Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No i część MT mogła by się bardziej udzielać na CMF

MT nie jest od udzielania sie, tylko od pilnowania porzadku :) Przynajmniej tak mi sie zawsze zdawało :-k

ja myślałem, że od udzielania i pilnowania porządku.

 

Co do wcześniejszych postów do Ciebie, to mnie poniosło.

 

Przepraszam :witaj:

Odnośnik do komentarza

IKON - naprawdę, zaczynam Cię podziwiać ..........

Sam siebie podziwiam, że wytrzymuję od ponad 6 lat to wszystko i nie pierdolnąłem jeszcze tym w kąt.

 

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Odnoszę wrażenie, że ewentualnych zmian chcą jedynie wybrane osoby, a zdecydowana większość wolałaby żeby wszystko zostało tak jak jest. Swoją drogą ja się nie dziwię determinacji CM Rev. Wartość marketingowa CMF jest ogromna i Speed dobrze o tym wie. A jeżeli pojawia się tu Speed, to obawiam się, że już nie chodzi o ideę, a o pieniądze. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

Wartość marketingowa CMF jest ogromna i Speed dobrze o tym wie. A jeżeli pojawia się tu Speed, to obawiam się, że już nie chodzi o ideę, a o pieniądze.

 

Według internetowej wyceniarki wartość strony to prawie 28 tys. zł.

Ludzie, kompletnie tracicie kontakt z rzeczywistością. Te 28k PLN to jest z przysłowiowej :dupa: wzięte.

Jak ktoś da tyle ze tę stronę (myślę, że chętnego ciężko będzie znaleźć nawet na Księżycu) to sprzedać czym prędzej! Za taką kasę można byłoby kilka Trabantów kupić i bez stresu na zloty dojeżdżać :keke:

Odnośnik do komentarza

Sam siebie podziwiam, że wytrzymuję od ponad 6 lat to wszystko i nie pierdolnąłem jeszcze tym w kąt.

I na koniec skomentuję jeszcze to, by naprawdę trudno mi się powstrzymać.

Forum tworzone jest przez użytkowników. Bez nich nie byłoby funkcji, którą pełnisz (a przez którą "cierpisz", co starasz się nam wmówić) i bez nich nie miałbyś czym "pierdolnąć w kąt". Od kilku lat stawiasz sprawę na zasadzie JA=FORUM. Jest to postawa typowo narcystyczna i nieuzasadniona, gdyż jest kompletnie odwrotnie. Bez forum byłbyś szarym, nikomu nieznanym Kowalskim. Oszczędź więc nam swych krokodylich łez nad "straconym czasem" i "niedocenianiem" swej ciężkiej orki, dzięki której forum istnieje, pomimo dziejowej burzy. W mojej osobistej, całkowicie prywatnej opinii, forum bez Ciebie byłoby lepsze. Byłoby bardziej otwarte na użytkowników a nie skupione na nieustannym żarciu się o stołki i rozmaite bzdety, niewarte funta kłaków, o które wielokrotnie miały miejsce karczemne awantury. Awantury nierzadko (najczęściej) prowokowane przez Ciebie w ramach retoryki ranionego okapi ==> "Nie mam argumentów, a chcesz w mordę?"

Odnośnik do komentarza

Wy chyba naprawdę nie macie co robić... :roll: Ja jestem zdania, żeby wszystko zostało po staremu oraz by nie traktować wszystkiego tak bardzo serio. To nie jest forum stron o FM. To jest forum fanów FMa. I nie czuję, by miało ono jakikolwiek związek z którąkolwiek ze stron.

Odnośnik do komentarza

Wartość marketingowa CMF jest ogromna i Speed dobrze o tym wie. A jeżeli pojawia się tu Speed, to obawiam się, że już nie chodzi o ideę, a o pieniądze.

 

Według internetowej wyceniarki wartość strony to prawie 28 tys. zł.

Ludzie, kompletnie tracicie kontakt z rzeczywistością. Te 28k PLN to jest z przysłowiowej :dupa: wzięte.

