Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest bardzo sprytny zabieg z zablokowaniem zagranicznego głosowania korespondencyjnego. Wiadomo, że w większości krajów ludzie dalej nie będą mogli wychodzić z domu... jedynie do lekarza, pracy i do sklepu. Przez to nie będą mogli iść na wybory do ambasady, a korespondencyjnie też nie będą mogli zagłosować bo właśnie to przegłosowali w nocy. Zagraniczni wyborcy to w większości elektorat opozycji z tego co wiem. W ten sposób PIS obciął trochę głosów opozycji, mało ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Ponoć nie ma znaczenia na jakiej platformie grasz. Zapytaj @Misiek on chyba gra

 

Pytam, bo wczoraj pojawiła się aktualizacja, podobno nie jakaś duża(koledze pobierało się ok. 5 minut). Natomiast mi wyskakuje ponad 80GB, gdzie sama gra tyle waży, i poza tym instalator cały czas wyłącza aktualizowanie. 

Gra jest zainstalowana, nic nie zniknęło z kompa. Prędkość pobierania maleje dramatycznie, nie mam pojęcia o co chodzi. Próbowałem wszystkich zaleceń - wyłączałem wszystkie powiązane aplikacje, wyłączałem inne aplikacje, odinstalowałem antywirusa, resetowałem kompa, resetowałem router. Nic nie pomogło. 

@Misiek, jesteś w stanie pomóc? Orientujesz się? Może ktoś inny? 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, matjez napisał:

 

Pytam, bo wczoraj pojawiła się aktualizacja, podobno nie jakaś duża(koledze pobierało się ok. 5 minut). Natomiast mi wyskakuje ponad 80GB, gdzie sama gra tyle waży, i poza tym instalator cały czas wyłącza aktualizowanie. 

Gra jest zainstalowana, nic nie zniknęło z kompa. Prędkość pobierania maleje dramatycznie, nie mam pojęcia o co chodzi. Próbowałem wszystkich zaleceń - wyłączałem wszystkie powiązane aplikacje, wyłączałem inne aplikacje, odinstalowałem antywirusa, resetowałem kompa, resetowałem router. Nic nie pomogło. 

@Misiek, jesteś w stanie pomóc? Orientujesz się? Może ktoś inny? 

A czytasz wiadomości jakie Ci pokazuje battle.net jak jesteś na zakładce Warzone? Podpowiem: Najnowsze wieści

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

A czytasz wiadomości jakie Ci pokazuje battle.net jak jesteś na zakładce Warzone? Podpowiem: Najnowsze wieści

 

Nie wyskakuje mi zakładka/strona 'najnowsze wieści'. Ani na stronie blizzarda(battle.net automatycznie tam przekierowuje), ani w aplikacji battle.net. Natomiast poszperałem na twitterze i zobaczyłem, że kilka osób zmieniło region na 'Ameryka/Azja' i faktycznie to przyspiesza pobieranie aktualizacji. Nadal zastanawiające jest dla mnie, że plik waży 80GB+. O tym nikt nie wspomniał.

Odnośnik do komentarza

Rzuc kamien (bo tego dystraktora chyba jeszcze nie masz?) zeby skupily sie na czyms innym, zejdz i SPIERDALAJ!!!!2 ;) Nawet sie za siebie nie ogladaj, bo przerazenie mocno :keke: 

 

Przy okazji - ta horda jest malutka. Wlasciwie to nie horda, tylko kilka swirusow. Walka z pierwsza horda dopiero przed Toba i tam jest tego masa :D Jak zobaczylem pierwsza, prawdziwa horde (na polnoc od Tucker) to mnie po prostu zamurowalo :D 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Scorpio napisał:

Rzuc kamien (bo tego dystraktora chyba jeszcze nie masz?) zeby skupily sie na czyms innym, zejdz i SPIERDALAJ!!!!2 ;) Nawet sie za siebie nie ogladaj, bo przerazenie mocno :keke: 

 

Przy okazji - ta horda jest malutka. Wlasciwie to nie horda, tylko kilka swirusow. Walka z pierwsza horda dopiero przed Toba i tam jest tego masa :D 

 

Nie no mam 3 godzinę w nocy więc one są wszędzie. Pod głupią drabiną mam z 20 :keke: Przeczekam noc :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...