Skocz do zawartości

Zamawianie FM 08


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie...po ile bedzie chdzoci Fm 08 w EMPIKU..bo nie wiem czy zamawiac na gram.pl. Poniewaz tam płace 69zł za gre + przesyłke(chyba nie ma kuponu ktory daje mi za free przesyłke)

Afair, w zeszłym roku był 94,90 czy jakoś tak. W każdym razie ok. 95 zł. w MM chyba był 89. Ale nikt Ci nie przewidzi jak bedzie teraz.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś mieszka w mieście, gdzie ma swoją siedzibę empik oraz posiada konto na empik.pl to może dostać fm2008 za 76,99.

Do 7.11 od empik.com dostajesz 15zł na zakupy powyżej 60zł. FM2k8 kosztuje tam w przedsprzedaży 91,99, co po odjęciu 15 zł i wybraniu jako miejsce dostarczenia któregoś z salonów empik daje 76,99zł. Teraz wystarczy ruszyć raźno do salonu i odebrać towar. Taniej już chyba być nie może.

Odnośnik do komentarza
a jednak może być :P

Jeśli w gram.pl złożymy zamówienie na kwotę co najmniej 150zł, to nie zapłacimy nic za wysyłkę.

Zakładając iż mamy zarejestrowaną poprzednią wersje fm-a możemy wykorzystać na zakup naszej ulubionej gry 30 wpln.

Więc za fm-a zapłacimy 69.99 zł

 

;]

Zgadza się, ale musimy spełnić 2 warunki: wydać 150zł oraz mieć zarejestrowane poprzedniego fm. Sposób podany przeze mnie wymaga jedynie darmowej rejestracji na empik.com, do 7.11 wykorzystania darmowego rabatu w wysokości 15zł i posiadania możliwości odebrania gry w salonie empiku. Wychodzi taniej :keke:

Odnośnik do komentarza

Dobra to jak robie z tym Empikiem...zarejestrowałem sie na stronie Empiku..i dałem do koszyka Fma...i przez przypadek kilknałem dwa razy ...i dodały mi sie daw fmy..i nie moge wyrzucic jednego fma bo cały czas pokazuja mi sie ze mam 2 ?? ....jak juz sie z tym uporam to co dalej mam zrobic zeby mieć ta znizke -15zł

Odnośnik do komentarza

Właśnie, czytałem w gazecie NEXT

 

Niemal cała Europa rozgrywa już mecze w FM08, niestety nie dotyczy to Polski. Nasi fani muszą czekać do 8 listopada. Polscy dystrybutorzy tłumaczą się problemami z przekładem gry. Trzeba jednak dodać, że w innych grajach takich problemów nie mieli.
hmm, czy to prawda? :-k Prof? :>
Odnośnik do komentarza

Wyraże swoje zdanie:

Jakby nie było czymś tłumaczyć się muszą, a majlepiej zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego - natosmiast redaktorzy gazetki chyba nie zadali sobie wiele trudu by dojść dlaczego tak jest, że dopiero za tydzień będziemy mogli pograć w FMa i dlatego pisza takie bzdurki.

Odnośnik do komentarza

Był kiedyś news na CMRev (jednak bądź co bądź dosyć pewne źródło), że po części jest to wina CDP i SI, bo SI najpierw tłoczy płyty dla krajów, w których jest duże zainteresowanie grą, a że u nas duże jest, ale wśród piratów, to jesteśmy na szarym końcu, a CDP dlatego, że ma w zwyczaju wydawać gry w czwartki, ale wczoraj, 1 listopada, był zakaz handlu, więc premiera została przesunięta na następny czwarte, tj. 8 listopada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...