0, ale wtedy zaczęła się mini powtórka z meczu z Evertonem i The Reds wyrównali. Dwa razy faulowany był Torres, a Evans i O'Shea w tych sytuacjach zachowali się strasznie głupio, ten drugi miał szczęście, bo mógł, a nawet powinien zobaczyć czerwony kartonik. Gerrard wykonał perfekcyjnie najpierw jedenastkę, a później rzut wolny. W końcówce uratował nas zdecydowanie najlepszy piłkarz tego meczu czyli Berbatow i wygraliśmy 3:2 :jupi:.

Odnośnik do komentarza

Cieszy powrót Andersona po kontuzji i wypadku.

 

Mimo niezłej gry, strasznie mnie denerwował Nani swoim zachowaniem na boisku. Stylizuje się chłopak za Cristiano z tym zwijaniem się "bólu" po każdym ostrzejszym wejściu. Nienawidzę jak dorośli faceci zachowują się jak ci*ki. Ale ten typ chyba już tak ma, niestety.

 

BTW dziwi zachowanie Giggsa. Tak doświadczony gracz a jednak chyba poniosły go nerwy kiedy SAF go zmienił. Popędził od razu do szatni i tyle go widziano.

Odnośnik do komentarza

No i po meczu. United pewnie wygrali ze Scunthrope 5:2, ale obydwu bramek, które gospodarze nam strzelili na pewno być nie powinno. Podobał mi się w tym meczu szczególnie Macheda, który często ściągał na siebie obrońców robiąc miejsce Owenowi, który z resztą też zagrał bardzo ładne spotkanie. Cieszy też niezły występ Smallinga. Tutaj macie link do bramek:

 

http://www.manusite....lnosci&id=23785

 

Już niedługo starcie moich dwóch ulubionych drużyn. Czuję jednak, że Manchester wygra, chociaż Valencia na pewno nie jest bez szans.

 

BTW, niestety na 10minut do końca meczu musiałem iść i stąd pytanie - pokazał coś dobrego Bebe? Dośrodkowania, strzały?

Odnośnik do komentarza

Tylko remis w wyjazdowym meczu z Boltonem :/. Ten mecz musieliśmy wygrać, ponieważ dzień wcześniej Chelsea i Arsenal przegrały, ale znowu zagraliśmy słabo. Zawodnicy Boltonu rozegrali naprawdę dobre zawody i stworzyli sobie sporo sytuacji do pokonania Edwina, a my? Graliśmy słabo w obronie, brakowało pomysłu w ataku. Dobrze spisywał się Nani, który strzelił bardzo ładną bramkę i zaliczył asystę przy trafieniu Owena. Najsłabszym punktem United w tym spotkaniu była zdecydowanie defensywa :/ Mieliśmy szczęście, że w bramce był Van der Sar, a podopiecznym Owena Coyle'a często brakowało precyzji. Martwi mnie również to co w lajsfkorze zauważył Dudek, bez Naniego gra ofensywna praktycznie nie istnieje, tym razem słabiej zagrał Berbatow, z ławki dobrze zaprezentowali się Owen i Macheda, a fatalną formę pokazał tradycyjnie już w tym sezonie Wayne Rooney. W środę mecz na Mestalla z Valencią, jeśli w Hiszpanii będziemy grać tak słabo to o zwycięstwie trzeba zapomnieć. W pięciu wrześniowych pojedynkach straciliśmy już dziewięć bramek, to fatalny wynik. Z Nietoperzami musimy spisać się znacznie lepiej i wygrać :) 

 

Odbyło się losowanie kolejnej rundy Carling Cup, w której zmierzymy się z Wolves.

 

Na miesiąc do Sheffield United wypożyczony został belgijski defensor występujący zazwyczaj w zespole prowadzonym przez Ole Gunnara Solskjaera Ritchie De Laet.

 

Wczoraj grali wypożyczeni do innych klubów zawodnicy Czerwonych Diabłów. Danny Welbeck rozegrał 82. minuty z Liverpoolem, Mame Biram Diouf grał w pierwszej połowie meczu Blackburn - Blackpool, a wspomniany wcześniej De Laet wszedł w 48. minucie meczu Sheffield - Leeds.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...