Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, Sneijder nie miał 30stki i w kadrze dobrze grał gdy przechodził do Galaty, Drogba podobnie. Poza tym trafiali tam Melo, Quaresma (rzucane na szybko) - gracze może nie światowej klasy, ale na wysokim poziomie. Nani raczej nie wiele liczyć nie mógł, średnie sezo po 2012, raczej problem znany wszystkim z regularnością, a tygodniówka wysoka. Persil jeszcze nie klepnięty, ale jego bym prędzje nazwał graczem po przejściach (zwłaszcza kontuzje), a w przypadku Rafaela to na razie plota - i tu finalizacja by mnie jednak zaskoczyła. Młody, solidny gracz.

Odnośnik do komentarza

Zmiana przepisów w tureckiej lidze. Zamiast ośmiu zawodników z zagranicy ogółem zgłoszonych do ligi (z czego maks. pięciu mogło wyjść w podstawowej jedenastce) dozwolone jest zgłoszenie czternastu zawodników, którzy nie mają tureckiego obywatelstwa. Bez żadnych dodatkowych ograniczeń ilu może wyjść w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowym piłkarzem United zostanie Schweinsteiger. Jeśli jest to prawda, a Bastian nie będzie łapał kontuzji, to jest to niesamowite wzmocnienie środka pola drużyny z Manchesteru. Fakt, że ma już 30 lat, ale ManUtd potrzebuje piłkarzy "na już", a nie którzy są gotowi do ulepienia. Haczyk polega na tym, że i kicker, i transfermarkt cytują Bild, także trochę średnie źródło. Dwa, nikt z Was, kibiców ManUtd nie pisał o takim transferze, a wątpię, żeby aż tak się udało go skryć przed mediami poza DE.

Odnośnik do komentarza

Wydaje się, że transfer zależy najbardziej os samego piłkarza. Nawet Guardiola mówił, że owszem, jest zainteresowanie United i sam Bastian musi podjąć decyzję, czy chce zostać w klubie. No i ogólnie od prawie miesiąca jest jasne, że najpewniej zatrudnimy dwugłową bestię Schweinderlina.

Ja mam trochę mieszane uczucia, mam wrażenie, że będziemy zastępowali z racji wieku i kontuzjogenności Carricka graczem, którego największymi wadami są wiek i kontuzjogenność. Czyli wychodzi na to, że nie zastępujemy, a poszerzamy skład. Nie wiem, wydaje mi się, że na znalezienie nowego Carricka mamy coraz mniej czasu, i to okienko znów nie będzie tym, po którym będzie można odetchnąć.

 

Ale i tak największą niewiadomą jest nowy napastnik, z dość poważną kontuzją groszka mamy tylko Roo i Wilsona. Wprawdzie Rooney grał rewelacyjnie na szpicy w systemie van Gaala i jestem ok z tym, żeby był napastnikiem nr 1, to nie jest tajemnicą, że lubi się połamać.

Odnośnik do komentarza

No lipa jest, bo naprawdę nie widzę na rynku napastnika, który byłby fajnym i realnym wyborem. Kane będzie kosztował fortunę i jest bardzo ryzykownym zakupem, może być nowym Roo, może być nowym Di Marią. Austin to raczej nie ten poziom, wolałbym WIlsona oglądać, pokazywał fajne przebłyski... no właśnie, nawet nie mam pomysłu kogo jeszcze umieścić jako typ, do którego warto się odnieść, całkowita niewiadoma. Wiadomo jaki jest system van Gaal i jak trudno nauczyć się gry w nim, jeżeli nie kupimy kogoś teraz najprawdopodobniej start tego potencjalnego napastnika będzie przypominał odpalanie malucha ze słabym akumulatorem zimą.

Odnośnik do komentarza

http://www.bbc.com/sport/0/football/33491718

BBC też podaje, że zaklepany


https://www.facebook.com/LVG.UTD/videos/810692962361977/

 

Tak w ogóle oglądam właśnie wczorajszą konferencję van Gaala i Luis potwierdził Darmiana :eusa_dance:. Jaram się bardzo tym transferem, pooglądałem go trochę na żydrurze i czytałem sporo opinii osób, które oglądały go w Serie A, zajebisty typek będzie :).


https://www.youtube.com/watch?v=kZTjum4fca0koszulkę Schweinsteiger już ma :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...