Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Media trąbią na lewo i prawo, że Schneiderlin klepnięty. Solidne wzmocnienie, nie jest to gracz tak bardzo defensywny jak Carrick, ale wydaje mi się, że z czasem może być jego dobrym następcą. Jezu jak fajnie jest oglądać transfery pomocników :wub:. Po tym co dzisiaj widziałem w Portugalia U21 - Niemcy U21 wielka szkoda, że jednak nie próbujemy upolować Williama Carvalho, gościu jest niesamowity, młody Yaya Toure.

 

Tak twierdzi L'Equipe, ale przede wszystkim informacja właściwie Tier 0, Luke Shaw polubił tweeta o tym, że Spurs i Arsenal już nie chcą Sznejderlęa.

Odnośnik do komentarza

United polują na Colemana. Mam nadzieję, że Seamus z szacunku do klubu, który wyciągnął go z odmętów ligi irlandzkiej, nie będzie odstawiał jakichś krzywych akcji. Jeżeli nie złoży "transfer request" to gruby Bill z Evertonu powinien zacząć licytację od 30 milionów funtów. To obok Ivanovicia najlepszy prawy obrońca w lidze, ma 4 lata do zakończenia kontraktu i wkracza w najlepszy dla piłkarza wiek. Wszystko poniżej tej kwoty będzie frajerstwem - chociaż wierzę, że do tego transferu nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę 30 milionów? http://i.imgur.com/oOTPkQe.png 30 letni skrzydłowy wykręca na prawej obronie lepsze cyfry.

Jest dobry, ale bez przesady, 20, 25 maks, wszystko powyżej to będzie srogie przepłacanie. Z drugiej strony za Shawa przepłaciliśmy, więc kto wie. Tylko nie sądzę, że Everton ma taką siłę przetargową nad Colemanem jak Southampton miał nad Shawem.

Odnośnik do komentarza

Shaw ma też przewagę wieku. Co do samego Colemana - byłbym za, bo Antonio za cholerę nie będzie obrońcą, choć radzi sobie conajmniej przyzwoicie. Mimo wszystko - lepszy skrzydłowy z topu zakręci nim bez problemu. Mam nadzieję, że plota bo chciałbym w końcu Rafaela na stałe zobaczyć na OP i wtedy Valencia sobie może śmigać jako zmiennik. Jesli miałby być Coleman to pewnie Rafael leci, a szkoda chłopa.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę 30 milionów? http://i.imgur.com/oOTPkQe.png 30 letni skrzydłowy wykręca na prawej obronie lepsze cyfry.

Jest dobry, ale bez przesady, 20, 25 maks, wszystko powyżej to będzie srogie przepłacanie. Z drugiej strony za Shawa przepłaciliśmy, więc kto wie. Tylko nie sądzę, że Everton ma taką siłę przetargową nad Colemanem jak Southampton miał nad Shawem.

No dobra. Ale w ofensywie robi zdecydowanie lepszą robotę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...