Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że tak, nie wiem jak było w Ajaksie, ale po zdziwieniu, że van Gaal wystawia go na OŚ wnioskuję, że za dużo tam na środku obrony nie grał. Tym niemniej obrona Smalling-Blind wydaje się naprawdę niesamowicie skuteczna, i nie wiem czy nie wolałbym jednak forsowania na LO Rojo, który w reprze Argentyny i w zeszłym sezonie w United trochę tam grał. Nie widzę za dużej różnicy w jakości pomiędzy nimi na LO (może lekka na korzyść Blinda przez jego inteligencję i podania, Rojo jednak ma po swojej stronie szybkość), natomiast widzę na OŚu.

Odnośnik do komentarza

http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/anthony-martial-arsene-wenger-reveals-arsenal-kept-tabs-on-exceptional-talent-before-58m-manchester-united-move-10494959.html

 

Skoro Wenger prawie go podpisał oznacza to, że Martial już oficjalnie jednak wielkim talentem

 

http://gfycat.com/DapperFixedAlbinodwie identyczne stuprocentowe okazje podarował nam Southampton

Odnośnik do komentarza

Na początku trochę smieszkowalem z tych porównań Martiala do TH ale tak patrząc na jego grę, poruszanie się, utrzymywanie przy piłce to zaczynam dostrzegać skąd te porównania.

Oczywiście po tym meczu może się zaciąć i nie strzelić gola przez miesiąc ale myślę, że w dłuższej perspektywie to będzie 9 z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza

Fakt, to było słabe, acz mimo jego jakości nie chciałbym Guardioli, Klopp to byłoby marzenie, Ancelotti też :wub:

 

A tak Juergena czeka chyba sprzątanie stajni Augiasza jakim jest Pool ;)

niestety, słyszałem w jego przypadku plotkę o Holandii (choć nieholenderski trener byłby tam chyba ekstremalnym wstydem?)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...