Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Jak poinformował dziś menedżer Manchesteru United Sir Alex Ferguson w najbliższym ligowym spotkaniu z Sunderlandem, które odbędzie się 3 października na Old Trafford, w bramce zagra Ben Foster.

 

Anglik we wczorajszym meczu w ramach Ligi Mistrzów z VfL Wolfsburg usiadł na ławce rezerwowych, a jego miejsce zajął Polak Tomasz Kuszczak.

 

"Tomek rozegrał bardzo dobre spotkanie przeciwko 'Wilkom'. To dlatego tydzień temu postanowiliśmy dać mu jeszcze jedną szansę na wykazanie się" - powiedział Fergie.

 

"Kuszczak nie mógł zagrać ze Stoke, ponieważ wystawiliśmy Fostera, aby wesprzeć go trochę po meczu z City."

 

"We wczorajszym meczu Tomek zagrał bardzo dobrze, ale z Sunderlandem i tak zagra Ben" - zakończył sir Alex.

Aż żal to komentować. Nie wiem, co Ferguson ma do Kuszczaka, że tak faworyzuje tę łamagę...

Odnośnik do komentarza

Tak, największy trener na świecie musi przypodobać się angielskiej prasie i faworyzuje Fostera :rotfl: Nie wiem kiedy co niektórzy zrozumieją, że Kuszczak dostał szans już całkiem sporo i nie pokazał, że wygląda jak GK nr 1 na OT. Foster jeszcze cień szansy ma, bo już niejeden raz wyglądał bardzo, bardzo pewnie. Oczywiście, popełniał babole, ale to nie może dziwić patrząc na to, jak długo się w ostatnich latach leczył. Potencjał jednak w nim widać całkiem spory, a na pewno dostrzega go Fergie i moja skromna osoba.

 

Nie wiem co jest w tym takiego żenującego. Kuszczak zagrał tylko dlatego, że Ferguson w pucharach często desygnuje do gry rezerwowych i wiadome było od początku, że do bramki szybko wróci Foster.

Odnośnik do komentarza

Tyle że Foster swoimi ostatnimi wpadkami powinien mocno nadwyrężyć zaufanie Fergusona. Tymczasem zdaje się być zgoła inaczej, a dobry występ Kuszczaka (w kontekście kilku klap jego konkurenta) SAF kwituje krótkim: "Było dobrze, ale w weekend i tak zagra Foster." Średnio to konsekwentne.

 

Prawda jest taka, że obaj nie spełnili pokładanych w nich nadziei. Kuszczak miewał szanse, ale i w kilku przypadkach mocno zawodził. Foster zawodzi nie mniej, moim zdaniem. Niestety.

 

Kuszczak zagrał tylko dlatego, że Ferguson w pucharach często desygnuje do gry rezerwowych i wiadome było od początku, że do bramki szybko wróci Foster.

Rezerwy w LM? W drugiej kolejce fazy grupowej? Coś mi się nie widzi...

Odnośnik do komentarza
Tyle że Foster swoimi ostatnimi wpadkami powinien mocno nadwyrężyć zaufanie Fergusona. Tymczasem zdaje się być zgoła inaczej, a dobry występ Kuszczaka (w kontekście kilku klap jego konkurenta) SAF kwituje krótkim: "Było dobrze, ale w weekend i tak zagra Foster." Średnio to konsekwentne.

Po meczu z City fani Kuszczaka mogli się jeszcze łudzić, ale wobec bardzo solidnej postawy w meczu ze Stoke Fostera (Miał nawet więcej pracy niż w środę Polak), mało kto mógł liczyć, że Anglik wypadnie ze składu na dłużej.

 

Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że zagraliśmy w środę w najmocniejszym zestawieniu? Wystąpił żenująco wcześniej grający Carrick, zabrakło świetnego Fletchera, Berbatova, czy też Scholesa.

 

Moim zdaniem w Fosterze jest całkiem spory potencjał, ale niekiedy to za mało, aby być naszym bramkarzem numer 1. Przecież zawodzili już tacy dobrzy fachowcy jak Barthez, czy Howard. W każdym razie myślę, że Ben limit błędów już wyczerpał, chociaż jak dla mnie nie licząc tego babola z City broni naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że zagraliśmy w środę w najmocniejszym zestawieniu? Wystąpił żenująco wcześniej grający Carrick, zabrakło świetnego Fletchera, Berbatova, czy też Scholesa.

A Ty mi chcesz wmówić, że rezerwami? Ferdinand, Vidić, Evra, Valencia, Giggs, Rooney. Do tego Owen (którego po raptem 20 minutach zmienił wspominany przez Ciebie Berbatow), Anderson, O'Shea.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem w Fosterze jest całkiem spory potencjał, ale niekiedy to za mało, aby być naszym bramkarzem numer 1. Przecież zawodzili już tacy dobrzy fachowcy jak Barthez, czy Howard. W każdym razie myślę, że Ben limit błędów już wyczerpał, chociaż jak dla mnie nie licząc tego babola z City broni naprawdę dobrze.

