Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pewnie, że chciał go wywalić. Ale robił to po to, żeby przejąć piłkę. Nie jego wina, że sędzia to puścił. Co do dalszej części, to jeśli Young był na boisku, to nie ma co tego nazywać nurkiem :kekeke:

No, czyli nie dość, że ewidentnie sfaulował i chciał sfaulować, to jeszcze potem ewidentnie zanurkował i chciał zanurkować, nie no wszystko gra :D.

Odnośnik do komentarza

Hawk, nie urodziłeś się wczoraj. Chciał piłki, a nie faulu. Sfaulował, bo uznał, że to jedyna droga do jej zdobycia. Sędzia puścił, czepiaj się sędziego. Nurkować też z pewnością nie chciał, ale jak już poczuł na plecach rywala, to postanowił przycwaniakować. Pizdą, to był np. Busquets, kiedy bawił się w "akuku" turlając po murawie w półfinałowym meczu LM z Interem. Temu zachowaniu Vardy'ego sporo brakuje do "pizdy".

Odnośnik do komentarza

Hawk, nie urodziłeś się wczoraj. Chciał piłki, a nie faulu. Sfaulował, bo uznał, że to jedyna droga do jej zdobycia. Sędzia puścił, czepiaj się sędziego. Nurkować też z pewnością nie chciał, ale jak już poczuł na plecach rywala, to postanowił przycwaniakować. Pizdą, to był np. Busquets, kiedy bawił się w "akuku" turlając po murawie w półfinałowym meczu LM z Interem. Temu zachowaniu Vardy'ego sporo brakuje do "pizdy".

No to już tylko kwestia semantyki. Widział, że tracił piłkę więc złączył stopy jakby go ktoś skosił - jak to nazwiesz twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To już United nie jest faworytem do zdobycia mistrzostwa, czy dalej jest bo już się pogubiłem w Twoich przewidywaniach? To samo pytanie mógłbym w sumie zadać odnośnie Roberta Martineza, dalej nie wiem, czy jest geniuszem czy ten jeden sezon to było ziarno dla ślepej kury? Dążę do tego, że wszystkie Twoje opinie biorą się z niedoinformowania i czerpania wiedzy z portali typu "The sport bible", które rzucają rzeczy pod kliknięcia stawiając jak najkontrowersyjniejsze tezy (takie trochę odpowiedniki kwejka i demotów polskiego internetu). I łapiesz to jak pelikan, co kończy się potem ciągłą zmianą zdania, taką samą, jaka towarzyszy owym portalom. Rozumiem, że nie każdy orientuje się dokładnie w jakiej sytuacji jest i było United czy Liverpool, ale też nie każdy stawia sobie za punkt honoru o każdej zmianie kursu, bo inaczej wieje wiatr, informować jakby to była prawda objawiona ;).

Odnośnik do komentarza

Ale przecież nie mówię o lidze - tu faktycznie United wyglądają z czołówki najsolidniej i najrzadziej sprawiają negatywne niespodzianki, ale żeby wygrać ligę trzeba jeszcze oprócz żelaznej obrony, dorzucić coś z przodu. Grając taką chujnię w ofensywie, mistrzostwa nie wieszczę - chyba że City i Arsenal zrobią wszystko żeby tego majstra nie zdobyć (tak jak to robią do tej pory).

 

Natomiast z pozostałych rozgrywek to beka, bo jak to inaczej skomentować? Poleciało tyle hajsu, a nawet Moyes z emerytami potrafił urwać ćwierćfinał LM i półfinał Pucharu Ligi. Jak chcesz to obronić?

 

W ogóle to dogryzanie mi, że nie wiem jak to jest w danym klubie i się nie znam, trochę mnie rozpierdala. Mam na co dzień kontakt z aktywnymi kibicami na Wyspach, czytam angielskie fora klubowe, obczajam media i wszystkie angielskie magazyny piłkarskie od jakichś 10 lat :D Możemy się zmierzyć na wiedzę, bo mnie wkurwiacie :angry:

 

A propos, bardzo fajny artykuł (UWAGA, NIE ZE SPORT BIBLE): http://www.theguardian.com/football/blog/2015/dec/09/louis-van-gaal-manchester-united-europa-league

 

Pokrywa się to z moim zdaniem, za które zostałem wyśmiany, że van Gaal to chuj, a nie trener. Guardian może być czy to nielegitne źródło wiedzy?

 

PS Można oczywiście zauważyć różnicę w grze Manchesteru United pod LVG, bo wyniki to nie wszystko. Ale odpowiedzcie mi szczerze czy to taka gigantyczna zmiana na plus? W ostatnich 6 meczach u siebie, United 4 razy zremisowało 0-0.

 

PS2 A zmiana zdania odnośnie jakiegoś zespołu w piłce to chyba normalna sprawa? W tej chwili wszyscy zachwycają się Leicester, ale jak zaczną jebać dziki (a pewnie zaczną) to wszyscy przestaną się nimi przejmować. Tak samo jest z United - na początku wyglądali całkiem nieźle, ale z meczu na mecz jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Ja już Ci to wszystko tłumaczyłem, naprawdę nie chce mi się smażyć kolejnego długaśnego posta, po którym znowu zignorujesz 3/4 omawianych przeze mnie punktów i będziesz jak zwykle wiedział swoje. Więc chyba już trzeci raz w skrócie - przechodzimy KOMPLETNĄ transformację, dodatkowo w niesprzyjających warunkach (odejście fergiego, sezon moyesa), van Gaal jeżeli chodzi o przeprowadzanie klubu przez tę transformację robi fantastyczną robotę, trzeba być albo bardzo zacietrzewionym albo niedoinformowanym by tego nie dostrzegać. Oczywiście zgadzam się, że odpadnięcie z Ligi Mistrzów jest chujowe, ale to jest wynik szeregu czynników, a nie wina van Gaala, chyba jesteś za mądry na to, żeby tego chociaż podświadomie nie dostrzegać. Większą beką niż owe odpadnięcie jest dla mnie najpierw lament 'NUDAA' a kiedy gramy ofensywnie i odpadamy po wymianie ciosów 'CZO TEN VAN GAAL JAK MOYES JAK W TYM MEMIE Z JEGO TWARZĄ XDD'. van Gaal nie jest głupi i doskonale wie z czym operuje, jest chyba najlepszym szkoleniowcem jakiego na ten okres mogliśmy wyjąć. Oczywiście nie wszystkie jego decyzje będą i były najlepsze, ale wyraźnie widać, że poruszamy się w pewnym kierunku i to jest dla mnie znacznie ważniejsze. Dokładnie dlatego van Gaal jest obecnie znacznie lepszym wyborem niż np. Ancelotti.

 

https://www.reddit.com/r/reddevils/comments/3vznl7/if_van_gaal_is_sacked_before_the_end_of_the/

https://www.reddit.com/r/reddevils/comments/3vqd7j/about_standing_by_the_manager/masz też czytadło

 

 

Jeżeli ktoś naprawdę naprawdę uważa, że van Gaal jest gorszy od Moyesa http://gfycat.com/ThoseFluffyJellyfish

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...