Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Sky Sports sugeruje, że na celowniku Man Utd jest Lloris oraz... Begović.

Co do Llorisa to kolejka chętnych na niego robi się całkiem długa.

A to Lloris nie miał tej klauzuli o możliwości odejścia za 20 mln jurków jak Tottki nie awansują do LM :-k ?

Chyba miał, bo od lutego jego wartość wg. transfermarket.cot jest na 20 milionach jurków i nie wzrosła.
Odnośnik do komentarza

 

Sky Sports sugeruje, że na celowniku Man Utd jest Lloris oraz... Begović.

Co do Llorisa to kolejka chętnych na niego robi się całkiem długa.

 

Niech sobie będzie i długa. Ja widzę tylko trzy kluby, które mają powód i realne szanse go zakontraktować: Man Utd, Arsenal, PSG.

Odnośnik do komentarza

Jak w ogóle można napisać,że największe szanse na zakontraktowanie bramkarza i kapitana Tottenhamu ma Arsenal? Arsenal rozważa jedynie transfer Cecha i pewnie go dopną,bo sam zawodnik chce mieszkać w Londynie (ew. pójdzie do Tottenhamu właśnie gdyby Lloris miał obrać inny kierunek). A dlaczego papcio chce koniecznie bramkarza to sam nie wiem. Jak dla mnie Ospina jest bardzo dobry,ale najwyraźniej przewidywany jest na bycie rezerwowym.

Odnośnik do komentarza

Arsenal? A co nie tak z Ospiną jest? Dawno nie oglądałem Arsenalu, ale jak widziałem Kolumbijczyka to sprawiał solidne wrażenie.

 

Owszem sprawia, ale jakoś w Anglii na pytanie na jakiej pozycji w pierwszej kolejności wzmocnienia potrzebuje Arsenal pada przeważnie odpowiedź "bramkarz".

 

Jak w ogóle można napisać,że największe szanse na zakontraktowanie bramkarza i kapitana Tottenhamu ma Arsenal?

 

Można, bo nie napisałem o największych szansach, tylko o realnych szansach (czyt. stać ich na spełnienie żądań Tottenhamu).

Ponadto Kanonierzy zagięli parol na młodego Schmeichela.

 

Owszem, ale traktują go jak opcję rezerwową jeśli z innymi im nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

W Holandii zaczęto mówić, że jeżeli LvG (zakładając odejście DDG) nie ściągnie kogoś z czołówki swojej bramkarskiej listy życzeń, to na Old Trafford może trafić Cillessen. Wydaje się to raczej zabawna plotka, ale skoro Blind w sumie pozytywnie zaskoczył, to może i Jasper by błysnął w EPL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...