Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tez ostatnio sie zlozylo tak, ze wiecej zamawiam do paczkomatu i widze, ze sa opoznienia w wysylkach, w sortowniach. I ja to w sumie rozumiem - podejrzewam, ze oblozenia firm kurierskich sa naprawde ogromne, bo jak ludzie siedza w domach i sie nudza, to i czesciej wejda na allegro i naklikaja pierdol z darmowa dostawa, bo kazdy teraz wielkie panisko sie zrobil jak juz zaplacil te 49 zlotych za caly rok darmowych przesylek.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Czy do tej pory było jakieś oficjalne potwierdzenie w Europie, że ktoś, kto już przeszedł wirusa, złapał go znowu? :-k 

Nic takiego sobie nie przypominam, ale w Europie nadal jest malo wyleczonych przypadkow. Na pewno zauwazono wystepowanie przeciwcial u wyleczonych, ale czy to wystarczajacy poziom, zeby nie zachorowac znowu to nie wiem.

 

A hejterom kurierow polecam film "Sorry we missed you", nie zebym liczyl, ze kogos nauczy empatii, ale...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SZk napisał:

Tez ostatnio sie zlozylo tak, ze wiecej zamawiam do paczkomatu i widze, ze sa opoznienia w wysylkach, w sortowniach. I ja to w sumie rozumiem - podejrzewam, ze oblozenia firm kurierskich sa naprawde ogromne, bo jak ludzie siedza w domach i sie nudza, to i czesciej wejda na allegro i naklikaja pierdol z darmowa dostawa, bo kazdy teraz wielkie panisko sie zrobil jak juz zaplacil te 49 zlotych za caly rok darmowych przesylek.

 

 

Allegro dało na miesiąc smarta każdemu, więc ogólnie przejebane

Odnośnik do komentarza
Just now, Scorpio said:

Ja od prawie 3 tygodni zarobiłem 0zl a zaraz muszę zapłacić za biuro (dobrze że nie muszę już za ZUS) - chętnie się z Toba zamienię :keke: ;)

 

Moi koledzy na czas zamkniętych granic planowali sobie dorobić jeżdżąc UBERem, nie chciałbyś do @stefan_jaracz na kontrakt? Może wtedy moja przesyłka by przyszła na czas :D ?

 

Ogólnie to sobie tu żartujemy, ale mówiąc serio to szanuję każdego, który w te dni wychodzi z domu i pracuje, żeby reszta mogła jakoś przeżyć ten okres :) 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, stefan_jaracz napisał:

@jmk, @Gacek elegancko. Już jest was dwóch, którym nie ma sensu tego tłumaczyć.

 

Ale ja nie miałem zamiaru nikomu umniejszać czy krytykować. Zwróciłem tylko uwagę, że czasem warto mieć punkt odniesienia, bo to są czasy ciężkie dla wielu branż (np. dla upadających). Serio, współczuje kurierom, lekarzom, restauratorom, fotografom itp., ale pisanie zawsze "ja mam najgorzej" to jedna z najgorszych cech - którą ja sam posiadam, ale staram się z nią walczyć. Szanuję Waszą pracę (kurierów) teraz, bo sam bez paczkomatów pewnie bym żył o wiele, wiele gorzej niż teraz.

 

Na czasy "normalne" natomiast mam już inne zdanie na Wasz temat, bo wtedy nikt nie jest przecież skazany na kuriera (dostawcę) czy pracę (jako kurier).

 

Wszędzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma

Odnośnik do komentarza

@Scorpio ja nie jestem kurierem (jakbym był to nie miałbym teraz czasu tego pisać), ale jak masz czas wolny to polecam zgłoś się do Inpostu gdzieś koło Ciebie. Całkiem możliwe że szukają osób na mobilne paczkomaty. Stoisz pod paczkomatem 4 godziny (około) i wydajesz paczki. Auto osobowe w zupełności wystarcza na te 60-100 szt.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

 

Ale ja nie miałem zamiaru nikomu umniejszać czy krytykować. Zwróciłem tylko uwagę, że czasem warto mieć punkt odniesienia, bo to są czasy ciężkie dla wielu branż (np. dla upadających). Serio, współczuje kurierom, lekarzom, restauratorom, fotografom itp., ale pisanie zawsze "ja mam najgorzej" to jedna z najgorszych cech - którą ja sam posiadam, ale staram się z nią walczyć. Szanuję Waszą pracę (kurierów) teraz, bo sam bez paczkomatów pewnie bym żył o wiele, wiele gorzej niż teraz.

 

Na czasy "normalne" natomiast mam już inne zdanie na Wasz temat, bo wtedy nikt nie jest przecież skazany na kuriera (dostawcę) czy pracę (jako kurier).

 

Wszędzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma

Tylko nikt nie napisał, że ma najgorzej :P 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

ale pisanie zawsze "ja mam najgorzej" to jedna z najgorszych cech

 

Ale ja nie napisałem, że mają najgorzej. Tylko że przejebane. Po prostu widzę co się dzieje. Kurierka w środę rano weszła na magazyn i się rozpłakała jak zobaczyła ile ma towaru znowu. Dzień wcześniej umieściła w paczkomatach 1900 paczek, gdzie w grudniu woziła po 1400 maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, SZk napisał:

Tez ostatnio sie zlozylo tak, ze wiecej zamawiam do paczkomatu i widze, ze sa opoznienia w wysylkach, w sortowniach. I ja to w sumie rozumiem - podejrzewam, ze oblozenia firm kurierskich sa naprawde ogromne, bo jak ludzie siedza w domach i sie nudza, to i czesciej wejda na allegro i naklikaja pierdol z darmowa dostawa, bo kazdy teraz wielkie panisko sie zrobil jak juz zaplacil te 49 zlotych za caly rok darmowych przesylek.

 

Kurczę, a to u mnie zupełnie odwrotnie. Żona coś tam w niedzielę wyklikała, dwie osobne przesyłki, wczoraj już info o wysłaniu, dzisiaj po południu już do odbioru. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...