Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, sympatyzować, ale po Twoich postach na forum widzę silne więzi tylko z trzema klubami u Ciebie, Jagiellonią, Ajaxem i Realem - w tej kolejności. Trochę czasu tu jestem i jakoś nie zwróciłem uwagi, byś kibicował United, no ale mniejsza, łorewer :P.

Odnośnik do komentarza

Klasowy zawodnik? To co najwyżej zawodnik o wysokich umiejętnościach technicznych. Sposób w jaki żegna się z klubem jasno pokazuje, dlaczego Real stosunkowo chętnie się go pozbył, zero szacunku. Dostaje gigantyczną pensję, na boisku dostał lekko licząc połowę minut więcej, niż zasłużył swoją grą (kurwa, typka wygryzł 29 letni Ashley Young xDDD) i na koniec postanowił nie stawić się na zgrupowaniu klubu pomimo naprawdę, w mojej ocenie niesprawidliwie wielkiego, kredytu zaufania.

Zrozumiałbym odejście po cichu przez problemy z aklimatyzacją itp., ale zachował się jak diva, która robi nam wielką łaskę, podczas gdy grał przez większość swojego czasu najgorsze gówno na boisku. A zdarzało się, że był na boisku jednocześnie z Evansem :lol:. Niech wypierdala w podskokach, za 15 milionów byśmy kupili lepsze zastępstwo, nie wspominając o 50.

Za Fergusona leciałby z równie dużym hukiem (podobnie jak Valdes bajdełej), na moje zdecydowanie wzmacniamy skład, nawet jeżeli nikogo nie kupimy na jego miejsce (choć idę o zakład, że tak nie będzie). Na palcach jednej ręki można policzyć zagrania, które mogłyby uzasadniać jego cenę, za to na wszystkich wystających elementach ciała nie policzyłoby się ile razy zachował się olewkowo, debilnie, bezsensownie, bez zaangażowania... Odzykujemy za niego tak dużo kasy jak możemy, w piłce nożnej bywały chujwsze transfery od niego, ryzyko zawodowe.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie jego odejście. Di Maria nie pasował mi do nas głównie dlatego, że gra dla Manchesteru United to powinien być zaszczyt i nagroda- a on najzwyczajniej w świecie to olewał. Gwiazdorzenie na boisku i poza nim, absolutny brak zaangażowania i chęci choćby do gry! To od razu skreśliło go w moich oczach, chwile po początkowym hype'ie i jego pierwszym meczu w naszych barwach.

 

W dodatku to zachowanie teraz? Olanie bez powodu zgrupowania, totalna dezinformacja z jego strony? Dla takiego człowieka nie powinno być miejsca w Manchesterze United. Odzyskać za niego jak najwięcej się da i puścić go do tego PSG, tam się z innymi najemnikami dogada. A pieniądze z jego transferu oraz te zaoszczędzone z jego olbrzymiej tygodniówki można zainwestować o wiele, wiele lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...