Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ee, tego McNair`a widziałem parę razy i naprawdę nieźle sobie radził. Musiałby trochę nabrać masy jako OŚ, ale ma papiery na grę. Może nie klasa najwyższa, ale ma coś.

Dla MU powinien być najważniejszy snajper. Coś do wykopania- jak kiedyś Van Gol albo bracia Y-C. Groszek odpada, bo ponoć idzie za ocean.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Evans jest obecnie jeszcze za Blindem w roli obrońcy. Obecnie gradacja wygląda według mnie tak, że jest Jones, potem Smalling (miał naprawdę dobry sezon), blisko tej dwójki Rojo, potem trochę długo nic, potem McNair, potem znowu trochę długo nic i Blackett, potem Blind, potem Carrick, potem sam van Gaal, potem drewniany kijek z kupą na końcu wbity w ziemię, potem długo nic i potem Evans.

Nie zaliczył ŻADNEGO dobrego meczu, masą zagrań powodował zawały serca, grał niby z pewnością siebie wymalowaną na twarzy, a jednocześnie bardzo niepewnie, nie dałbym mu do przykrycia nawet roweru plandeką w słoneczny dzień na balkonie, pewnie dałby radę wywołać deszcz i jakimś cudem go zalać. Trzy lata temu ostatni raz widziałem dobry mecz Evansa, ale z Vidiciem albo Ferdinandem u boku to nie było aż takie wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

 

 

W przypadku odejscia DdG i bardzo prawdopodobnym odejsciu VV kandydatami do wzmocnienia bramki Man Utd maja byc podobno Lloris, Leno albo Cilessen. Osobiscie mam wrazenie, ze zaden z nich nie dorownuje poziomem Hiszpanowi :-k

 

Thank you captain obvious, mówimy o najlepszym bramkarzu poprzedniego sezonu w Premier League i czołowej piątce świata :roll:

 

Lloris jest najczęściej powtarzany i bym się nie obraził - przynajmniej sprawdzony w PL. Mimo wszystko...nie zdziwiłbym się jakby De Gea został, w sumie po cholerę miał jechać na tour? Mógł odwalać szopki w związku z odejściem. Albo Real odpuścił albo nie jesteśmy na straconej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak MaKK- mam wrażenie, że jeżeli DDG zostanie z nami w tym sezonie to przedłuży kontrakt. Szczególnie, jeżeli to wszystko zatrybi i znów będziemy głównym graczem w grze o mistrzostwo i ładnie to się zazębi w LM. Co do Valdesa to nie mam pojęcia w co grają, ale Victor jest zdrowy i trenuje, sam jego agent mówił, że nigdzie się nie wybiera w tym sezonie...

 

A jeszcze tak odnosząc się do postu ajerkoniaka o Evansie- nie pamiętam, kiedy ten nieudacznik zagrał dobry mecz. Hawk podsumował i opisał to najlepiej jak się da. Z tym, że nie zgodzę się z wysokim postawieniem Blacketta- jego bym obwiązał sznurem razem z Evansem i wysłał z kwiatkami każdemu kto by zechciał ich zgarnąć...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...