Skocz do zawartości

Zamawianie FM 08


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

...wiec wole sobie podreptac do Empika :] chociaz opcja z zamowieniem i odebraniem w salonie jest kuszaca :>

musisz jednak wiedzieć, że zamówienie przez empik.com nie jest jednoznaczne z odbiorem FM`a w dniu premiery;

rozmawiałem telefonicznie z biurem obsługi empik`u i dowiedziałem się,że gra będzie wysłana do wskazanego przez Ciebie salonu empiku i może być tam dostępna nawet po tygodniu od premiery!

dotyczy to gry zamawianej w przesprzedaży

Odnośnik do komentarza

mam problem z gram.pl

 

gdy chce uiścić pieniedze przelewem dostaje odp:

 

W Twoim koszyku znajdują się produkty, które nie będą dostepne w ciągu najbliższych kilku dni. Jeśli wybierzesz płatność z góry, za zamówione produkty zapłacisz później. Na 5 dni przed wysylką otrzymasz od nas wiadomość email z prośbą o dokonanie płatności.

spotkal sie ktos z czyms takim ?

Odnośnik do komentarza

przed chwilą dostałem maila od gram.pl o treści:

 

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.

 

Przypominamy o Twoim zamówieniu płatnym z góry.

Prosimy o dokonanie płatności za zamówione towary, w tym celu wystarczy kliknąć poniższy link:

https://www.mójlink.pl

Prosimy o dokonanie płatności w terminie 5 dni od dnia otrzymania tej wiadomości.

Brak wpłaty w tym czasie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia.

 

FM też był zamawiany z 2-3 tygodnie temu.

Zaraz zlecam przelew i zostaje tylko czekanie

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanie...kto mowił ze zamawianie przez empik.com jest taniej?..bo ja jakos zarejestrowałem sie i takowje znizki nie dostałem??....

Oto moje zamówienie z empik.com - zamówienie

Maila potwierdzającego ten rabat niestety wywaliłem, ale jak widać na screenie, grę zamówiłem za 77zł, a na empik.com kosztuje 91.

PS. Nie jestem także jakiś stały klientem, bo zarejestrowałem się tam tydzień przed nabyciem FMa, dokonują jednego zakupu na kwotę 60zł.

Odnośnik do komentarza

Witam. Czytałem ten tekst na CMrev i tam Fredy się chwali, że on użył 20 zł zniżki jako pre-order i 30 wpln. Co to za ściema? Ja zamówiłem już FMa ta tygodnie temu, ale coś nie zgadza się numer karty do opłaty czy coś i chciałem zamówić jeszcze raz, ale teraz na stronie jest tylko wersja kupna za 79 zł, a nie jak mialem wczesniej 69 zl...? Bo teraz jest tylka znizka jako pre-order a nie dzieki wpln. o co sie tutaj rozchodzi?

Odnośnik do komentarza
Witam. Czytałem ten tekst na CMrev i tam Fredy się chwali, że on użył 20 zł zniżki jako pre-order i 30 wpln. Co to za ściema? Ja zamówiłem już FMa ta tygodnie temu, ale coś nie zgadza się numer karty do opłaty czy coś i chciałem zamówić jeszcze raz, ale teraz na stronie jest tylko wersja kupna za 79 zł, a nie jak mialem wczesniej 69 zl...? Bo teraz jest tylka znizka jako pre-order a nie dzieki wpln. o co sie tutaj rozchodzi?

 

tak samo mam nie mozna juz uzyc wirtulanej kasy jest tylko opcja za 79zl+15zl przesylka=taniej w sklepie lub w tej samej cenie :/

Odnośnik do komentarza

Panowie, a nie lepiej z takimi problemami zasięgnąć rady u źródła, czyli napisać do gram.pl? U mnie się odbyło wszystko bez problemu, zapłaciłem w sumie, razem z przesyłką kurierską 84,80 zł. Widzę na stronie sklepu, że FM już dostępny, tak więc ci, którzy zamawiali kurierem w środę powinni grę już mieć. Przynajmniej mam taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Panowie, a nie lepiej z takimi problemami zasięgnąć rady u źródła, czyli napisać do gram.pl?

(...) tak więc ci, którzy zamawiali kurierem w środę powinni grę już mieć. Przynajmniej mam taką nadzieję :)

w zeszłym roku wiele osób też miało taką nadzieję... co do pisania do gram.pl, to nie mam zbyt dobrych wspomnień - o opóźnieniach dowiedziałem się z cmrev.com, odpowiedzi na maile żadnej.

Odnośnik do komentarza

U mnie także już "wysłane". Co do problemów z gram.pl, to ja doskonale wiem o co chodzi. Rok temu dostałem grę 5 dni po premierze i wtedy mówiłem sobie, że już nigdy u nich niczego nie zamówię. No ale niestety nie mam możliwości zakupu FM-a u mnie w mieście, to ponownie kupuję przez internet.

Odnośnik do komentarza
No mam nadzieję, że nie będzie takich afer jak rok temu, kiedy trzeba było czekać na kuriera kilka dni. Choć to pewnie było związane z tym, że rok temu przesyłka kurierska była dostępna za wPLNy.

 

Mysle, ze wina bylo cos innego. Ja w zeszlym roku placilem za kuriera wPLN i nalezalem do waskiego grona osob, ktore dostaly gre w dniu premiery (a dokladnie w premierowy wieczor, bo kurier przyjechal o 22 ;) ). Ja tez mam status wyslane i mam nadzieje, ze do soboty bedzie, zeby dziewczyna mogla mi do UK zabrac. Ale spotykamy sie dopiero 16.11, wiec bede musial jeszcze poczekac... moze znajde w koncu czas zagrac w demo, bo jeszcze nie mialem przyjemnosci :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...