Jak ktoś da tyle ze tę stronę (myślę, że chętnego ciężko będzie znaleźć nawet na Księżycu) to sprzedać czym prędzej! Za taką kasę można byłoby kilka Trabantów kupić i bez stresu na zloty dojeżdżać :keke:

zgadza sie, forum jest warte przynajmniej 5 razy tyle... tak sie sklada, ze ostatnio obserwowalem z bardzo bliska sprzedaz czesci udzialow serwisu, ktorego forum ma podobna liczbe uzytkownikow, jak CMF i podobny potencjal marketingowy; 40% udzialow poszlo za 50 tys. zl

ale to tak zupelnie na marginesie ;]

Odnośnik do komentarza

Dlaczego takie posty jak ten powyższy są tutaj, a nie w Kąciku Absurdalnym? Nie wiem jak inaczej nazwać porównywanie wartości i potencjału marketingowego (ojp...) Forum (SAMEGO) dot. niszowej tematyki do sprzedaży bliżej nie okreslonego serwisu (dla którego Forum było dodatkiem, tak wnioskuję z tego co piszesz). Słowa Amicusa o utracie kontaktu z rzeczywistością są jak najbardziej adekwatne do sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Hola, hola, kto tu mówi o sprzedawaniu forum? MagnificoManager jako jedyny zrozumiał o co w tym wszystkim chodzi. Wartość marketingowa to nie cena za ile ktoś stronę może sprzedać, a to ile z tej strony da się wyciągnąć stosując agresywne reklamy takie jak choćby na CM Rev.

 

I tu wracamy do punktu wyjścia - kiedyś, kiedyś ustaliliśmy, że NIGDY nie wprowadzimy na CMF reklam. To nie było ustalenie MT, a postanowienie wypracowane wspólnie z użytkownikami. Wtedy też padł pomysł aby rozpocząć składki na serwer. Ludzie zadeklarowali pomoc finansową z własnych środków byle ustrzec się reklam. Wszyscy na to przystali i jak do tej pory nikt nie zgłaszał sprzeciwów.

 

Tyle w tym temacie. Nie dopisujcie do tego żadnych śmiesznych teorii.

Odnośnik do komentarza

^Barton Przeczytałem...a kto by chciał kupić... CMREV???.. w sumie ... jedna scena ... jeden właściciel... powraca jednść

 

Ale to trzeba by było Beemke sprzedać i ... może kiedyś przesiąść się na Merca ?!?

 

W sumie mi tam to forum LOTTO, jeden temat od pitolenia o FM-ie, brak określonych zasad współistnienia serwisów z tym forum (bo te z 2001 już nieaktualne), brak nowych inicjatyw...

 

A jeba. to pies ... kiedy wodzowie stron odnajdą swoje klejnoty rodzinne i założą swoje fora. To wtedy może usher powybierać ... na razie jest marność nad marnościami. A wiem to z autopsji skoro przemierzyłem Świat w procesie tworzenia linków na CFM i wędrówkę po cmentarzu Skansena ... to forum "no future"

Odnośnik do komentarza

Nie sadze, by Usher zagladal na to forum, ale skoro przemierzyles swiat, to pewnie masz lepsze info. Swoje kompleksy odnosnie CM Rev pozostaw dla siebie. Mam wrazenie, ze gdyby w temacie o telewizorach pojawil sie post Bartona, wlecialbys tam by spytac czy Speed kupil sobie nowy telewizor. Nie wiem co Cie boli, ale to staje sie nudne. Robisz zla renome Centrum. :) I co wiesz z autopsji? Odnalazles swoje klejnoty rodzinne? :) Oj jose, jose...

 

Aha, takie pytanko - skoro forum Ci lotto, to po co piszesz w temacie propozycje zmian na forum? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Nie sadze, by Usher zagladal na to forum, ale skoro przemierzyles swiat, to pewnie masz lepsze info. Swoje kompleksy odnosnie CM Rev pozostaw dla siebie. Mam wrazenie, ze gdyby w temacie o telewizorach pojawil sie post Bartona, wlecialbys tam by spytac czy Speed kupil sobie nowy telewizor. Nie wiem co Cie boli, ale to staje sie nudne. Robisz zla renome Centrum. :) I co wiesz z autopsji? Odnalazles swoje klejnoty rodzinne? :) Oj jose, jose...

 

Aha, takie pytanko - skoro forum Ci lotto, to po co piszesz w temacie propozycje zmian na forum? :rotfl:

I tak się odonosi moderator, administrator do użytkownika ... gut wybót. Ale skoro już jesteś to możesz dodać możliwość moderowanie 1-szego postu przez grafików. To także ułatwi im sprawę.

 

Dla twojej informacji CFM tez mi coraz bardziej LOTTO!!! Więc że renoma im spada to ... a masz skriny z redakcyjnego??? Bo mnie na CFM nie ma od ... roku?!?

 

Nie wiem, nikt tu o tym nie rozmawia. Zresztą o sprzedaży CMF też nikt nie rozmawia, ktoś rzucił absurdalną informacją o wycenie Forum i zrobił się mały offtopic.
Gdzie jest sprzedający tam i pojawiają się kupujący ... offtop
Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...