 

Foster to fenomen na skale swiatowa! Nie wiem czy gdziekolwiek jeszcze ktos namaszcza tak sredniego bramkarza jak Foster na nadzieje nr 1 w bramce tak dobrej reprezentacji jak Anglia :-k W dodatku nadzieja 26 letnia czyli jak u nas Brożek ;)(ok przy gk jest niby inaczej ;)) Szczerze Ben robil na mnie wrazenie jak gral na loanie w Watford i w play-off (chyba) niemal w pojedynke wygral dwa mecze (ktos mu pomogl w strzeleniu bramek ;))Pozniej czy to przez kontuzje, czy siedzenie na lawce mocno sie zatrzymal w rozwoju. Dla mnie to kolejny Carson, czy "Szkło" :/ Niestety bo wychodzi na to ze na solidnego gk w reprezentacji Anglii przyjdzie nam jeszcze dlugo czekac... :(

 

Nie pisalem tego jako fan Lids tylko bardziej jako fan Albionu ;)

Odnośnik do komentarza
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że zagraliśmy w środę w najmocniejszym zestawieniu? Wystąpił żenująco wcześniej grający Carrick, zabrakło świetnego Fletchera, Berbatova, czy też Scholesa.

A Ty mi chcesz wmówić, że rezerwami? Ferdinand, Vidić, Evra, Valencia, Giggs, Rooney. Do tego Owen (którego po raptem 20 minutach zmienił wspominany przez Ciebie Berbatow), Anderson, O'Shea.

A gdzie pisałem, że graliśmy rezerwami? Napisałem, że Fergie desygnuje do pucharów(CC, wczesne rundy FA Cup i LM) rezerwowych i tak też było w spotkaniu środowym. Nie mówiłem, że gramy całym rezerwowym składem, ale nie wystawiamy najlepszej możliwej "11".

 

Zresztą jak powiedziałem wcześniej - zmiana golkiperów miałaby sens bezpośrednio po spotkaniu z City, a nie po dobrym wystepie Fostera ze Stoke.

 

@Dacek

Foster po raz pierwszy od dłuższego czasu w miarę regularnie broni. Myślę, że czas pokaże, czy stać go na regularną grę na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że zagraliśmy w środę w najmocniejszym zestawieniu? Wystąpił żenująco wcześniej grający Carrick, zabrakło świetnego Fletchera, Berbatova, czy też Scholesa.

A Ty mi chcesz wmówić, że rezerwami? Ferdinand, Vidić, Evra, Valencia, Giggs, Rooney. Do tego Owen (którego po raptem 20 minutach zmienił wspominany przez Ciebie Berbatow), Anderson, O'Shea.

A gdzie pisałem, że graliśmy rezerwami? Napisałem, że Fergie desygnuje do pucharów(CC, wczesne rundy FA Cup i LM) rezerwowych i tak też było w spotkaniu środowym. Nie mówiłem, że gramy całym rezerwowym składem, ale nie wystawiamy najlepszej możliwej "11".

A gdzie ja napisałem, że graliśmy najmocniejszym składem?

Odnośnik do komentarza

To Ty się czepiłeś mojej wypowiedzi, a nie odwrotnie, więc Ty mi powiedz o co w ogóle Ci chodziło.

 

Kuszczak zagrał tylko dlatego, że Ferguson w pucharach często desygnuje do gry rezerwowych i wiadome było od początku, że do bramki szybko wróci Foster.

Prawda? Prawda. W fazie grupowej niejeden raz, szczególnie w meczach u siebie, Fergie decyduje się na wprowadzenie kilku zawodników, którzy niekoniecznie mają szansę grać co tydzień.

Odnośnik do komentarza

Sadzanie Bena na łąwce po dobrym spotkaniu nie byłoby zbyt logiczne.

Sadzanie Tomka na łąwce po dobrym spotkaniu nie byłoby zbyt logiczne.

A jednak :]

Nie jestem fanem ani United ani Kuszczaka, ale czasem oglądam mecze i Fosterowi naprawdę często zdarzają się, nie drobne pomyłki ale, farfocle...

 

A co do meczu z MC to uważam, że sędzia przegiął z doliczonym czasem, w takim wypadku sędziowie powinni doliczać średnio po 5-6 minut a w spotkaniach z wyjątkowymi sytuacjami po ~10...

Odnośnik do komentarza

 

 

A co do meczu z MC to uważam, że sędzia przegiął z doliczonym czasem, w takim wypadku sędziowie powinni doliczać średnio po 5-6 minut a w spotkaniach z wyjątkowymi sytuacjami po ~10...

Po raz enty

 

A sadzania Kuszczaka na ławie też nie rozumiem. Widocznie Fergie ma jakiś diabelski plan ;) , bo o grę pod media go nie podejrzewam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...