Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

No, Mourinho obiecał Abramowiczowi, że wróci do Chelsea. A Ancelotti był przez Real już klepnięty. Klopp był szczęśliwy w bvb i obiecał być tam jeszcze przynajmniej rok, LvG zajmował się przygotowaniem reprezentacji Holandii na MŚ, a z Guardiolą Ferguson rozmawiał wcześniej, żeby ten do niego zadzwonił zanim podpisze kontrakt z nowym klubem. Pep nie zadzwonił i podpisał z Bayernem.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to brzmi jako usprawiedliwianie się Fergiego. Przecież wszyscy wiemy, jak wielkie ma on ego - nigdy się nie przyzna do błędu. Objęcie Manchesteru United po Fergusonie to pewnie było marzenie niejednego menedżera - nie chce mi się wierzyć, że każdy z nich machnął na to ręką i zasłonił się "obietnicą". Taka okazja trafia się raz w życiu.

Odnośnik do komentarza

Przez większą część pierwszej kadencji Mourinho w Londynie mówiło się, że Jose jest dogadany z Fergusonem, że jeżeli Szkot odejdzie na emeryturę, to Portugalczyk jest pierwszy w kolejce na jego miejsce. Gdyby zgłosił się każdy inny klub, to Mourinho pewnie olał by ich i wstępne uzgodnienia w sytuacji odejścia Fergusona, ale zgłosiła się Chelsea. Atmosfera w jakiej Jose żegnał się z Realem tym bardziej zbliżyła go to Stamford. Przecież sam mówił "odejdę tam, gdzie mnie kochają". Tylko jeden klub miał szansę podebrać Jose Diabłom i właśnie ten jeden klub to zrobił.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to brzmi jako usprawiedliwianie się Fergiego. Przecież wszyscy wiemy, jak wielkie ma on ego - nigdy się nie przyzna do błędu. Objęcie Manchesteru United po Fergusonie to pewnie było marzenie niejednego menedżera - nie chce mi się wierzyć, że każdy z nich machnął na to ręką i zasłonił się "obietnicą". Taka okazja trafia się raz w życiu.

 

Jeny, juz bez przesady, akurat to wszystko brzmi bardzo realnie. Co innego kulisy odejscia Pogby :P

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie dla mnie to zwycięstwo było bardzo ważne. Znowu nie było najpiękniejsze, ale było pewne. Swoje uratował De Gea, ale to właśnie z takimi drużynami zdarzało nam się ostatnimi czasy męczyć. Bo bilans z czołówką mamy dobry ;)


Roo zrównał się z Lawem w lidze, za dwie bramki zrówna się we wszystkich rozgrywkach. Po strzeleniu gola wyglądał o wiele lepiej. Cieszy bramka Depaya, szkoda, że nie skorzystał z okazji jaką mu stworzył Martial (kolejny dobry mecz, asysta przy bramce Roo, dobre kreowanie gry). Kolejny świetny mecz Blinda (to podanie na 1:0 :wub:), profesor Smalling...idzie to w dobrym kierunku :)

 

I zachwyca mnie Mata. Niby nie gra na ulubionej pozycji, niby ma się męczyć na skrzydle gdzie nie ma dynamiki, ale z Sunderlandem i Soton bramka i asysta, potem asysta z Poolem i Villą i bramka ze Swansea, sprawdza się jego ustawienie na skrzydle jakby nie patrzeć :-k

 

Odnośnik do komentarza

No coś Ty, a ja juz szampana wczoraj wypiłem...

 

Przecież jasne, że faworyt był jeden, tym niemniej wciąż trzeba było przynajmniej jedną bramkę strzelić, a ostatecznie udało się strzelić 3, dodatkowo przy bardzo dobrej grze. Inna poniewierana w tym sezonie drużyna w tej samej kolejce zremisowała z mistrzem Anglii.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien, czy to faktycznie była bardzo dobra gra, ale faktycznie miażdżyliście ich niczym walcem. Wolnym walcem, ale jednak. Takie sukcesy są ważne, bo z zupełnymi słabeuszami potrzeba czasem dodatkowej motywacji, należy wystrzegać się zbytniej pewności siebie itp, u Mancsów niczego takiego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...