Skocz do zawartości

Zamawianie FM 08


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

"Kontynuacja" tematu z FMo6 ;) Czyli jak w temacie gdzie kupić najtaniej FM'a?

 

AFAIR kiedyś była możliwość kupienia przez CMrev jakoś taniej, czy za pomocą gram.pl i WPLN. Są jakieś podobne możliwości w tym roku? Na cmrev nic nie widziałem, a gram.pl wcale wiele tańszy nie jest od tego co dostaniemy w empiku (jeżeli nie mamy FM 2k7).

 

Gdy kupowaliśmy FM'a 07 to pewnie będziecie mogli kupić nowego za jedyne 69zl tak jak ja: http://img132.imageshack.us/img132/3802/10...07192206op4.png

 

Są jakieś inne ciekawe oferty? :-k

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście wisi czy zapłacę 82, 86, 90 czy 100 PLN. Dla mnie sprawą nadrzędną jest dostać grę w swoje łapy w dniu premiery, więc kupię w empiku lub Media Markt. Można też kupić na Allegro angielską wersję za 150 (kup teraz), ale tak zdesperowany nie jestem. Lub zamówić na Allegro za 77 zeta plus przesyłka (od 7,50).

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo jak Paulek zapłacę za grę 69,90 bo wcześniejsze też kupiłem na gram.pl i tam je rejestrowałem. Teraz za wirtualne pieniądze mogę kupić taniej i dzięki temu namówiłem 3 kumpli więc jak będzie wysyłka wyślą mi 4 FM2008 po 69,90zł więc je4dnak opłaca się kupować oryginały .

P.S. widzę że z roku na rok więcej ludzi kupuję oryginalne gry i oprogramowanie idziemy w dobrym kierunku panowie.

 

Pozdrawiam fanów FM i czekam na polską premierę.

Odnośnik do komentarza

Mieszkam w Anglii wiec kupilem sobie poprzez Play.com z dostawa do domu i mialem gre w dniu premiery angielskiej. Jak sie pozniej okazalo pewni ludzie dostali gierece dzien wczesniej, bo sklepy zignorowaly zalecenia SI odnosnie dnia premiery:/

 

Tak czy ianczej mam nauczke, bo zaplacilem 25 funtow za bubel a nie produkt solidny. Dopoki nie wyjdzie patch gra jest niegrywalna...no chyba, ze ktos lubi drzec sie do monitora i rzucac kurwami patrzac gdy jego obroncy zachowuja sie jak 5-letnie autystyczne dzieci przekonane, ze nie graja w noge, ale w kosza:/

Odnośnik do komentarza
Mi osobiście wisi czy zapłacę 82, 86, 90 czy 100 PLN. Dla mnie sprawą nadrzędną jest dostać grę w swoje łapy w dniu premiery, więc kupię w empiku lub Media Markt. Można też kupić na Allegro angielską wersję za 150 (kup teraz), ale tak zdesperowany nie jestem. Lub zamówić na Allegro za 77 zeta plus przesyłka (od 7,50).

 

Nie ma takiej aukcji na allegro. :P

Odnośnik do komentarza
A grałbyś na legalnej kopii po 8 listopada? Nie. Więc owszem, to jest piractwo.

 

sam plik językowy oznacza, że gra jest piracka? nie jarzę zbytnio

 

Skoro kupujesz go jako część polskiego FMa, a CDP nie udostępnia go do ściągnięcia, musisz traktować go jak na przykład kołpaki w samochodzie - część całości, której nie możesz sobie zamówić u ludzi z miasta na Allegro i pozostać legalny.

 

Twoja gra będzie legalna, o ile będziesz w nią grać tak, jak ją kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Pulek i witek666 - darmowej dostawy nie zawdzięczajcie poprzednim wersjom, tylko wielkości zamówienia. Ja też mam poprzednie wersje i nie mogę wykorzystać żetonu. Darmowa wysyłka jest powyżej 150 zł.

 

yyy, ja się źle wyraziłem - chodziło mi o to, że dzięki kupionym wcześniejszym wersjom FMa mam więcej wirtualnych pieniędzy, i dzięki temu mogę skorzystać też z tego żetona za 10 wPLN. No i racja, że od 150 zł przesyłka jest za darmo :-)

Odnośnik do komentarza
A grałbyś na legalnej kopii po 8 listopada? Nie. Więc owszem, to jest piractwo.

 

sam plik językowy oznacza, że gra jest piracka? nie jarzę zbytnio

 

Skoro kupujesz go jako część polskiego FMa, a CDP nie udostępnia go do ściągnięcia, musisz traktować go jak na przykład kołpaki w samochodzie - część całości, której nie możesz sobie zamówić u ludzi z miasta na Allegro i pozostać legalny.

 

Twoja gra będzie legalna, o ile będziesz w nią grać tak, jak ją kupiłeś.

Jakoś zangielszeczenie nie wywołało burzy sprzeciwów, a nawet wręcz przeciwnie. Na CMF jest zakaz piractwa, a jednocześnie zezwalanie na robienie sobie wersji angielskiej z polskiej. Czy coś tu przypadkiem nie gra?

 

Na mój gust, jak się ma orginałka, to możesz sobie zmieniać dowolnie języki, jak się Tobie żywnie podoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...