Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bagatelizowałem tego wirusa, gdy zaczął się rozwijać w Chinach. Ogólnie to imo po pierwszych doniesieniach ciężko było go nie bagatelizować, bo czemu miał być gorszy od SARS, który ostatecznie do nas nie dotarł. Okazało się, że jednak jest..

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, schizzm said:

W sumie to w tej chwili walczę o to, żeby pojawić się o 18 na naszej RPG-owej sesji, bo stanęło to u mnie pod wielkim znakiem zapytania przez długą poranną awarię VPN-ową :( 

 

U mnie też nie działa, ale to już nie mój problem :keke: i tak skończę dzisiaj pracę o 17 :P 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Nigel napisał:

E-podreczniki podobnie...

Ja już od jakiegoś czasu w związku z tym tworzę własny content :/ Koślawy może, ale własny.

 

BTW: ogarnąłem tego Active Presentera właśnie :D

 

Mam inny problem jednak :) Przy nagrywaniu mic z laptopa połyka czasem nie wiedzieć czemu niektóre moje głoski. I zaczynam się zastanawiać nad kupnem mikrofonu do 200-250 PLN (nauczyciele to idioci). Ktokolwiek wie, czy można za takie pieniądze dostać coś sensownego? :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jprdl, tyle czasu szukałem Lone Wolf and the Cub/Samotny wilk i szczenię, znalazłem na stronie Dark Horse, mają swoją apkę do czytania komiksów, cała seria jest w mega promocji, to kurwa ma założoną blokadę regionalną :roll:

Więc pewnie żeby działało musiałbym zainstalować VPN :-k

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...