Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Ingenting napisał:

Protip jest taki, że podobno w sklepach Lewiatan jest dużo drożdży.

#aludziechybaniewiedzo

Uogólnienie, u mnie w Lewiatanie od 3 tygodni nie ma drożdży, a Panie powtarzają każdemu kto pyta, że nawet w hurtowniach nie mają.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ingenting napisał:

A wiadomo kto tam będzie trenerem?

Nic nie wiem. Rzekomo mial tam zostac trenerem dotychczasowy asystent, ale to juz trzeba @Gacek pytac ;) Wiem ze Lebedew rozmawia z Katowicami, ale z kolei w Katowicach jest jakas spina i miasto ma sie wycofac z finasowania, bo prezes GKSu nie lubi siatkowki (bo woli pilke nozna :roll: ), wiec nie wiadomo w ogole co z nimi bedzie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

A powiesz mi jak zlozyc ZUS-ZUA? :>

 

Swoja droga zarejestrowalem sie tam na portalu wczoraj o 23. Maila z potwierdzeniem rejestracji dostalem punkt 8 rano. Czy ich systemy informatyczne dzialaja w godzinach 8-16? :iksde:

Jak widzę to ZUS-ZUA można złożyć przez platforme ZUSu, opis znajdziesz tutaj. Sam opis mogliby zrobić lepiej ale to już przemilczę :D

Jak to działa to nie wiem bo czegoś takiego przez PUE jeszcz nie robiłem.

 

A potwierdzenie przyszło rano bo ktoś musiał włączyć serwer pocztowy :D

Odnośnik do komentarza

Za chwilę mój żart o przyspieszonych wyborach parlamentarnych w warunkach epidemii zamieni się w ciało :lol:

 

NEWS RMF FM: Jarosław Gowin odrzucił ultimatum Jarosława Kaczyńskiego.

Nieoficjalnie: szef Porozumienia poinformował swoich ministrów, że mogą zostać wyrzuceni z rządu, bo nie zgodzi się na kopertowe wybory w maju i zdania nie zmieni.

Większość rządząca wisi na włosku.

 

No, w każdym razie nadal chcę utrzymywać, że to żart. Bardzo.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Jak opisuje wtk.pl, Justyna Socha, a więc liderka stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP podzieliła się w mediach społecznościowych swoim zdaniem na temat ewentualnej szczepionki na koronawirusa. Jej zdaniem nie uda się przygotować bezpiecznej szczepionki. Socha zauważyła także, że "byle shitem zaszczepić się nie da". To jednak nie koniec. Liderka STOP NOP twierdzi, że duża liczba ofiar koronawirusa we włoskim Bergamo może być powiązana z odbywającą się tam wcześniej akcją... szczepienia na grypę.
Nie wytrzymał lekarz ze szpitala zakaźnego w Poznaniu. Doktor Jacek Górny jest szefem SOR przy Szwajcarskiej. Odpisał autorce. - Rozumiem, że pani jako nieszczepiona przeciwko grypie, czuje się bezpieczna, nie boi się zachorować na koronawirusa. Widzę panią jutro u siebie na oddziale ratunkowym. Po co? To oczywiste, skoro pani koronawirus nie grozi, to będzie pani pomagać naszym pacjentom. Jeżeli pani jutro nie będzie, oznacza to, że nie wierzy pani w słowa które tutaj wypisuje - przyznał.

comment_15858057411yG5xh33VJ1RDNiTAJrr7K

https://www.wykop.pl/wpis/48446279/koronawirus-szczepienia-antyszczepionkowcy-patolog/

oboze

jakaorka

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...