Skocz do zawartości

Zamawianie FM 08


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na maksa wk******. Na wczoraj po 17 kurier umowil sie z moim bratem na przyjazd i nie przyjechal. W statusie przesylki jest tylo, ze zostala 9/11 wydana kurierowi. Nie moge sie teraz do nich dodzwonic, a gra MUSI przyjsc dzisiaj, bo jutro moja dziewczyna wraca do UK i ma mi ja przywiezc.

 

Mam w takim razie pytanie - czy jest mozliwosc w tym momencie anulowania tranzakcji i ubiegania sie o zwrot kosztow od gram.pl za gre i przesylke? Chcialby to zrobic, jezeli dzis moj brat nie otrzyma FM'a. W poniedzialek to mo juz ta gra sie na nic nie przyda...

 

Oczywiscie w poznanski oddziale DPD wszystkie linie zajete :/ W BOK tez. :/ Komorka tez nie odpowiada :/ Gram.pl rowniez. Pewnie w sobote nie pracuja. :/\

 

 

Edyta mowie, ze przed sekunda przywiezli. Ale zgadzam sie z opinia, ze gram.pl powinno zmienic kuriera, bo zarowno umawianie sie na odbior, jak i kontakt z nimi sa koszmarem. :/

Odnośnik do komentarza
Ale zgadzam sie z opinia, ze gram.pl powinno zmienic kuriera, bo zarowno umawianie sie na odbior, jak i kontakt z nimi sa koszmarem. :/

 

A ja myślę, że to nie wina firmy, tylko konkretnej osoby, w tym przypadku kuriera, który miał Ci dostarczyć grę. W moim mieście jest oddział Masterlinka i nigdy nie miałem z nimi problemu, a sporo już przesyłek do mnie kurierem szło i parę razy też u nich wysyłałem. Tym razem to w ogóle byłem zaskoczony, bo kurier do mnie zadzwonił i grzecznie zapytał czy jestem w domu :) A 5 minut potem był już u mnie z paczką.

Odnośnik do komentarza

OT: to niech w takim razie zmienia kurierow, bo tak duzej firmie nie powinny sie zdarzac takie 'wpadki'. No i powinni popracowac rowniez nad obsluga klienta. Rozumiem, ze jest sobota, ale zebym czekal bezskutecznie 10 minut na polaczenie, slyszac co chwile, ze wszystkie linie sa zejete to troche przesada (na stronie www jest napisane, ze BOK odbiera w soboty do 22). /OT.

 

Na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo i FM bedzie. Ja tu na wyspach z pokusami walcze od 3 tygodni. 20 razy juz dotykałem pudelka w roznych sklepach z grami, ale jakos wytrzymalem i w weekend bede mial polska wersje. :P

Odnośnik do komentarza

jmk mam pytanie czy jak sie przejde do nich do biura i powiem ze che kupic FMa 2008 bez wysylania to oni mi go opchna po cenie jaka jest podana czy raczej nie beda chcieli w ogole go sprzedać ? Moze ktoś wie ? Bo aktualnie czekam na kase za robote ;] a w wysylanie przez poczte nie daje wiary a tam do tego biura bede mial blisko ... prosze o wyrozumiałą pomoc :P

Odnośnik do komentarza
jmk mam pytanie czy jak sie przejde do nich do biura i powiem ze che kupic FMa 2008 bez wysylania to oni mi go opchna po cenie jaka jest podana czy raczej nie beda chcieli w ogole go sprzedać ? Moze ktoś wie ? Bo aktualnie czekam na kase za robote ;] a w wysylanie przez poczte nie daje wiary a tam do tego biura bede mial blisko ... prosze o wyrozumiałą pomoc :P

 

Jak masz blisko to idź i spytaj, a jak Ci się nie chce na marne to...napisz maila:) Odpowiadają równie szybko co dostarczają gry:)

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu wysłałem maila do gram.pl. Pytałem sie ich, dlaczego nie dostałem gratisowego długopisu do FM'a. :keke: Dziś dostałem odpowiedz: "Uprzejmie informuję, że w najbliższym czasie doślemy brakujący element zamówienia (oryginalny długopis z logo gry). Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację." :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...