Skocz do zawartości

Zamawianie FM 08


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie livescoruje, tylko chciałem zaznaczyć, że jestem bardzo, ale to bardzo mile zaskoczony współpracą na linii gram.pl - CDP - Masterlink; przesyłka dotarła do mnie dziś już o 10 (!!!). Wszystko potoczyło się absolutnie błyskawicznie, tak jak powinno być, a samo gram.pl może liczyć na moje zamówienie za rok.

 

//

 

edit:

 

A, może ktoś zna przyczyny takiego obrotu sprawy? Co takiego się wydarzyło względem poprzedniego roku, że teraz wszystko wyszło prawidłowo (podkreślam: przesyłka pre-order)

 

\\

Odnośnik do komentarza

Tym razem gram.pl wywiązało się jak należy z zobowiązań. Mam FM-a dzień przed premierą, czyli jest tak jak być powinno. Rok temu były jakieś problemy z pakowaniem przesyłek o ile dobrze pamiętam, no i ogólnie bałagan. Obawiałem się, że w tym roku może być jeszcze gorzej, z uwagi na premierę Wiedźmina i związane z tym zamieszanie. No ale na szczęście grę już mam i pora brać się do roboty :)

Odnośnik do komentarza

Well..

 

Ja osobiście zrobiłem pre-order na FMa na gram.pl. Wedle zasad miałem dostać powiadomienie dotyczące zapłaty za grę ( chciałem płacić za pośrednictwem Inteligo...) do 5 dni przed wysyłką czyli max 3 listopada.

Niestety... nie dostałem żadnego mailowego potwierdzenia i zmuszony byłem do rezygnacji z zamówienia na gram.pl ( pamiętając opóźnienia z poprzedniego roku) i zamówiłem grę na Allegro.pl.

 

Mam nadzieję, że gra dojdzie zgodnie z obietnicami sprzedającego :)

Odnośnik do komentarza

Czyli widzę że jestem odosobnionym przypadkiem. Wczoraj kurier dzwonił do mnie czy będę w domu między 10-12 bo ma FM-a. W domu byłem kurier się nie pojawił. Dziwi mnie tylko do że przesyłka nie ma ponownego wejścia na magazyn w Katowicach i wydania dzisiaj rano (chyba że tak szczegółowo nie da się sprawdzać, albo to przez to że jestem przewrażliwiony bo sam pracuję w firmie kurierskiej i wiem jak to działa od środka). Mam tylko nadzieję że to nie kurier Dacka i nie postanowił przechodzić znowu FM-a ;)

 

Tak jak do tej pory byłem zadowolony z DPD to opinia ta zaczyna się zmieniać. Na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Czyli widzę że jestem odosobnionym przypadkiem. Wczoraj kurier dzwonił do mnie czy będę w domu między 10-12 bo ma FM-a. W domu byłem kurier się nie pojawił. Dziwi mnie tylko do że przesyłka nie ma ponownego wejścia na magazyn w Katowicach i wydania dzisiaj rano (chyba że tak szczegółowo nie da się sprawdzać, albo to przez to że jestem przewrażliwiony bo sam pracuję w firmie kurierskiej i wiem jak to działa od środka). Mam tylko nadzieję że to nie kurier Dacka i nie postanowił przechodzić znowu FM-a ;)

 

Tak jak do tej pory byłem zadowolony z DPD to opinia ta zaczyna się zmieniać. Na gorsze.

 

Ze mna jeszcze lepiej pojechali. Wczoraj szczesliwi przyjechali o 15 jak mnie nie bylo w domu. Oczywiscie buractwo nie raczylo nawet zadzwonic. Musialem sam przez gram.pl dzwonic etc. Ustalilem, ze cwoki mieli przywiezc na moj adres w pracy do godz. 15 w dniu dzisiejszym. O godz 14.30 ani widu ani sluchu wiec za telefon i dzwonie. I co sie okazuje. Owszem nowy adres zanotowali ale kierowcy go nie podali wiec znowu pojechali pocalowac klamke. W toku dyskusji jeszcze panna z obslugi klienta skwitowala, ze wlasciwie moge przyjechac do ich bazy i sam sobie odebrac oczywiscie uiszczjac 16 zl. Wiec juz ta profesjonalna firma nie otrzymala trzeciej szansy - udalem sie do EMPiKu i dokonalem zakupu za 99,90 zeta.

 

Apel do gram.pl - zrezygnujcie z tej firmy kurierskiej. Po pierwsze, chamska obsluga. Po drugie, w ogole nie sa dopasowani do klienta indywidualnego. Po trzecie, banda ignorantow tam pracuje (i do tego kierownictwo nie raczylo przyjac reklamacji - udalo, ze jest bardzo zajete).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...